PDA

View Full Version : Reclamatie network



3l_Andrei112
17-12-19, 20:31
Nickname: 3l_Andrei112
Adminul reclamat: Network
Motiv: Nu ataca cand e tero , sta afk vine 1-2 ori pe runda(runda fiind de 5 min si eram foarte putini jucatori) cand e ct miraculos revine si se joaca ,abuzeaza ca e "Helper" si nimeni nu ii da slay sau swap ca el nu ataca, nu era admin pe server (sta afk 2 runde consecutive , e tero , cand e ct joaca iar cand e tero sta afk) , pe langa mai e si arogant si jigneste stiind ca eu nu mai am "grad" ca sa il ard.
Regula incalcata: ▪Adminii trebuie sa respecte atat regulamentul playerilor cat si cel al adminilor.
▪Abuzul sub orice fel de forma este sanctionat cu -1 / REMOVE. ( mie mi se pare un abuz cand el face ce vrea cand nu e alt admin pe sv)
▪Zombie sunt obligati sa atace builderii (CT). Daca acestia nu ataca, adminii au obligatia de a-i anunta ca runda urmatoare vor juca in continuare la zombie din cauza ca nu
au atacat runda respectiva. Ca si admin, ai nevoie de un screenshot cu TAB-ul in care se vede ca zombieul respectiv are 0 deathuri si e la zombie.
Dovezi: https://www78.zippyshare.com/v/mW0vJIUF/file.html (sa dati x4 ca va plictisiti)
Edit: https://imgur.com/a/nXQH4gC mai are si aroganta ca el stie dejaca nu ia rmv ( net eu am facut aceasta reclamatie ca dovada ce admin esti tu , eu nu am cerut nimic, ultimu cuvant il are
fondatoru'
Data: 17.12.2019

In mod normal nu as fi facut aceasta reclamatie as fi rezolvat eu insumi , dar dat fiind situatia in care sunt a trebuit sa fac aceasta reclamatie.

Networc
17-12-19, 20:45
Ba da am fost putin arogant dar nu am spus cuvinte urate, am stat doar o runda pentru ca am fost sa mananc. Nu am acces sa ma pun la tero si daca imi dateam slay nu puteam sami dau revive ce trebuia sa fac sa dau retry? Nu atacam dar jucam nu eram afk. Ba tu singur spuneai ca daca eram admin te ardeam.

3l_Andrei112
19-12-19, 14:50
Vad ca nu mi-ai citit pe deplin postu'. Tocmai acum ti-ai dat arama pe fata ca nu atacai dar nici afk nu erai, astea dat fiind ai incalcat regula de 2 ori la rand, dar probabil asa faci mereu cand nu sunt admini pe server , si special pentru tine ti-o mai pun inca o data

▪Zombie sunt obligati sa atace builderii (CT). Daca acestia nu ataca, adminii au obligatia de a-i anunta ca runda urmatoare vor juca in continuare la zombie din cauza ca nu
au atacat runda respectiva. Ca si admin, ai nevoie de un screenshot cu TAB-ul in care se vede ca zombieul respectiv are 0 deathuri si e la zombie.

Networc
19-12-19, 17:11
No bine vedem ce zice Killer daca nu am atacat doua runde gata ban 3 ani. Daca nu atacam 5 runde atuncea da. Si ce nu ai inteles ca nu puteam sami dau swap la t trebuia sa dau retry si daca dădeam retry era si mai rau

KillerElite
22-12-19, 13:38
Revin astazi cu raspunsul.
Tc

KillerElite
09-01-20, 10:16
Networc este sanctionat cu dublu AV, datorita faptului ca nu a atacat 2 runde consecutive si totusi nu s-a straduit sa se mute la zombie si a jucat ca ct.
:tc: