PDA

View Full Version : Intrebare cs steam



randomshot_
13-07-19, 15:06
https://i.imgur.com/OaUcaIn.png
Stie cineva cum pot sa fac sa mi apara si mie avatarele celor care au si ei steam?Ca eu nu gasesc nimic pe net.
Si da,sunt de pe steam gen si nu mi arata asa.

+ ca pe jb ii aud umpic infundat,si cand iau grenazi e tot asa un sunet ciudat,diferit sa i zic
+ cand stau duck nu pot sa scriu in chat

Mihai.!?
13-07-19, 23:12
iti arata doar la care au steam on

Illegal
13-07-19, 23:14
Cred ca te pot ajuta .
1.Ce rezolutie joci ? Daca joci 800x600 nu ezita sa schimbi pe 1024 sau mai mare.
2.Aia cu sunetul infundat , am patit si eu dar dupa si-a revenit , nu stiu cum se poate rezolva...
3. Toti jucatorii de pe steam avem problema asta.. Din pacate
Sper sa iti fii fost de ajutor!

sKz
14-07-19, 02:20
Pe steam on nu poți scrie cu Duck, asta e dezavantaju'
Bugu cu avatarele se īntāmplă la toți [cred] ca și mie și lui Cosmin ni s-a īntāmplat [eram pe confa]
Și despre sunete nu știu ce sa zic
Dai la setări la audio și vezi acolo ca trebuie sa pui ceva pe hight [calitatea audio]

Buzatel
14-07-19, 14:30
Faza cu avatarul se intampla la toti
La chestia cu sunetul , du te la Options -> Audio si apare acolo 'Sound Quality' in dreapta si il pui pe High
Daca esti Steam ON nu ai cum sa scrii atunci cand esti pe duck , este un dezavantaj

randomshot_
15-07-19, 01:03
Cred ca te pot ajuta .
1.Ce rezolutie joci ? Daca joci 800x600 nu ezita sa schimbi pe 1024 sau mai mare.
2.Aia cu sunetul infundat , am patit si eu dar dupa si-a revenit , nu stiu cum se poate rezolva...
3. Toti jucatorii de pe steam avem problema asta.. Din pacate
Sper sa iti fii fost de ajutor!

Mersi,o sa incerc faza cu rezolutia,daca merge e bine,daca nu,aia e.
--------------
Faza cu sunetul si cu sound quality,e deja la pe high,am verificat
In fine,mersi mult de ajutor,sincer dintre toate asteptam rezolvare la faza cu duckul si chatul,dar daca n am ce face aia e.
Multumesc mult tuturor,cer tc

sKz
16-07-19, 00:04
Rezolvat
T/c

HailStorm
16-07-19, 00:20
Steam-ul nu te lasa scrii pe duck. Nu exista rezolvare la asta.
La sunete te bagi la setari si bagi acolo "high-low" cum iti e tie mai ok.
Iar faza cu avatarele, incearca sa te pui pe invizibil-offline-online de mai multe ori pana se rezolva sau sa dai un restart la cs/steam.
Spor!
Acum T/C ma Lefter