PDA

View Full Version : Reclamatie la baiatul nostru zXccuare



Networc
04-01-20, 16:10
Nickname:Networc
Adminul reclamat: zXccuare
Motiv:Baiatul nostru face scurt+si apoi eu ii dau slay. si apoi imi zice de ce?
Regula incalcata:▪Orice BUG sau orice alt mijloc de a ajunge in baza unui Builder (CT) fara a intra prin intrarea principala se sanctioneaza cu slay/kick, nicidecum cu ban!
Dovezi: http://www.girlshare.ro/3769840692.2
Data:1/4/2020

Buzatel
04-01-20, 16:22
Boost este permis!
Nu am facut 'BUG' pentru a ajunge in baza la tine!
Nu mai da comenzi pe grade mai superioare! (Doar daca face abuz!)
Nu stiu ce scurt visezi tu ca noi am facut boost!
Concluzie:
Boost este permis, deci nu aveai motiv sa ne faci reclamatie pe asta!
Scurt n-am facut, am facut doar boost eu cu ZX si Andrei, deci nu aveai motiv sa ne faci reclamatie nici pe asta!
Reclamatie inutila!
Asteptam :tc:

Networc
04-01-20, 16:26
Ba nu vezi ce scrie, citez: orice alt mijloc de a ajunge in baza unui Builder (CT) fara a intra prin intrarea principala se sanctioneaza cu slay/kick, nicidecum cu ban! voi asta ati facut si nu voua vam facut reclamatia ci lui ZX.

Buzatel
04-01-20, 16:28
Ba nu vezi scrie citez: orice alt mijloc de a ajunge in baza unui Builder (CT) fara a intra prin intrarea principala se sanctioneaza cu slay/kick, nicidecum cu ban! voi asta ati facut

Boost este permis! x2
Asteptam :tc: x2

Networc
04-01-20, 16:33
Boostul e permis dar nu ai voie sa intra in alt mod in baza mea ce nu intelegi?? si de ce scrii tu la aceasta recla daca nu tiam facuto tie

Buzatel
04-01-20, 16:36
Tocmai ti-ai raspuns singur la intrebare. Boost-ul este permis(x3), noi am intrat prin boost ce alta modalitate visezi? Raspund la aceasta reclamatie pentru ca implicat in ea, am facut boost cu ei.

Asteptam :tc: x3

zXccuare
04-01-20, 16:43
Să-ți explic domnule NetWorc, īn primul rānd boostul e permis, și haide să-ți spun cum am ajuns acolo, pur și simplu clasa cu x2 jump + gravity+ 3 oameni la boost ,așa că e degeaba această reclamație, acum rămāne să vedem ce părere are și Killer.
Măcar mi-ai scris numele corect. :D

Blue
04-01-20, 16:46
De unde pana unde se da slay la boost?
:respins:
:tc: