PDA

View Full Version : Regulament



Alin
23-08-19, 20:21
In aceasta sub-categorie membrii staff-ului isi vor prezenta evolutia pe comunitate, cum au ajuns in comunitate, modul in care au urcat in grad, respectiv cea mai mare realizarea a lor.
Este interzisa folosirea de insulte, injurii si cuvinte/expresii jignitoare; -> Warn/Infraction
Se poate prezenta atat ascensiunea cat si descensiunea unui membru, cu totii gresim si am avut momente cand am dat inapoi, dar luptatorii isi tin mereu capul sus;
Membrii staff-ului sunt rugati sa-si faca fiecare propriu' topic in care isi vor spune povestea, topicul respectiv va purta numele Evolutie "numele" "(User - gradul cel mai mare pe care l-a avut)". Un mic exemplu "Evolutie Alin (https://alphacs.ro/showthread.php?113583-Evolutie-Alin-(User-Administrator)&p=540534#post540534) (User - Administrator);
Rog seriozitate si sa nu va bateti joc -> Warn/Infraction
Prin acest lucru dorim sa va prezentam povestea noastra pentru a va inspira si motiva sa ajungeti unde v-ati propus;

Cele mai frumoase evolutii vor primi Sticky.

Cei care detin/au detinut gradul de Designer/ Server Admin/Co-moderator isi pot prezenta si ei evolutia deoarece au muncit pentu acel grad si vreu sa le aud povestea.
De asemenea cei care sunt user/veteran acum isi pot spune si ei evolutia. In cazul celor cu user doar daca au detinut un grad pe forum

Va puteti exprima opinia in legatura cu evolutia cuiva in topicul respectiv, dar sa nu faceti post-hunt/spam cu comentarii de genul "frumosa povestea/nice/mi-a placut ce ai spus etc..."

Alin
23-04-20, 23:14
Asteptam evolutia membrilor noi si a celor care au avansat in grad !