PDA

View Full Version : [Propunere] Categorie noua



BANKAI.
22-04-20, 13:46
Nume: BANKAI
Prounere: sa se bage o categorie pt Valorant
Poze(daca este cazul): -
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: pai este un joc nou si nu multe comunitati au acceasta categorie si ar aduce un plus activitatii pe forum
la categorie deocamdata tot ce am putea baga ar fi
Funny Moments
Concursuri (exista obtiunea sa facem meci custom si asa putem organiza concursuri)
Stiri
Discutii
Tips and Tricks
[Acs]Clan Valorant
News
Bugs
m-as putea ocupa eu de categorie si sa fac regulamentele si tot

Jamango
22-04-20, 13:53
:contra: se umple forumu cu categorii care nu si-au rostu, funny moments? ce pui la funny moments la un joc care e aparut de 2 sapt , ca da cu sageata pe langa hahah amuzant,concursuri la fel , cu cine faci? ca nu toata lumea il are.

JOCUL E IN BETA , ce rost are sa i faci categorie cand nici nu e lansat oficial? daca vrei categorie la el asteapta pana se lanseaza ca sa fie tot pus la punct.

BANKAI.
22-04-20, 13:55
pai ar putea sa se scoata categoria metin 2 nimeni nu mai joaca + ultimul post din aceea categoria a fost in 2019 si concursurile se pot face si 1v1 si exista minim 10 oameni in comunitate care au jocul


EDIT JAMANGO: BANKAI. nu are rost sa i faci categorie cat timp e beta , jocul nici nu e pus la punct daca nu era in beta mai intelegeam

JuveT.
22-04-20, 14:02
:contra: Nici n-am auzit de jocul asta=]].Am vazut pe discord ca se joaca cativa =]].
M-as muta in inimioara ta,incuie-ma acolo si arunca cheia !!

Buzatel
22-04-20, 14:06
:contra: idem jamango

Hades
22-04-20, 14:49
:contra:
Nu își are rostul

#ExPeeCt
22-04-20, 15:39
:contra:
Idem jamango

F-A-N-T-O-M-A
22-04-20, 16:00
mai astept cateva pareri apoi luam o decizie cu propunerea ta

Yety#
22-04-20, 16:28
:contra: o sa se faca mult spam

?RyN?
22-04-20, 16:46
:contra: se umple forumu cu categorii care nu si-au rostu, funny moments? ce pui la funny moments la un joc care e aparut de 2 sapt , ca da cu sageata pe langa hahah amuzant,concursuri la fel , cu cine faci? ca nu toata lumea il are.

JOCUL E IN BETA , ce rost are sa i faci categorie cand nici nu e lansat oficial? daca vrei categorie la el asteapta pana se lanseaza ca sa fie tot pus la punct.

Mai taci ma haterule

Deocamdata contra e abia la inceput jocu

F-A-N-T-O-M-A
22-04-20, 18:18
ai vazut si tu parerea marii majoritati
:respins:
:tc: