PDA

View Full Version : [ACCEPTAT] Unban -Skil3DD



Skil3DD
27-09-19, 21:03
Nickname:Skil3DD
Motivul banului:"ia.ma.de.pu*a"
Durata banului:999 minute
Cine ti-a dat banul?:zXcuarre.
Dovada banului(SS in consola):Nu am deoarece mi-a dat crash cs-ul si nu am facut o anumita poza....
IP-ul tau / SteamID:STEAM_0:0:419408885

zXccuare
27-09-19, 21:14
Sincer ți-aș fi dat și permanent, am fost băiat cu tine și ai început a comenta pe voice cu „țărane” „De unde ești? Țărănia” „Ai dat help? Sugi?” și tot felul de prostii, normal că nu m-am putut abține și am răspuns înapoi, îți ei aere de superioritate prietene, dacă ai lua ban perm pe IP să știu că nu mai intri pe server, aș accepta remove cu mare plăcere, dar aveți noroc de killer că sunteți ca niște șerpi și stresați omul până obțineți ce vreți, ți-am zis că nu accept glumele de genu și nu ai înțeles, sper să rămână banul până îți dai seama de greșeala făcută, adică nu vi tu la mine să îmi zici „S-o iau pe mă-ta în pula” și eu nici nu te cunosc, adică dacă eram prieten cu tine era altă fază.

KillerElite
27-09-19, 21:27
Astept dovezile pentru acest ban.

zXccuare
27-09-19, 21:35
Nu le am deoarece eram pe telefon și nu am stat să filmez, chiar dacă de această dată scapă, data viitoare îl ard și îl ard urât, bineînțeles dacă va mai fi una, și nu mă crezi dacă îți spun ce a făcut? adică plm crezi că intru pe server să dau banuri aiurea? toate banurile acordate de mine au avut un motiv bun și zic eu că îmi fac treaba bine atunci când intru pe server, nu există help sau întrebări la care să nu răspund, dar mna faci cum dorești :l

Skil3DD
28-09-19, 15:00
Dar tu nu spui ce ai fct de am inceput sa vb urat cine a inceput?

SergiuOfficial
01-10-19, 12:46
O data ce nu exista dovezi din partea amandurora, jucatorul va primi unban.
zX ai grija pe ce motiv dai banul pe viitor, puteai spune doar insulte staff , nu "ia ma de pla" , intelegi ce vreau sa zic .
Hai cu :tc:

zXccuare
04-10-19, 22:13
Când superi omul, alt motiv nu puteam să-i dau :l

vlad-_-
06-10-19, 15:47
Ai grija zX ce vorbesti,ca asa ne pleaca playeri pe sv,ca d aia sa si destramat server-ul din cauza unuia ca tine care a luat fondator si a inceput sa baneze lumea si face ce voia,deci ai grija cum vorbesti ca,cand va pleca playeri de pe sv toata lume va sari pe tine ca tu ai zis cai arzi rau si chestii.... multa bafta in continuare tuturor!!!



By:Zombie
vlad

zXccuare
06-10-19, 16:48
Ai grija zX ce vorbesti,ca asa ne pleaca playeri pe sv,ca d aia sa si destramat server-ul din cauza unuia ca tine care a luat fondator si a inceput sa baneze lumea si face ce voia,deci ai grija cum vorbesti ca,cand va pleca playeri de pe sv toata lume va sari pe tine ca tu ai zis cai arzi rau si chestii.... multa bafta in continuare tuturor!!!



By:Zombie
vlad

„Pleacă playeri” mhm, cine făcea abuz și tot felul de prosti? iar eu dacă dau un ban pentru limbaj „Fu*u-ți gura mă-tii zX că așa pleacă playeri” eu accept tot felul de glume dar nu de mamă

bGd.
06-10-19, 22:23
:tc: :acceptat: Ai un punct de sanctiune data viitoare adu si dovezi si app numai da ban daca nu esti sigur pe tine ca ai dovezi.
Skil3DD ai primit unban