PDA

View Full Version : Lord/Strumf.-Jb.



Marius.
19-02-15, 23:09
Salut.
In legatura cu admin-ul meu. Deci eu am facut topic de inactivitate ==> aici http://alphacs.ro/showthread.php?5323-Inactivitate-BeBeLushUu-xD. bun toate bune si frumoase :).
Incer sa intru si eu pe jb.. sa ma reapuc.. ma duc intr-un notepad unde am si eu parola.. o i-au o copiez bun setinfo etc etc.. dau connect. si ce sa vezi.."You have no entry to the server". da stiu ce insemana nu e buna parola..
Nush Cum ati facut (LORd/Strumf)..Cum ati schimbat parola nush..
Ii dau pm lui Bozgor.. degeaba..Nici un raspuns.
Ii dau pm lui strumf.. Cica de unde stie el ca sunt adevaratu :|.....
Sa va zic ce-i care mai ma stie.. Pe anzo aveam numele Marius. care mai ma stiu-Global -Moderator. Si aici tot la fel Marius. Dar nu GM. am avut moderator dar daca nu am mai intrat din cauza scolii..asta e..
+marius.neymar11 skype.. ma stiu multi ..Am avut multe confe...
mess la fel marius.neymar11 ma stie la fel de mult multi adk aia vechi..+LOrd.. cu el vorbeam cel mai mult..
Deci va rog.. LOrd/Strumf haideti fratilor.. pe mess. Ps: strumf ai zis ca intri azi dar de intrat.. nu ai mai intrat..

PS: ACEst topic nu este facut pentru posturi, sa nu ma criticati nu exista pm etc, stiu ca exista pm etc dar nu prea baga de seama..si topicu e facut poate ma ia mai in serios strumf/lord si ma ajuta si pe mine.
Va multumesc..

D3v1L
19-02-15, 23:18
Da. este adevaratul. Il am la prieteni pe skype. Si il cunosc de pe vremea de cand era Anzo....

Christian #GD
19-02-15, 23:47
Da este Bebelushul cel adevarat + este pe primu loc in top :)

Baghera22
20-02-15, 01:08
Este adevaratul! +il stiu dupa cum se comporta si add lui!

Kaleb
20-02-15, 06:38
Off Mariuse , eu am stat in confa cu tine si cu fratitu , sau vartu ce era :)) Va jucati lol , si mi-ai zis ca nu poti intra din cauza scolii .. Deci esti adevaratul ! Succes !

Scandura serifu
20-02-15, 07:27
El este adevăratul. Cel care mi-a dat ban pe fury pt. Ca i-am dat cap :)) oricum, el e adevaratulll.accesași attitudine, accelasi stil 💃 Bafta !

xEn
20-02-15, 09:13
El este cel adevărat, îl cunosc şi eu pe Bebelushu, are şi el o vechime pe JB, ai răbdare că se va rezolva, poate că au avut alte probleme de rezolvat întâi.

SoriceLu
20-02-15, 09:47
Baiatu degeaba , pe server nu re-am vazut un an , e datoria ta sa ai grija de el

NeBuNeL
20-02-15, 10:21
Baiatu degeaba , pe server nu re-am vazut un an , e datoria ta sa ai grija de el Cam adevarat.In topicu' ala scrie ca lipsesti 1-2 luni si a trecut 1 an...

Marius.
20-02-15, 10:48
Baiatu degeaba , pe server nu re-am vazut un an , e datoria ta sa ai grija de el
=))) 5 ani nu a trecut?:)))

SoriceLu
20-02-15, 11:24
=))) 5 ani nu a trecut?:)))
Nu mai pupi nimic ... degeaba ai ore daca ti.ai batut joc ultima data ... kick la tot sv ....

Marius.
20-02-15, 11:37
:|cand kick la tot serveru?
mda..parola mea a fost data la alt cineva..bag pl..
macar soricele zimi cand s-a intamplat?

SoriceLu
20-02-15, 11:54
:|cand kick la tot serveru?
mda..parola mea a fost data la alt cineva..bag pl..
macar soricele zimi cand s-a intamplat?

ultima data cand ai intrat pe jb , ai zis ca te lasi sa ca nu stiu ceva si bun kick all svv.

Strumf
20-02-15, 13:05
ai moderator...cauta-ma diseara
la 10

:tc: