PDA

View Full Version : Evolutia Uzi Vert ( User-Co-Moderator)



Xeju
24-09-19, 21:00
Pai , povestea mea a inceput prin 2016 , atunci am descoperit serverul de JB , unde practic am avut cele mai frumoase amintiri alaturi de toti , tin minte ca eram la scoala si cautam un server sa ma joc si l-am gasit pe asta , mi se parea foarte frumos ca erau multi playeri si era foarte ingrijit , am inceput sa ma joc , mi-am facut cont prima data ca " ExtremBoom " ( a fost prima data cand jucam JB ) Am inceput sa invat incet cu incet , asta datorita urm playeri TheLord Strumf ( care m ai intrau si ma ajutau ) dar si 3l_M@C!0 Alex.# , T3m!n@tor4 JuveT. Yety# ( cu care stiu ca m am imprietenit prima data , mai mult sau mai putin ) Khajiit SkillartzHD TRAG HD SI MORI 3D ryn? si bineinteles dEv. ( o sa va povestesc cu m am imprietnit si cu el )
Am inceput sa invat jocul , mi am luat vip o luna si dupa am donat pt Comisar parca , am jucat asa 2 luni iar dupa mi am schimbat numele in TheJoker , cu care ma cunosc mai toti , pe forum la inceput nu prea stateam , insa asta s-a schimbat atunci cand am facut pentru prima data cerere Designer , care mi au acceptao din prima ( avand in vedere ca stiam putin PS si nu erau asa multi DeSIGNERI ) Bun , am avut mult timp grad pe server , dar chestia amuzanta aici e ca niciodata cand am facut cerere admin nu mi s a acc din cazua acctivitatii mele ( de multe ori mi se intampla sa am problema la PC ) Tocami de aia prin 2017 mi am luat un nou PC cu care sa ma joc si sa nu am probleme .
Bun , am contiunat sa ma joc foarte mult , la un moment dat eram foarte atras de comunitate incat intram de foarte multe ori si ajutam cat puteam , in rest m-am inteles bine cu tot stafful , nu ii mai mentionez ca sunt mult prea multi.
Acum , dupa ce am devenit designer , salvarea mea a fost mr dEv. , lui ii multumesc pt tot ce m a invatat chiar daca e el asa mai direct si ma enerveaza dar e fratioru meu , el m a invatat niste chestii foarte importante si nu numai , pe JB la inceput nu ne suportam si des primea mminne de la el :)))))))) , pana cand ne am gasit pe Facebook si am inceeput sa vorbim , de atunci ma inteles bine cu el , deci , daca ar fi sa aleg cu cn ma inteleg sau m am inteles cel mai bn ar fi dEv. dar si multi altii , cu totii m au ajutat sa ajung cine sunt acum. Iar din prin iarna asa mi am schimbat numele in Uzi Vert.
Functia de Moderator am primito facand cerere si vazand ca sunt activ m au promovat la CO-Moderator , dupa din pacate am fost incativ din prin aprilie si am primit remove si pe JB si pe Forum , motive personale as putea spune , insa acum am revenit in forta si sunt gata sa reincep asa cum trebuie totul! Multumiri pt cei care m au ajutat pe forum SageOTSP , LioNNN Rifle. TheRemix , ETC
Nu prea am o evolutie de durata deoarece nu sunt asa vechi insa pot spune ca am trecut prin multe. Scuzati greselile gramaticale dar scriu rapid :))
VA multumesc tuturor pentru sprijinul acordat si la bine si la greu , much love 4 all <3