PDA

View Full Version : Reclamatie Kaleb



Buzatel
12-04-20, 11:49
Nickname: Buzatel
Adminul reclamat: Kaleb
Motiv: Am intrat la el in baza ca avea gaura si l-am omorat, a spus ca nu joc ct ca am facut scurt, el spunea ca isi dadea help, dar nu avea godmode sau ceva + ca mi a mai dat un swap aiurea, a dat votemap pentru ca nu ii placea lui harta si erau mai multi playeri la zombie, era clar ca vor vota da ca sa se schimbe si sa fie ei ct, s-a schimbat mapa si ne a dat swap la toti ceilalti care am jucat ct mapa trecuta si am picat iarasi ct dupa ce a schimbat mapa, a spus ca respecta tot ce se afla in regulament, dar regula asta cu schimbatu' nu e in regulament si el tot o aplica, aparent se numeste regula nescrisa, nu stiam, bine ca mi a zis kaleb =))
Regula incalcata: Abuz swap
Dovezi:https://imgur.com/a/tiWwxNn
Data: Astazi

KillerElite
12-04-20, 11:57
Kaleb astept dovada cu scurtul

Kaleb
12-04-20, 12:15
Am numit-o regulă nescrisă pentru că este corect pentru toți playerii, dar tu ce să știi, ești un inapt de 13 ani cu tupeu īn el care vrea sa joace de 2 ori la ct, nu vrei să lași și pe alții sa joace la ct, tu ești miezul pe server, tu faci legea, este adevărat? Te intreb pentru ca de asta dai dovadă.++ am dat vot sa vad daca vrea lumea sa schimbam mapa, deoarece pe bb_dustmap nu prea sunt piese cu care poti face bază calumea. ((https://imgur.com/xQUjTT7))
Ai un regulament, il respecți,mai ești și admin cu grad destul de mare.Nu imi intrii tu mie in bază cānd mai era doar o piesă de mutat pentru a nu pătrunde īn ea, pentru asta nu era nevoie sa imi dau godmode, trebuia pur si simplu să mă lași să pun piesa, că ai văzut că am luat-o sa acopăr gaura.
KillerElite a spus el singur ca a intrat pe gaura si m a omorāt, pentru ce imi trebuie dovada?

Buzatel
12-04-20, 13:13
Am numit-o regulă nescrisă pentru că este corect pentru toți playerii, dar tu ce să știi, ești un inapt de 13 ani cu tupeu īn el care vrea sa joace de 2 ori la ct, nu vrei să lași și pe alții sa joace la ct, tu ești miezul pe server, tu faci legea, este adevărat? Te intreb pentru ca de asta dai dovadă.++ am dat vot sa vad daca vrea lumea sa schimbam mapa, deoarece pe bb_dustmap nu prea sunt piese cu care poti face bază calumea. ((https://imgur.com/xQUjTT7))
Ai un regulament, il respecți,mai ești și admin cu grad destul de mare.Nu imi intrii tu mie in bază cānd mai era doar o piesă de mutat pentru a nu pătrunde īn ea, pentru asta nu era nevoie sa imi dau godmode, trebuia pur si simplu să mă lași să pun piesa, că ai văzut că am luat-o sa acopăr gaura.
KillerElite a spus el singur ca a intrat pe gaura si m a omorāt, pentru ce imi trebuie dovada?

Ala e scurt? =)) + ai acces la godmode, nu am venit din prima la tine deci ai avut timp sa ti pui godmode si sa iti faci baza calumea

Kaleb
12-04-20, 14:07
Terminatule, de unde sa imi dau seama ca se poate intra pe acolo? Ca piesa aia am pusa cu 2 secunde īnainte să se termine timpul de construit +m am grăbit cāt am putut de tare sa imi dau godmode, dar tu deja ma omorasei.

Buzatel
12-04-20, 14:11
Terminatule, de unde sa imi dau seama ca se poate intra pe acolo? Ca piesa aia am pusa cu 2 secunde īnainte să se termine timpul de construit +m am grăbit cāt am putut de tare sa imi dau godmode, dar tu deja ma omorasei.

N ai avut timp 10 secunde sa-ti dai godmode? Serios?

KillerElite
13-04-20, 14:12
Normal ca iti trebuie o dovada. El a recunoscut ca a intrat pe o gaura..ala nu e scurt + v-am mai spus de atatea ori sa lasati macar 3 runde dintr-o mapa inainte sa schimbati iara.
Nu stiu de unde scoateti astea cu nu jucati ct ca faceti scurt etc..si daca facea..ii dadeai ban 5-10m si aia era. Nu ai nici dovada si l-ai mutat si pe sky si pe buza degeaba fara vreo dovada si ai si schimbat mapa din
prima runda-> x2 AV.
:tc: