PDA

View Full Version : Propunere pentru NOI



Illegal
16-02-20, 13:54
Salut playeri si admini ai serverului nostru.Eu vreau sa propun urmatoarele lucruri:
Schimbare plugin-ului de baza legat de basebuilder in cel vechi pe care il stim cu totii de la fostii Detinatori"
-Lucruri care ma fac sa cred in ceea ce am propus aici : egalitatea dintre ZM SI Builderi, Vip-ul isi pierde valoarea,si multe altele s.a care nu imi vin acum in minte.
-Concurs top15 lunar
-Concurs Cine are cele mai multe deaths
-Regulament schimbat in cel vechi
-Shop ul acela cu gm 1 sec in el
-Piesa mea care imi apartine , o pot lua coechipierii mei .Nu este deloc corect!
Inca un lucru care ma face sa vreau acel "gamemode " este skin pe ZM,CT,CT VIP,ZM V.I.P, nimeni inafara de ce-i cu acces la mutat dupa timp , nu ne poate lua piesa/piesele.
Putem pastra cu indarjire urmatoarele; Sank Sounds , ultimul update facut , Paint pentru V.i.p . etc.
Astept parerile playerilor,adminilor, oameniilor care vor lucrul asta si care au jucat pe fostu server.
:pro: Sau :contra: "Noi suntem schimbarea!"
:multumesc: pentru atentia acordata.

Inloveecs.
16-02-20, 14:18
:pro: Illegal ai dreptate.
Dar trg eu sa-mi faci propunere:)

JuveT.
16-02-20, 16:01
:pro:Adevaraat,ai picaaaat

sPeeD.Leg.
16-02-20, 16:05
:pro: Chiar îmi este dor de cum era înainte.

SergiuOfficial
16-02-20, 16:09
:contra: pt top15 , dupa iar n ar mai ataca astia.. ( si asa nu prea se ataca)
:pro: pentru top deaths , in rest e decizia voastra ;)
#wearethechange

KillerElite
16-02-20, 21:33
Vad multe raspunsuri aici, doar de dragul de a raspunde. In primul rand, daca schimbam pluginul de baza, nu avem nimic in plus..ci doar in minus, pentru ca tremura piesele. Pentru niste skin-uri si faza cu autolock la piese nu se merita sa schimbam pluginul de baza. Zilele astea sunt prins cu multe (scoala, meditatii, etc). Nu am timp sa adaug zilele astea, dar pana dupa luna martie voi adauga cateva din cele mai sus pe pluginul de baza 6.5 (auto-lock la piesa, skinurile la vip si ce mai trb sa fie).

Legat de concursuri, am putea reactiva adminul lunii, top15 lunar si mai cautam cateva. Va rog sa cititi ce am spus si sa vizualizati si videoul de mai jos legat de build, ca sa nu apara discutii de ce nu am bagat v6.4. (https://youtu.be/HpkNWjhsgnk)

sKz
18-02-20, 12:09
:contra:
Ce-a zis Killer

Blue
18-02-20, 22:00
Eventual facem admin ul lunii,mai vedem
t/c