PDA

View Full Version : Au donat unii care habar au sa admineze!



Baghera22
13-02-15, 20:27
Mi se intampla de la astia noi care au donat sa de-a kick,au donat ei repede si gata sunt mari smecheri!
Waaa fratilor gata aveti grade da-ti kick in prostie eu am si eu acces dar nu dau eu kick-uri,reclamatie nu pot sa va fac fiindca eu nu vad care da kick ;) asa ca incetati si il rog pe Lordutu sa se uite in consola serverului cum s-ar zice si sa le dea -1 la cei care au dat in prostie ;)... Cred ca nici voua nu va place sa aveti kick-uri intruna. (va rog si pe voi ceilalti cand da cineva kick cuiva fara motiv in prostie sa faceti reclamatie ca victima nu poate vedea asta ! :> )
Multumesc!

Kaleb
13-02-15, 21:13
Deci : 1.Ai facut topic "ampulea" 2.Ti-am dat kick pentru ca tu l-ai mutat pe Ted care avea 30 minute pe server , au fost de fata SuGra , L1ke__Me etc.. , 3.Abuz facut tu ma , si tot tu meriti -1 , cica nu a stat el :)) El nu se uita pe GameTracker si se uita la Info Server si zice ca are 10 minute :| Pai stai asa mai ca te rezolv eu pe tine , noroc ca nu am eu la laptop PrtScreen , ca faceam si puneam aici :(

Baghera22
13-02-15, 21:21
Nu e vorba de tine ma tarzan :-@ nu da vina pe mine ca l-am vazut ct m-am uitat si avea 1 min dar nu stiam ca a primit kick de la server asa ca l-am mutat fara sa vreau =))
Voua vi se pare ca sunt prostu vostru,dupa da-ti kick intruna, ce admini mai sunteti:?! Ganditi?! Mari tu dai kick ca l-am scos pe ala, eu l-am scos ca avea 1 min si plus atunci am inceput sa joc nu stiam ca i-a dat kick serverul!

Costy [:x]
13-02-15, 21:24
:pro: Kestor a donat si habar nare cum se da kick...

Baghera22
13-02-15, 21:28
^andrei^ eu ma refer ca fac abuz de el dar oricum unii nu stiu cum se da kick!( ma astept iarasi de la mari astia, sa dea destroy minne pika exterminate quit dar am anti,nu imunity de la server ,anti!)

AurelluDauCuSpellu
13-02-15, 21:33
intradevar dar kestor ala e pff primu la abuz

c0sMyN
13-02-15, 23:36
Băi copii, m-aţi futut la cap cu kEsToRrrr !!! Aţi rămas tripaţi? Băiatul ăsta are Gardian de aproape o săptămānă cred şi voi īncă aruncaţi cu noroi īn el. Īntr-adevăr, abuza. Dar gata īn pana mea ca sunteţi enervanţi.

RayaN.
14-02-15, 08:35
Aici ai dreptate cu 'unii' nu-l mai bagati pe kestor in toate topicurile, totusi are Gardian.. o abuza el.. dar na.. . E buna decizia,dar v-am zis nu-l mai bagati pe kestor, ca kestor e kestor :)) . :pro: pentru idee'

Strumf
14-02-15, 10:06
decat sa faceti topicurin din astea mai degraba faci reclamatii
:tc:

SkillartzHD
14-02-15, 11:32
Au donat unii care habar au sa admineze!
Iar unii nu au facut scoala ca sa vorbeasca limba romana