PDA

View Full Version : Reclamatie #ADMIN Alex[REZOLVAT]



Amfetbust
02-01-20, 14:09
► Nick CS: XL#RR
► Nick admin/player reclamat + SteamID: ✪ ѦʟЄÃ— ツ STEAM ID: STEAM_1:1:510837520
► Motiv: Imi tot da kick/slay aiurea
► Dovezi (poze): Nu gasesc folderul in care mi se salveaza ss-urile
Mentiune: As dorii sa vad si eu dovada ca faceam kiluri in buyzone! de imi dai kick tot pe acelasi motiv

Stef360
02-01-20, 14:23
kick nu iti dadeam aiurea.
nu am poze dar am martor pe Generalul Jale pa Tras
faceai kill-uri in buyzone. prima data ti-am dat slay a doua oara kick apoi a zis jale pa tras ca iti da ban daca mai faci odata,dar tu tot ai facut si ca sa nu iti iei ban ti-am dat kick
chestia aia cu kick-ul aiurea a fost din greseala si ti-am cerut scuze. chestia a fost ca am copiat gresit # de la un jucator ca sa i dau kick dar ti-am dat tie

JALE PĂ TRAS シ
02-01-20, 14:30
Ai facut vreo 4 kill uri in buyzone, printre care m ai omorat si pe mine si pe Alex, asa ca nu mai face reclamatii aiurea cand are si martori...nu inteleg de ce ai face reclamatie daca ti am si zis ca daca mai omori in buy iti dau ban, ar trebui sa i multumesti ca ti a dat kick ca sa nu te banez eu + ca te am avertizat de fiecare data.

Amfetbust
02-01-20, 15:02
Pai daca vreti vorbesc si eu cu niste prieteni si le zic sa zica ca daaa au fost cu mine si ca nush ce
dar nu o fac asa ca eu vreau sa vad dova daca nu ca un admin responsabil ce ar trebuii sa fii ceea ce tocmai nu esti sa iti accepti greseala si sanctiunea care va venii la randul ei!

Stef360
02-01-20, 15:21
Tu crezi ca noi stam sa filmam cand ne jucam ca sa avem noi dovezi cand omoara unu in buyzone. Totul se intampla repede nu ai cum sa faci poza cand cineva face kill in buyzone

Amfetbust
02-01-20, 15:24
Nu ma este problema mea ca admin ca sa poti sanctiona trebuie sa ai dovezi, tot ce se face fara dovada practic ii vrajeala, asa ca dovada?

Stef360
02-01-20, 15:25
N-am cu cine vorbi
Suntem 2 admini care te-au vazut
Ai fost amenintat cu ban,ai uitat?

Amfetbust
02-01-20, 15:35
Deci fara dovada, ca sa inteleg! Atunci astept sanctionarea ta!

Stef360
02-01-20, 15:39
Tu ai dovezi?
Daca o dam pe dovezi

Stef360
02-01-20, 15:44
Stai linistit ca nu o sa patesc nimic
Eu zic sa citesti regulamentul
Si sa faci macar 14 ani inainte sa faci o reclamatie

Amfetbust
02-01-20, 18:13
Stai linistit ca nu o sa patesc nimic
Eu zic sa citesti regulamentul
Si sa faci macar 14 ani inainte sa faci o reclamatie

Aia subliniata nu am inteles-o 1 la mana
si doi la mana eu am dovezi ca mi-ai dat kick dar nush unde se salveaza ss-urile!

Symb0L
02-01-20, 19:21
nu pot sa sanctionez fara dovezi,,
T/C