PDA

View Full Version : [Reclamatie] Kora[REZOLVAT]



Hi im Nox
19-02-20, 18:18
► Nick CS: Du[FF]Y D#ck
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Kora ( steam id apare in ss)
► Motiv: Kick pe motivul ca i am zis sa taca din gura ca pare un frustrat dupa care intru inapoi pe server si il intreb de ce plange si mi da ban pt limbaj... (fara sa primesc un mute sau gag )
► Dovezi (poze): https://i.imgur.com/oVEnwNA.png
Si acum nu ca ma plang pentru un Kick si un Ban de 10 min .. dar fiecare copil frustrat de 15 ani face ce vrea avand grad pe server. Iar cand l am luat peste picior despre motivul kick ului mi a dat ban.. poftim cultura.
Nu am demo cum facea pe sv dar o sa ma ocup pe viitor.

Darie
19-02-20, 18:52
Am fost pe sv stiu cum sa intamplat, nu mai tin minte sigur de la ce sau luat la cearta(parca pt jignirile din partea lui Kora pt DUCK). Duck la injurat dupa pe Kora si el ia dat kick , normal pt asta se da mute/gag/silence sau ban direct (♦ Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice jucator vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti jucatori. Sanctiune: Gag/Mute/Silence / Ban 5-60 minute). Dupa Duck a intrat pe sv nu la mai injurat, si Kora ia dat ban (normal dupa mine daca iai dat kick nu ii dai dupa ban doar daca il mai injura odata) si sa precizez ca nu a pus motiv pt kick si inainte sa ii dea kick ma intrebat pe mine si pe StefanX daca sa ii dea ban sau kick (de aici rezulta ca habar nu are regulamentul), si la sfarsitul videoclipului dupa ce ii da ban il jigneste spunand "prostu ala" . Filmarea https://vimeo.com/392513085

Symb0L
20-02-20, 01:38
Doar ca esti admin nu inseamna ca trebuie sa dai direct kick/ban pt cateva vorbe, te doare mana sa scrii gag/mute? dar vad ca nu te a durut sa dai ban :))) si ce i cu atitudinea aia pe tine nu esti un superior, pentru asta -1 nu mi pasa ca ai donat nu esti mai presus decat nimeni! ms pentru clip Darie pt asta primesti 1 luna vip