PDA

View Full Version : De ce se favorizeaza ?



Florin Salam =]]
12-02-15, 23:18
Ok , deci vreau sa stabilim unele lucruri .

1. Nu inteleg de ce se favorizeaza ? Adica Lord si Strumf dau gradele inapoi , celor mai vechi playerii , si le dau grade mari + VIP ( care acest grad se plateste ) .. ei se pare ca nu . De ex : Lovitura Mortala si Terminator ( cei 2 au primit grade mari ) Si totusi activitatea lor s-au dus pe ..... asta inseamna ca s-au saturat de server , sunt tradatorii .
2. Altii care chiar merita acel grad nu il primesc .. ori fac ore ori doneaza , eu am in total pe ambele nick-uri aproape 400 de ore . Si totusi sunt un player cat de cat vechi , joc din 2013 ... ma cunosc cativa dintre voi .. si nu i-am spus lui Lord sa imi bage si mie grad mare si sa imi lase VIP permanent , sa imi bage sound , imun si voice . Cu toate ca am vechime si sunt si activ in acelasi timp ( da , nu prea am mai putut sa fiu activ din cauza liceului ) Insa in weekend pot intra .
3. Vreau sa stiu si eu de ce se favorizeaza , sa imi explice Lord si Strumf daca se poate ... pentru ca daca e vorba de asa ceva pot si eu sa fac la fel .. sa stau sa cersesc sa primesc si eu grad mare ... si sa nu muncesc pentru acel grad .


O seara buna !

SoriceLu
12-02-15, 23:57
Auzi temi iti poate da si lecti de viata cat si de jb :) a fost primu admin de pe jb .. ganditi ma inainte sa faceti ceva !!si astia nu da nimic pe gratis .. tot ce vezi la astia care apar sunt donati si sunt vechi , hostu costa , ca sa te joci tu linistit :) arata un admin care are ceva pe cersit vip/sound/voice/imun/creator!

Baghera22
12-02-15, 23:59
Ba frate, ce liceu dupa cum scrii esti in clas 5-8 + astia care zici tu de ei n.au mai putin de 20 ani ex moxu ce drk aici nu ne batem joc unu de altu zici ca ei n.au activitate,uni au servici ;) , si majoritatea sunt de cand este serverul facut de la mama lui(pe server on)!
Asa ca mai bine taci!

Scandura serifu
13-02-15, 00:04
Ma copile tot tu vii cu plāngeri ?Temi e de cānd s-a facut sv si u nici 5 luni nu cred ca ai...eu am 2 ani de jb,iar in acesti 2 ani ai mei am invatat ca trebuie sa respecti pe cei cu mai multa vechime decāt tine....si acum ajuns si eu sa am acolo....gramul meu de respect....Salut !

AurelluDauCuSpellu
13-02-15, 00:05
Auzi temi iti poate da si lecti de viata cat si de jb :) a fost primu admin de pe jb .. ganditi ma inainte sa faceti ceva !!
Uite dc , asculta și īnvață 😂

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:06
Ba copiii , lasati-ma pe mine cu aberati dinastea , poate sa fie si de acum 10 ani . Eu joc Jb din 2011 , deci crede-ma il fac la jb .
Jokere , de scris am scris corect , insa esti prea copil sa intelegi multe lucruri , te inteleg ... se vede in poza ca ai 11 ani .
Si chiar daca sunt vechii , trebuie sa facem favoruri ? Sa nu mai intre de ceva timp si hai sa ne reapucam si sa ne luam gradul inapoi .

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:07
Ma copile tot tu vii cu plāngeri ?Temi e de cānd s-a facut sv si u nici 5 luni nu cred ca ai...eu am 2 ani de jb,iar in acesti 2 ani ai mei am invatat ca trebuie sa respecti pe cei cu mai multa vechime decāt tine....si acum ajuns si eu sa am acolo....gramul meu de respect....Salut !

Nebunule , joc din 2013 pe acest server .

Scandura serifu
13-02-15, 00:10
];63370']Nebunule , joc din 2013 pe acest server .
Asta crezi tu..abea din 2014 cred ca joci...cand era obc

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:11
Asta crezi tu..abea din 2014 cred ca joci...cand era obc


http://www.gametracker.com/player/Florin%20Salam/193.84.64.254:27015/ ( 1 mai 2013 ) si am 300 de ore . :*

SoriceLu
13-02-15, 00:11
];63368']Ba copiii , lasati-ma pe mine cu aberati dinastea , poate sa fie si de acum 10 ani . Eu joc Jb din 2011 , deci crede-ma il fac la jb .
Jokere , de scris am scris corect , insa esti prea copil sa intelegi multe lucruri , te inteleg ... se vede in poza ca ai 11 ani .
Si chiar daca sunt vechii , trebuie sa facem favoruri ? Sa nu mai intre de ceva timp si hai sa ne reapucam si sa ne luam gradul inapoi .

Ma faci sa te injur ma , mortal a donat 10-15-20 euro nu mai tin minte bine si a primit portia . temi a fost primu player primu admin pe jb , si cat a facut pentru server nu ai facut la scoala :) judecati ba judecati .. cum am spus si mai in sus temi iti poate da lecti in legatura cu jb , omu are o varsta are o munca o scoala , nu ii le faci tu lui ca sa fie el activ pe jb ... :)

Scandura serifu
13-02-15, 00:12
La care nick-Uri aveti..bunica VA Mai revunoaste

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:13
Ma faci sa te injur ma , mortal a donat 10-15-20 euro nu mai tin minte bine si a primit portia . temi a fost primu player primu admin pe jb , si cat a facut pentru server nu ai facut la scoala :) judecati ba judecati .. cum am spus si mai in sus temi iti poate da lecti in legatura cu jb , omu are o varsta are o munca o scoala , nu ii le faci tu lui ca sa fie el activ pe jb ... :)

Ba , si Robi este un player vechi stai tu calm tot la fel ca si el . Nu mai venii tu cu kkt-uri de'ale tale . ;)

SoriceLu
13-02-15, 00:15
];63378']Ba , si Robi este un player vechi stai tu calm tot la fel ca si el . Nu mai venii tu cu kkt-uri de'ale tale . ;)
next te injur si ai si ban pe server permanent si ban pe forum , sa vedem cum iti sta , prea mult tupeu pe tine ... iti arat eu admin vechi si alea . te caci pe tine imprastiat .. prea mult comentezi tu de toti zici ca esti creator si ti-a picat pe lume ... ai tu vro problema cu astia vechi ? si eu sunt vechi si gigi si costica , nici nu ai auzit de ei , ca esti prea incepator.

AurelluDauCuSpellu
13-02-15, 00:16
];63368']Ba copiii , lasati-ma pe mine cu aberati dinastea , poate sa fie si de acum 10 ani . Eu joc Jb din 2011 , deci crede-ma il fac la jb .
Jokere , de scris am scris corect , insa esti prea copil sa intelegi multe lucruri , te inteleg ... se vede in poza ca ai 11 ani .
Si chiar daca sunt vechii , trebuie sa facem favoruri ? Sa nu mai intre de ceva timp si hai sa ne reapucam si sa ne luam gradul inapoi .
ce faci tu ma ?! Īl faci pe temi la jb , īn viața ta n-Ai sa reușești acest lucru .....
și īn acest replay spui ca joci din 2011 și īn alta spui ca dīn 2013 de sa te mai creada

Scandura serifu
13-02-15, 00:19
next te injur si ai si ban pe server permanent si ban pe forum , sa vedem cum iti sta , prea mult tupeu pe tine ... iti arat eu admin vechi si alea . te caci pe tine imprastiat .. prea mult comentezi tu de toti zici ca esti creator si ti-a picat pe lume ... ai tu vro problema cu astia vechi ? si eu sunt vechi si gigi si costica , nici nu ai auzit de ei , ca esti prea incepator.
]
Off: L-Ai uitat PE do you like, ala cu vocea de fetita :))
ON: Adevarat.Prea mult tupeu..

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:20
next te injur si ai si ban pe server permanent si ban pe forum , sa vedem cum iti sta , prea mult tupeu pe tine ... iti arat eu admin vechi si alea . te caci pe tine imprastiat .. prea mult comentezi tu de toti zici ca esti creator si ti-a picat pe lume ... ai tu vro problema cu astia vechi ? si eu sunt vechi si gigi si costica , nici nu ai auzit de ei , ca esti prea incepator.

Esti prea inapt , crede-ma nu ma face pe mine un mucos ca tine . Sunt satul de amenintari de kkt de la oamenii de kkt ;) Daca si eu mai sunt incepator e clara treaba ... lasa-ma domle' cu aberatii de genul sunt satul , si tocmai ce am spus ... numai sa amenintati stiti nimic mai mult , toti sunteti smecheri in fata PC-ului bla , bla si in realitate sunteti :poop: Soricele cred ca tu esti genul de persoana :* Hai te-am scuipat .

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:20
ce faci tu ma ?! Īl faci pe temi la jb , īn viața ta n-Ai sa reușești acest lucru .....
și īn acest replay spui ca joci din 2011 și īn alta spui ca dīn 2013 de sa te mai creada


Joc pe server din 2013 , iar in general joc JB din 2011 ( am jucat pe mai multe servere )

Florin Salam =]]
13-02-15, 00:22
]
Off: L-Ai uitat PE do you like, ala cu vocea de fetita :))
ON: Adevarat.Prea mult tupeu..


Tupeu ? E normal sa am tupeu , cu oamenii ca voi care nu stiti sa respectati , adica tu crezi ca daca aveti grad mare ma las calcat in picioare ? Pot sa joc si de azi , la fel procedam ;) Stai tu calm , nu ma las calcat in picioare de nimeni baietas . Sunteti tupeistii ? Eu de ce sa nu fiu , sau ce .. vi se urca la cap vechimea ?

Scandura serifu
13-02-15, 00:24
Vezi ca facusi x3 SI me Mai zici ih noua ca nou avemm tupeu?Ai un amarat de VIP SI Mai si comentezi?RUSINE !

Baghera22
13-02-15, 00:27
Cica 11ani am 13 :p crezi ca eu sunt ca tine ofticat ca au temi moxu asa.. Grade mari no deloc dak esti tu cls 9-12 de ce te oftici?

Strumf
13-02-15, 00:30
1. Nu favorizez ci doar apreciez...cum a fost:

Termi: 4-5 ore activ inainte, primul admin de pe jb..el ne-a ajutat mult si i-am oferit ce are
R3muc: la fel ca termi
Costica: 4-5 ore activ in fieare zi, i-am oferit vip gratis.
Marky: 4-5 ore activ in fiecare zi, i-am oferit de toate mai putin creator, ne-a ajutat la modele pe jb, multe kkt-uri, teste flood, etc
Anakin: la fel ca marky, ala pleca de la liceu sa joace pe jb
Do you like: a avut vip free ca statea non-stop pe jb..dupa s-a lasat si am scos, acum regreta
Gigel: power internet =))
Moxu: deja il cunoasteti cu totii..nu are rost sa vi-l detaliez

restul au platit...ce este acum nou pe server nu m-a ajutat nimeni cu nimic..

PS: sa nu il injuram pe joker ca are poza cu el la avatar..daca ai sange in tine, pune poza cu tine la avatar :) el a avut

Baghera22
13-02-15, 00:30
Taci ca esti prea pr@st fara suparare dar asa e+ ai grija cum te comporti! [Se si vede ca am 13 ani ;) ]

AurelluDauCuSpellu
13-02-15, 00:48
1. Nu favorizez ci doar apreciez...cum a fost:

Termi: 4-5 ore activ inainte, primul admin de pe jb..el ne-a ajutat mult si i-am oferit ce are
R3muc: la fel ca termi
Costica: 4-5 ore activ in fieare zi, i-am oferit vip gratis.
Marky: 4-5 ore activ in fiecare zi, i-am oferit de toate mai putin creator, ne-a ajutat la modele pe jb, multe kkt-uri, teste flood, etc
Anakin: la fel ca marky, ala pleca de la liceu sa joace pe jb
Do you like: a avut vip free ca statea non-stop pe jb..dupa s-a lasat si am scos, acum regreta
Gigel: power internet =))
Moxu: deja il cunoasteti cu totii..nu are rost sa vi-l detaliez

restul au platit...ce este acum nou pe server nu m-a ajutat nimeni cu nimic..

PS: sa nu il injuram pe joker ca are poza cu el la avatar..daca ai sange in tine, pune poza cu tine la avatar :) el a avut
vezi mă salam și mai comentezi

Kaleb
13-02-15, 06:42
Strumf? T3m! cam abuzeaza mult de minne si quit , nu ca moxu , moxu cand trebuie sa dea da ! De fiecare data cand intru pe sv vad ca da de 3 - 4 ori minne :|

NeBuNeL
13-02-15, 10:06
1. Nu favorizez ci doar apreciez...cum a fost:

Termi: 4-5 ore activ inainte, primul admin de pe jb..el ne-a ajutat mult si i-am oferit ce are
R3muc: la fel ca termi
Costica: 4-5 ore activ in fieare zi, i-am oferit vip gratis.
Marky: 4-5 ore activ in fiecare zi, i-am oferit de toate mai putin creator, ne-a ajutat la modele pe jb, multe kkt-uri, teste flood, etc
Anakin: la fel ca marky, ala pleca de la liceu sa joace pe jb
Do you like: a avut vip free ca statea non-stop pe jb..dupa s-a lasat si am scos, acum regreta
Gigel: power internet =))
Moxu: deja il cunoasteti cu totii..nu are rost sa vi-l detaliez

restul au platit...ce este acum nou pe server nu m-a ajutat nimeni cu nimic..

PS: sa nu il injuram pe joker ca are poza cu el la avatar..daca ai sange in tine, pune poza cu tine la avatar :) el a avut Ce a zis Strumf e foarte adevarat.
1.Daca esti activ 2,3,4 ore pe zi normal ca esti apreciat si primesti ceva in plus.
2.Unii sunt admini vechi si merita chiar daca s-au lasat de jb si acum vor sa joace din nou.

Florin Salam =]]
13-02-15, 12:45
1. Nu favorizez ci doar apreciez...cum a fost:

Termi: 4-5 ore activ inainte, primul admin de pe jb..el ne-a ajutat mult si i-am oferit ce are
R3muc: la fel ca termi
Costica: 4-5 ore activ in fieare zi, i-am oferit vip gratis.
Marky: 4-5 ore activ in fiecare zi, i-am oferit de toate mai putin creator, ne-a ajutat la modele pe jb, multe kkt-uri, teste flood, etc
Anakin: la fel ca marky, ala pleca de la liceu sa joace pe jb
Do you like: a avut vip free ca statea non-stop pe jb..dupa s-a lasat si am scos, acum regreta
Gigel: power internet =))
Moxu: deja il cunoasteti cu totii..nu are rost sa vi-l detaliez

restul au platit...ce este acum nou pe server nu m-a ajutat nimeni cu nimic..

PS: sa nu il injuram pe joker ca are poza cu el la avatar..daca ai sange in tine, pune poza cu tine la avatar :) el a avut


Pai , eu nu am nimic cu nimeni , mai ales cu Moxu , il apreciez si il respect pentru munca depusa pe acest server , ma inteleg bine cu el , nu l-am injurat / jignit niciodata ! Este un baiat de nota 10+
Sincer , si eu sunt activ .. adica in weekend / vacanta pot sa stau lejer 5 ore , chiar si mai mult , in timpul liceului nu prea am timp deoarece vin seara acasa si apuc sa stau 1-2 ore .
Activ sunt , vechime am .. anul acesta in mai fac 2 ani de cand joc pe server am 400 de ore ( pe ambele nick-uri ) . Si totusi nu am fost rasplatit cu nimeni , si nu m-am plans niciodata in legatura cu asta , dar nu imi convine .
Am un amarat de Slot , nu am acces la nimic .... VIP-ul imi expira duminica adica pe 15 ... si nu am spus nimic , nu m-am laudat ca sunt activ si ca am totusi vechime ... las la aprecierea voastra , dar totusi nu cred ca as merita sa am Slot .. VIP-ul asta este , imi expira nu fac crize ... va inteleg , dar macar un grad acolo acceptabil vreau si eu sa am si eu acces la AMX .
Cu Joker nu am nimic , nu il injur sau il insult , el a inceput sa ma critice ca sunt in clasa 5-8 ...

w1zZaRd
13-02-15, 13:39
];63476']Pai , eu nu am nimic cu nimeni , mai ales cu Moxu , il apreciez si il respect pentru munca depusa pe acest server , ma inteleg bine cu el , nu l-am injurat / jignit niciodata ! Este un baiat de nota 10+
Sincer , si eu sunt activ .. adica in weekend / vacanta pot sa stau lejer 5 ore , chiar si mai mult , in timpul liceului nu prea am timp deoarece vin seara acasa si apuc sa stau 1-2 ore .
Activ sunt , vechime am .. anul acesta in mai fac 2 ani de cand joc pe server am 400 de ore ( pe ambele nick-uri ) . Si totusi nu am fost rasplatit cu nimeni , si nu m-am plans niciodata in legatura cu asta , dar nu imi convine .
Am un amarat de Slot , nu am acces la nimic .... VIP-ul imi expira duminica adica pe 15 ... si nu am spus nimic , nu m-am laudat ca sunt activ si ca am totusi vechime ... las la aprecierea voastra , dar totusi nu cred ca as merita sa am Slot .. VIP-ul asta este , imi expira nu fac crize ... va inteleg , dar macar un grad acolo acceptabil vreau si eu sa am si eu acces la AMX .
Cu Joker nu am nimic , nu il injur sau il insult , el a inceput sa ma critice ca sunt in clasa 5-8 ... Tu esti si prost pe deasupra, eu, soricelu... Suntem admini mai vechi ca tine si tot tu te oftici? Ia nu mai fa figuri aici + Strumf are dreptate, cine merita merita

Florin Salam =]]
13-02-15, 13:43
Tu esti si prost pe deasupra, eu, soricelu... Suntem admini mai vechi ca tine si tot tu te oftici? Ia nu mai fa figuri aici + Strumf are dreptate, cine merita merita


Alt prost care se crede smecher in fata PC-ului . Fac 2 ani de cand joc pe acest server . Nu ma oftic , doar ca nu imi convine unele situatii . Crede-ma ca eu merit , sunt activ , am vechime si experienta ;)

w1zZaRd
13-02-15, 13:44
];63487']Alt prost care se crede smecher in fata PC-ului . Fac 2 ani de cand joc pe acest server . Nu ma oftic , doar ca nu imi convine unele situatii . Crede-ma ca eu merit , sunt activ , am vechime si experienta ;) Esti de pe alphazone si nu stiu eu? Si daca ai vechime ce? Ai facut ceva pt server?

jesemE
13-02-15, 14:50
Ma copile tot tu vii cu plāngeri ?Temi e de cānd s-a facut sv si u nici 5 luni nu cred ca ai...eu am 2 ani de jb,iar in acesti 2 ani ai mei am invatat ca trebuie sa respecti pe cei cu mai multa vechime decāt tine....si acum ajuns si eu sa am acolo....gramul meu de respect....Salut !

Ei na, pe bune fata? Minti. Ti-a ramas pe la coltu` gurii niste minciuna.

ON: Temi e admin de cand s-a facut serverul si il cunoaste f bine lord.
Lovitura mortala nu stiu cine pusca mea e, dar dupa nume e din perioada <*^GOGU^*> sau cum era.

Lord ii stie bine. Pe tine? Nici de politist nu ai trecut cand erai admin, nu tineai legatura cu lord, etc etc.

LamaIeEe
13-02-15, 16:00
Ma copile tot tu vii cu plāngeri ?Temi e de cānd s-a facut sv si u nici 5 luni nu cred ca ai...eu am 2 ani de jb,iar in acesti 2 ani ai mei am invatat ca trebuie sa respecti pe cei cu mai multa vechime decāt tine....si acum ajuns si eu sa am acolo....gramul meu de respect....Salut ! Domnul temi trebuie sa fie respectat pe temi il stiu de aproape 3 ani de pe alt servar a fostei comunitati anzo , lasatii asta dar el este unu dintre putini admini cu capu' pe umerii care chear stiu sa fie admini , si eu is vechi am 2 ani vechime , dar daca esti vechi nu iei admin ca ti s-a sculat tie , iei prin donatia cum a luat temi... Decii eu nu vreau sa zic cea ce au zis toti dar nu se favorizeaza ci se doneaza.

George.
14-02-15, 13:44
Nu se favorizeaza ba din potriva strumf prefera unii admini deoarece ii cunoaște sau stie de ce sunt capabili

Costy [:x]
14-02-15, 13:46
bai omule nu are treaba activitatea cu gradele mari intelegete

Strumf
15-02-15, 12:09
ti-am scris in alt post
:tc:

TheLord
15-02-15, 12:19
Toti cei mentionati aici t3mi si restu nu au luat remove. Deci ce a primit inapoi?=))))))))))))