PDA

View Full Version : Reclamatie-MissShavii[REZOLVAT]



ScoBBy
09-02-20, 22:39
► Nick CS: ScoBBy the defuser planter
► Nick admin/player reclamat + SteamID: MissShavii
► Motiv: Ban aiurea, as vrea si eu daca se poate sa primesc dovezi(clare) pentru banul meu, in caz contrar(daca in dovada nu se vede motivul) vreau ca adminul sa fie sanctionat. Cred ca a dat la aproximativ 6 playeri mute si chiar ban pentru chesti banale.
► Dovezi (poze): Nu stiu ce dovezi ar trebui sa pun aici, ma gandesc ca dovada ca nu ma lasa sa ma conectez pe server, banul meu este temporar, nu prea ma intereseaza daca iau unban sau nu, vreau doar ca acest admin sa fie sanctionat.
https://postimg.cc/HVrMNc3s

Shaveica
10-02-20, 17:14
Asteptam reclamatia asta avand in vedere ca au sarit 10 copii nebagati in seama sa comenteze tot ceea ce fac, nu-i problema..imi fur putin din timp sa zic ce am de zis aici.
Dragutule, acei playeri care si-au luat mute nu a fost pe degeaba ,unu a vorbit vulgar , un alt copilas se tot ''prostea'' la microfon si inca 2 carora le tot mergea gura ca vai draga de ce am facut aia , ca am zis aia bla-bla-bla. Sarisera pruncii pe mine, incredibil :)))).
Ma durea capul, le-am dat mute , se oboseau aiurea vorbind si exista forum daca nu le convine ceva.
Toate astea au inceput de la tine, ai reusit sa influentezi copilasii de 12 ani sa ma vada ca pe un admin care nu-si face treaba (daca m-au vazut sa dau vreo comanda) si sa inceapa sa imi critice felul de a admina la microfon , cu tupeu d-ala ieftin si inutil dupa care intervii tu ''omggg , nu vezi ca nu te plac pruncii astia?'' ..uhm pe bune? penibil :)) Ei sunt niste copilasi draga , incearca si ei sa vorbeasca si sa se bage in seama unde apuca si te pui in aceeasi oala cu ei...ma rog , nu prea e diferenta de varsta intre voi.
In privinta banului..simplu.M-ai jignit, ti-am dat ban. Ai adus insulte la adresa mea de mai multe ori , nu doar odata, BYE Nu stau sa intru in detalii cum m-ai jignit tu pe mine ca nu-si are rostul. N-am stat s-o dau la vrajeli cu mute, gag ca dupa sa dai retry sau sa vorbesti pe u@. Ma complicam.
Ma scuzati daca nu am respectat ordinea comenzilor asupra unui player cand jigneste un admin , da' unii ca tine si-o cauta.
Nu-ti permiti sa ma critici tu pe mine . Banu deja ti-a trecut, poti sa te intorci linistit sa stai cu copiii da' eu zic sa-ti las ciocu ala mai mic cand mai comentezi atat de admini cum isi fac treaba si sa incepi sa si jignesti.
Nu-ti convine de ceva, fa draga reclamatie sau playerii la fel, nu va mai obositi atat comentand la microfonu ala ca-mi obositi urechile , poluati fonic. Din cate tin minte , ai mai fost odata cu gura mare pe server si am zis sa te ignor.
Altceva nu mai am ce sa comentez doar ca incearca sa nu te mai frustrezi atat ca are o fata admin si s-o ataci...am adminat servere de cs la greu si stiu cu ce se mananca , stai cuminte acolo si joaca , te pup :*

v1gLe
10-02-20, 18:29
Cel mai lung reply de pe forum :)

Stradell
10-02-20, 20:27
Bai deci un raspuns asa de bine structurat nu gasesti nici la subiectul 3 la bac :)))
Nu am ce comenta , a explicat totul cum trebuie si detaliat
:contra:

ScoBBy
11-02-20, 00:30
De explicat a explicat, asa pot si eu sa mananc cacat(ma scuzati de exprimare doar ca asa este) si sa spun aiurea. Ai putea te rog sa imi dai DOVEZI CLARE (POZE, VIDEO) cand jignesc sau injur.Vreau si eu sa vad motivul pentru banul acordat.

Symb0L
11-02-20, 20:29
nu prea ai dovada ca ti a dat el ban :)) atata tot ca a recunoscut. in fine shaveica dai doar mute/gag depinde unde injura si daca continua cu retry si alte cacaturi poti da ban linistit
respins deocamdata