PDA

View Full Version : Propunere



JuveT.
28-01-20, 18:45
Propun ca dupa timpul de constructie,jucatorii sa nu mai aiba acces la help doar daca au o piesa,2 sau 3 lipsa.NU TOATA BAZA.
ADminii nu au cum sa le faca o baza unor jucatori.Dreptul lor e sa si joace,nu nu mai sa dea help toata ziua si unii la unii jucatori trebuie sa faca toata baza, ca astfel le face reclamatie adminilor.
Propunerea consta in.Cand dai help sa dai doar cateva piese, nu toate!!Ca adminii mai intra pe server sa mai si joace normal.
Va pwp

Buzatel
28-01-20, 19:21
Pai nici nu le facem toata baza ca nici nu avem voie si nu este corect pentru ceilati, le punem maxim 3-4 piese, atat.
:contra:

StuNt3R
28-01-20, 19:47
:contra:

Tu nu-i faci toata baza eu ca admin daca vad ca baza este eșuată si chiar nu o poti repara fac un x2 rapid, nu cred ca te miști atat de lent sa nu poti face īn maxim 1 min un x2 sa faca si el un kill sau mai multe....Nu cred ca mori de la lucru asta sau nu ai timp sa joci...Si la chestia asta mă refer pe hărțile castle unde sunt acele camere sau unde sunt "casele" alea fara acoperis īn rest īl lași sa moara

KingValy
29-01-20, 08:51
Scuzati-ma ca ma bag dar juvet nu stie ca ai voie sa dai help maxim 1 minut el da toata mapa ca e smecher =)).

sKz
29-01-20, 09:02
Scuzati-ma ca ma bag dar juvet nu stie ca ai voie sa dai help maxim 1 minut el da toata mapa ca e smecher =)).

E propunere ai voie..
On: :contra:
Cine drq face toate baza?

KillerElite
29-01-20, 10:27
:respins: nimeni nu face toată baza.
:tc: