PDA

View Full Version : Propunere categorie noua



R0B0tz3L
17-05-20, 23:51
Nume: R0B0tz3L
Prounere: Propun ca la secțiunea de Mobile Games Online sa se adauge si Mobile legends Bang Bang, este un joc asemănător cu League of Legends, dar într-un fel este diferit de el.
Poze(daca este cazul): -
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Sunt multi jucători ce cauta niste build uri pentru diferiți campioni, noi stiri aparute la acest joc si evenimente desfășurate sau care o sa apara. Consider că, acest joc ar aduce un plus in aceasta comunitate.


Nu doresc să aud că "Apare League of Legends pe telefon" asta e nașpa pentru persoanele ce o sa se apuce de acum de acest joc, deoarece se pune contul de pe riot games ala principal si pe MLBB începi de la 0.

KillerElite
17-05-20, 23:57
:pro: am jucat si eu jocul..in orice caz dau pro pentru ca stiu ca te joci mult si stiu ca te ai ocupa de categorie (+ e bn optimizat)

Mujetel1
18-05-20, 00:05
Pro eu ma Joc mult si stiu cum este

Hades
18-05-20, 01:12
:contra:
Va muri repede

#ExPeeCt
18-05-20, 01:57
:contra:
cand o sa se lanseze league of legend: wild rift sectiunea o sa moara mai mult ca sigur

Buzatel
18-05-20, 04:30
:contra: motive mai sus

Aerius
18-05-20, 07:58
:pro:
Sa vedem ce iese

Jamango
18-05-20, 12:29
:contra: cacatu ala de joc e copiat dupa LoL :)) doar ca campionii sunt numiti altfel , joc foarte skillat , m am jucat 1 data si imi luam iteme random si tot bateam si voi vreti sa i faceti categorie + ca apare LoLu pe telefon care e cu mult peste el .

R0B0tz3L
18-05-20, 15:04
:contra: cacatu ala de joc e copiat dupa LoL :)) doar ca campionii sunt numiti altfel , joc foarte skillat , m am jucat 1 data si imi luam iteme random si tot bateam si voi vreti sa i faceti categorie + ca apare LoLu pe telefon care e cu mult peste el .

Păi normal dacă joci doar un meci, pentru că ești pus cu boți :))))) , daca era să fii jucat de mai mult timp, atunci da, dar sa spui ca ai jucat doar un meci si ca orice item merge.....asta lasa de dorit, cand o sa joci la rank, atunci vezi ca e altfel.

sKz
18-05-20, 15:27
:contra: cacatu ala de joc e copiat dupa LoL :)) doar ca campionii sunt numiti altfel , joc foarte skillat , m am jucat 1 data si imi luam iteme random si tot bateam si voi vreti sa i faceti categorie + ca apare LoLu pe telefon care e cu mult peste el .

:pro:
sKz
Jocu e greu, doar ca în primu meci te da cu boți

Jamango
18-05-20, 16:10
Foarte greu jocu =))) am jucat si rank uri stati voi chill. Daca imi dati exemplu de 30 de persoane care se joaca de pe comunitatea asta io va dau pro , ca nu e de ajuns sa se joace doar 1-2 si gata categoria pt ei , ca asa imi cer si io categorie la Apex Legends.

R3mYx
18-05-20, 18:20
Cum au spus si baietii mai sus, o categorie care o sa moara destul de repede. Sau o sa fie o categorie doar in care sa postezi numai tu.
O sa adaug o regula noua pentru categorii de acest gen.
Daca tot iti doresti aceasta categorie asa de mult, vrem sa aduci 10 jucatori la activ care se si joaca si vor fi activi la categoria respectiva.

Symb0L
18-05-20, 19:14
Contra, categorie pe un joc de telefon ay. Mai e si mort

Blue
18-05-20, 19:39
S a mai facut propunerea asta si a luat respins tot din aceleasi motive
:respins:
Tc.