PDA

View Full Version : Reclamatie Lucifer[REZOLVAT]



Colli
28-09-19, 12:55
► Nick CS:Colli
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Lucifer (STEAM_1: 1: 217871877)
► Motiv: Mi-a dat ban neintentionat cand voia sa ii dea altui player care avea complet alt nume deci nu mi se pare normal sa dea din greseala altui player, acest lucru se poate intampla la un admin care nu are ce cauta in staff. +ca injura unii playeri de pe server.
► Dovezi (poze):https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/770602914758037860/ADC9195150E19690B6383DE6AC361120E366C45E/ si dovada ca a zis ca mi-a dat din greseala https://prnt.sc/pc3j79
Merita -1, parerea mea
Si astept unbanul

LuciferM
28-09-19, 13:29
1.Imi recunosc greseala facuta
2.Daca vorbesc mai murdat cu uni playeri inseamna ca ma cunosc cu ei
Astept steamid ul tau sa ti dau unban acum daca vrei sau poti astepta pana iti da alcineva unban :>

Colli
28-09-19, 15:55
1.Imi recunosc greseala facuta
2.Daca vorbesc mai murdat cu uni playeri inseamna ca ma cunosc cu ei
Astept steamid ul tau sa ti dau unban acum daca vrei sau poti astepta pana iti da alcineva unban :>

Nu mai mintii, ai injurat unii playeri care te-au omorat si te-ai ofticat iar, apoi i-ai injurat

LuciferM
28-09-19, 18:15
Nu mint ! Daca eu ma cunosc cu un player si imi permit sa vorbesc asa nu e treaba ta . Daca se simte jignit imi face reclamatie .

OlisterNOOB
28-09-19, 18:39
Nu mint ! Daca eu ma cunosc cu un player si imi permit sa vorbesc asa nu e treaba ta . Daca se simte jignit imi face reclamatie .

In primul rand, eram si eu acolo si zice adevarul, si in plus de ce ti ar face reclamatie pentru o injuratura? Te rog haide sa ne trezim la realitate si sa spunem adevarul, nu sa pupam in cur alti membrii din staff iar playerii sa ii tratam ca pe niste sosete.

LuciferM
28-09-19, 19:27
OlisterNooB Am spus si mai sus daca ma cunosc cu un jucator imi permit sa vorbesc intr-un anumit mod cu el si nu tratez playeri ca pe niste sosete cum spui tu .

OlisterNOOB
28-09-19, 20:37
Scuzati-ma ca fac offtopic, dar Lucifer, nu incerca sa te scoti, pur si simplu intrasem si eu pe server si dupa 30 de minute te omoara un baiat care de abea ce intrase pe server, si il injuri tu ii zici de ma sa ca te a omorat cu arma de la o distanta anume, daca nici asta nu iti mai amintesti e clar ce fel de om esti.
Si asta nu s a intamplat doar azi, de mai multe ori.

LuciferM
28-09-19, 20:51
Am zis ca e un las poate si un bulangiu atat , nu am injurat de membri familiei . Te rog frumos sa aduci dovezi data viitoare . Multumesc frumos .

Colli
29-09-19, 11:17
Tocmai ce ai recunoscut ca l-ai jignit, iar poate s-a mai intamplat si chiar mai rau dar nu am fost noi on in acel moment.

LuciferM
29-09-19, 17:51
Cum am precizat si mai sus vorbesc asa cu anumite persoane de pe server (prieteni).

Symb0L
01-10-19, 20:17
Mi-a dat ban neintentionat cand voia sa ii dea altui player

pai cam asta spune tot
acolo in admin menu e o lista cand dai ban playerilor si poate ai fost fix langa ala care trebuia sa primeasca ban
momentan doar avertisment, data viitoare fii mai atent