PDA

View Full Version : Propunere



AssAssiNsCreeD
12-02-15, 16:28
1.Sa le zica la toti playerii Strumf sau TheFalci ca nu exista comanda DOAR SIMON OMOARA.Inca unii o folosesc si e gresit.
2.La Hideen Seek vipi de la ct sa nu se poata misca pana nu se termina timpu de ascundere,vipi de la t sa nu mai poata sa se mai miste dupa timpul de ascundere.
3.Propun ca niciun admin inclusiv (EU) care fac abuz scz nu o sa mai fac.Sa o se dea destroy,tocmai ce a propus Moxu112,dar sa fie tot timpul un admin vechi si pro pe server sa nu faca abuzuri nimeni.
4.Sa nu mai faceti posturi aiurea pe forum,ma dispera unii ca fac post text: (Am revenit)si in el scrie Am revenit si vreau adminul inapoi sau ceva de genu ca sunt vechi,NU!!!!!
5.Sa nu se creada playeri obisnuiti admini,Sugra si altii se bag la cereri si dau :pro si :contra,EI NU SUNT ADMINI!!!!
Multumesc ca ati citit tot. :D

AssAssiNsCreeD
12-02-15, 16:43
1.Pro
2.Pro
3.Pro
4.Pro
5.Pro
:)) Mi-am zis si eu parerea. :))

Alex.Acs
12-02-15, 16:48
:contra: la toate
PS: Sugra are admin.Doar asa ca sa sti si tu

Baghera22
12-02-15, 16:52
Contra
1.
2. Chestia cu vipii la hns, pentru ce platim 5 e

#Krom.
12-02-15, 17:42
1.Sa le zica la toti playerii Strumf sau TheFalci ca nu exista comanda DOAR SIMON OMOARA.Inca unii o folosesc si e gresit.
2.La Hideen Seek vipi de la ct sa nu se poata misca pana nu se termina timpu de ascundere,vipi de la t sa nu mai poata sa se mai miste dupa timpul de ascundere.
3.Propun ca niciun admin inclusiv (EU) care fac abuz scz nu o sa mai fac.Sa o se dea destroy,tocmai ce a propus Moxu112,dar sa fie tot timpul un admin vechi si pro pe server sa nu faca abuzuri nimeni.
4.Sa nu mai faceti posturi aiurea pe forum,ma dispera unii ca fac post text: (Am revenit)si in el scrie Am revenit si vreau adminul inapoi sau ceva de genu ca sunt vechi,NU!!!!!
5.Sa nu se creada playeri obisnuiti admini,Sugra si altii se bag la cereri si dau :pro si :contra,EI NU SUNT ADMINI!!!!
Multumesc ca ati citit tot. :D
Nu am inteles mare lucru ca nu stii sa te exprimi.
Sugra are admin. Chiar de 5 ori mai mare decat tine. 2. De ce mai platim vipu? Daca tu nu iti poti cumpara e treaba ta.

jesemE
12-02-15, 18:45
Citeste punctul 4 si dupa al 2-lea post (sa nu mai vad posturi aiurea)
Bentelule.

Scorpion.
12-02-15, 18:50
Topic facut DEGEABA


On : Contra.

c0sMyN
12-02-15, 19:53
Scuza-ma ca-ti spun dar cred ca esti putin cu capul. Sau cei 10 ani isi spun cuvantul.
1.
3) Pentru cei care nu au fost familiarizati cu noul regulament si traiesc dupa regulamentul vechi
* inainte in regulament scria clar SIMON POATE SPUNE CA DOAR SIMON POATE SA OMOARE.. in concluzie,odata ce regula asta a disparut,nu mai este valabila
* voi admini periculosi,nu mai amenintati playerii ca le dati slay daca omoara peste simon !
Esti admin! Poti anunta singur playerii atunci cand o folosesc.

2.
E din cauza grenadelor...ca baga grenada si schimba si de asta..vedem daca se poate rezolva

3. "M-ai ti minte cand chioleam dela romana sii prosti aia statea san-vete"
Ceva de genul ai scris tu. ABUZ -> RECLAMATIE -> MASURI

4. Are rost sa pun aici posturile tale? Pe langa asta+reply-ul de aici.

5. In afara de Sugra care are admin,cine s-a mai bagat?

AurelluDauCuSpellu
12-02-15, 19:59
:contra: la toate ...

w1zZaRd
12-02-15, 20:02
:contra: Nu am vip, dar daca vipi nu se mai pot misca, de ce isi mai cumpara vip :-/

SoriceLu
12-02-15, 20:04
cand am zis sa va ajut ca sunt vechi si stiu totu pe derost , dar ma-ti injurat si ma-ti respins..

TheLord
12-02-15, 21:05
Am facut odata ca sa nu se poata misca vip la T la hns day. Dar dupa ziceati ca nu va place asa si sa lasam sa se poata misca.. Ma mai gandesc maine la asta..
COmanda "DOAR SIMON OMOARA" exista de ce sa nu existe? Doar fiecare daca vrea asculta de ea daca nu nu.. pot si restuu sa omoare daca fuge unu sau si pe altii. T/C