PDA

View Full Version : Reclamatie Buzatel



sPeeD.Leg.
05-01-20, 14:49
Nickname: sPeeD.
Adminul reclamat: Buzatel
Motiv:Construieste baiatul meu dupa timpul de constructie nu doar ca construieste isi face toata baza,si se trage cu hoock ca sa nu il omoara ZM.Iar a doua problema este ca sta cu god mode enable AFK in timp ce Zxecuare sau cum are nickul isi face baza tot dupa timpul de build.
Regula incalcata:Build dupa timp si stat cu god mode afk.
Dovezi:http://www.girlshare.ro/3769841091.5 acesta este cand sta cu god mode afk daca nu ma insel iar acesta: http://www.girlshare.ro/3769841108 cand isi face baza dupa timpul de constructie si foloseste hoock.Verificatile si veti vedea!
Data:5.1.2020

Buzatel
05-01-20, 15:05
Prima data cand stateam afk cu godmode este pentru ca sky a spus ca o sa dea restart ca sa bage prep-time si am uitat sa-mi scot godmode-ul.
A doua faza cand imi fac baza dupa timp este ca imi dau practic help, voi cand cereti cate 3-4 help noi admini trebuie sa venim sa va ajutam sau cand nu puteti intra in baza, venim noi si va ajutam. Stiu ca asta ar trebuii sa facem, sa ii ajutam, dar pe noi nu ne lasati sa ne dam un help de 20-30 secunde. Faza cand ma trageam cu hook sa nu ma omoare zombii este pentru ca testam limita pentru ca era un pixel si spuneati toti ca era block si cand testam am cazut si m-am tras inapoi ca nu imi bagasem god mode si credeam ca ma omoara zombii.

sPeeD.Leg.
05-01-20, 15:21
Una e sa dai Help si alta e sa iti faci baza fratele meu,se vede clar pe demo ca tu iti faci baza de la A-Z doar scarile le aveai puse.Iar daca cazi din baza air eu stiu ca ori te urci pe scarile facute de tine ori mergi la alt player in baza fara sa intrebi daca poti,deci?Nu cum faci tu te tragi inapoi cu hook.Iar treaba cu hool-ul o faci de mult cand cazi te tragi inapoi doar ca am avut obraz si am zis ca iti dau pace.Chiar si sky te-a vazut ca te tragi cu hook cand cazi din baza air.

Buzatel
05-01-20, 15:24
Una e sa dai Help si alta e sa iti faci baza fratele meu,se vede clar pe demo ca tu iti faci baza de la A-Z doar scarile le aveai puse.Iar daca cazi din baza air eu stiu ca ori te urci pe scarile facute de tine ori mergi la alt player in baza fara sa intrebi daca poti,deci?Nu cum faci tu te tragi inapoi cu hook.Iar treaba cu hool-ul o faci de mult cand cazi te tragi inapoi doar ca am avut obraz si am zis ca iti dau pace.Chiar si sky te-a vazut ca te tragi cu hook cand cazi din baza air.

Aveam scarile puse, am mai pus o piesa, dupa platforma, dupa limita. Au trecut maxim 40 secunde + ca mai erau vreo 4 ct la care nu ati atacat, ati stat la mine sa ma filmati sa-mi faceti reclamatie, sunteti ultimi post-hunteri. Nu intreb direct daca pot sa intru la un player in baza, intru si il intreb daca pot, daca nu ma las omorat simplu. Daca m-a vazut sky cand ma trageam cu hook-ul inapoi in baza, sa-mi faca reclamatie. Nu aducem vorba de alta amanunte intr-o reclamatie, faceti alta.

sPeeD.Leg.
05-01-20, 15:30
Aia zic ai mai pus platforma limita etc..Deja ti-ai facut baza e incalcare regulei Build dupa timpul de constructie si gata.Astept sa vad ce spune killer sau ceilalti fondatori.

zXccuare
05-01-20, 15:32
So, nu am voie să īmi dau help să īnțeleg?
La voi cānd e help nu contează că sunteți ultimi sau alte prostii, dar la voi așa să fie mă, eu dacă īmi pun 3 piese să acopăr la spate sunt de vină nu? :))

Buzatel
05-01-20, 15:33
Aia zic ai mai pus platforma limita etc..Deja ti-ai facut baza e incalcare regulei Build dupa timpul de constructie si gata.Astept sa vad ce spune killer sau ceilalti fondatori.

Cand ne rugati pe noi admini sa va mai adaugam o limita sa va mai punem 1 piesa 2 sa mai reglam limita ca nu e buna nu comentam, voi imediat cand mi-am pus si eu 3 piese gata sariti pe mine. Invata sa vorbesti si sa scrii ca esti mai mare decat mine si in acelasi timp mai dobitoc decat mine. :-@

sPeeD.Leg.
05-01-20, 15:48
Ba frate nu inteleg de ce te tot caci pe tine.
1 La mana pe tine Zx nu te-am filmat cand faceai mai mult la baza doar la faza cu 3 piese sau cate ai mai pus.
2 La mana Buzatele lasa frate arfele si citeste regulamentul ala ca nu are multe randuri, ca tu incalci fara numar si cand iti spune un player iti este ciuda.
Am dovada clara ca tu iti faci baza calumea nu ca iti pui o piesa....

Buzatel
05-01-20, 16:07
Ba frate nu inteleg de ce te tot caci pe tine.
1 La mana pe tine Zx nu te-am filmat cand faceai mai mult la baza doar la faza cu 3 piese sau cate ai mai pus.
2 La mana Buzatele lasa frate arfele si citeste regulamentul ala ca nu are multe randuri, ca tu incalci fara numar si cand iti spune un player iti este ciuda.
Am dovada clara ca tu iti faci baza calumea nu ca iti pui o piesa....

Am citit acel regulament, stai linistit. Ca imi pun eu 3 piese la baza si te oftici tu ca nu poti sa ma omori si ca stai dupa mine cand mai sunt alti 4 CT cu baze accesibile asta este alta treaba.
Daca ai dovada clara ca eu imi fac baza calumea nu ca imi pun o piesa de de nu ai pus acea dovada in reclamatie?
Ce reguli am incalcat eu ca nu te inteleg frate, sincer.

Chiar te rog sa pui fiecare dovada pe care o ai cu mine facand 'abuz' :*.

sPeeD.Leg.
05-01-20, 16:14
Dovada o ai sus pe demo=)) dar uite ti-o pun si aici: http://www.girlshare.ro/3769841108 este demoul in care tu iti faci baza dupa timpul de constructie si te tragi cu hook sa nu mori vizioneaza demo-ul in caz ca nu l-ai vazut il aveai si sus la ,,Dovada,,.Si stai linistit ca nu ma oftic ca nu te pot bate...

Buzatel
05-01-20, 17:07
In ambele demo-uri tot este negru si la un moment peste vreo doua minute vad tot clar, dar se schimba mapa. Frumos demo.
Ti-am spus sa pui toate dovezile cu mine in care fac 'abuz' pentru ca ai zis ca ai demo cu mine cand imi fac toata baza, dar tu imi pui demo-ul in care imi pun 3 piese si ma ridic cu hook pentru ca am cazut in timp ce testam limita si nici nu se vede. =))

sPeeD.Leg.
05-01-20, 17:57
Ca nu īți merge tie demo este alta problema...:))

Buzatel
05-01-20, 18:16
Ca nu īți merge tie demo este alta problema...:))

Este chiar asa de greu sa-l pui pe youtube?

Qmela
06-01-20, 07:03
Buzatel, in primul rand tu tot timp-ul iti faci baza dupa timp, si acum 2 zile iti dadeai god mode sa te duci la cineva in baza sa nu te omoare.

Buzatel
06-01-20, 09:59
Buzatel, in primul rand tu tot timp-ul iti faci baza dupa timp, si acum 2 zile iti dadeai god mode sa te duci la cineva in baza sa nu te omoare.

1)Nu tot timp-ul imi fac baza dupa timp, doar cand este nevoie. Voi cand cereti help in aproape fiecare runda asa imi fac si eu baza dupa timp.
2)Fa-mi reclamatie cu dovada daca acum doua zile imi dadeam godmode sa intru la cineva in baza sa nu ma omoare, nu mai raspunde aici fara rost.

KillerElite
09-01-20, 10:42
Am spus-o de atatea ori si tot nu ati inteles. Una e sa va dati help (sa mutati o piesa ca e block / sa repari efectiv ceva) si alta sa perfectionezi limita / sa adaugi limite si piese in plus doar ca sa maresti dificultatea bazei. Nu stiu cati dintre voi stati sa ii puneti o limita in plus la baza unui player care cere help, deci nu va mai scuzati ca si altii cer help.

Sanctiuni: x2 AV pentru hook / x1 AV pentru build si godmode. -> -1.
:tc: