PDA

View Full Version : UnBan [REZOLVAT]



Scandura serifu
16-02-15, 14:46
► Nick CS: Lucian.
► Motiv pentru care ai luat ban: Vorbe.urat (cicaa)
► Durata ban: 9 ore..Dupa ce ca mi-a dat minne, dar guardu meu nu pica =)) imi da si ban, cu motiv vorbe.urat. Ma copile adu dovezi si mai vorbim. Dar pana atunci asta se cheama ban din oftica...ca nu ti-a mers minne. Si cand te-am injurat eu ma ? ZImi si mie !
► Dovezi: http://imgur.com/jM6Kdjg
► IP-ul tau: 92.81.188.63, cu ocazia asta, pot sa zic ceva: Jb-ul are niste admini de tot rahatul, scuzati limbajul dar alt ceva nu mi-a venit, sincer acum, sa dai bani 9 ore pentru "limbaj" e o prostie..mai ales ca nici nu era vorba despre el, a intrat pe server si mi-a zis doar: Luciane, ma pis pe tine sau ceva de genu...Deci, unde ramasesem, acest neghiob da ban 9 ore pentru un anumit "limbaj"...pe care eu nu l-am vazut....se duce serverul de rapa cu ofticati astia care au creator Jmecherii d'astea;...pana si temi, el prima oara te avertizeaza, nu intra pe server amx_minne TheLord Cuc. sau suge pl.. NU! El macar cand da, da cu un motiv bine pus la punct ! Nu cu motivul vorbe urate...Ma frate sincer vorbind, tu esti oleaca dus cu capu ??

.soLLo
16-02-15, 16:23
............... Am si eu ban :| avem acelasi ip

KinderBueno.
16-02-15, 16:46
Eu ce sa zic , am luat ban 8 ore pentru un kick .
Daca crezi ca ti-a dat ban degeaba fa-i reclamatie .

#Krom.
16-02-15, 18:29
Dar tu? Ban 3 zile 12 ore pe motiv salut? Si tot atata pentru motivul ca avea numele KASTOR SCLAVU Nu STIU CUI?.

Scandura serifu
16-02-15, 19:17
Voi 2 de ce va bagati ? Nu stiu frate unu moderator unu server admin, ce-i asta, vreau sa vb. doar cu skill....sa aduca dovezile

moxu112
17-02-15, 22:00
unban !
t/c

SkillartzHD
19-02-15, 00:15
► Nick CS: Lucian.
► Motiv pentru care ai luat ban: Vorbe.urat (cicaa)
► Durata ban: 9 ore..Dupa ce ca mi-a dat minne, dar guardu meu nu pica =)) imi da si ban, cu motiv vorbe.urat. Ma copile adu dovezi si mai vorbim. Dar pana atunci asta se cheama ban din oftica...ca nu ti-a mers minne. Si cand te-am injurat eu ma ? ZImi si mie !
► Dovezi: http://imgur.com/jM6Kdjg
► IP-ul tau: 92.81.188.63, cu ocazia asta, pot sa zic ceva: Jb-ul are niste admini de tot rahatul, scuzati limbajul dar alt ceva nu mi-a venit, sincer acum, sa dai bani 9 ore pentru "limbaj" e o prostie..mai ales ca nici nu era vorba despre el, a intrat pe server si mi-a zis doar: Luciane, ma pis pe tine sau ceva de genu...Deci, unde ramasesem, acest neghiob da ban 9 ore pentru un anumit "limbaj"...pe care eu nu l-am vazut....se duce serverul de rapa cu ofticati astia care au creator Jmecherii d'astea;...pana si temi, el prima oara te avertizeaza, nu intra pe server amx_minne TheLord Cuc. sau suge pl.. NU! El macar cand da, da cu un motiv bine pus la punct ! Nu cu motivul vorbe urate...Ma frate sincer vorbind, tu esti oleaca dus cu capu ??
Esti un cacalau de 12-13 ani asta pariez , nu imi dai tu lectii de viata cum sa fac ce sa fac , nu ma intereseaza cine si cum face da? (si odata daca te mai aud cu "guardul meu" te banez si aici )