PDA

View Full Version : Cerere UP Africanu'



Africanu'
24-05-20, 20:01
► Nick CS: Africanu'
► Motiv pentru care ai luat ban: AimLOCK
► Durata ban: Permanent
► Dovezi: https://imgur.com/5sK66Ab
► Steam ID-ul : STEAM_1:1:548638456

BogdanSA
24-05-20, 22:19
► Nick CS: Africanu'
► Motiv pentru care ai luat ban: AimLOCK
► Durata ban: Permanent
► Dovezi: https://imgur.com/5sK66Ab
► Steam ID-ul : STEAM_1:1:548638456
Nu am demo , abia am intrat pe server si cand am zis ceva pe voice chat am primit 3 mesaje pe u@ cum ca ai hack.
Trebuia sa ies, si eram singurul admin, m-am uitat pe tine si aveai aimlock + 3 ore pe cs , rank 1 0 xp si level 0 pe steam

Africanu'
24-05-20, 23:58
Daca aveam ceva crezi ca ma mai chinuiam sa imi fac cont si sa fac cerere de unban ?
Imi dau seama ce admin bun esti tu daca n u faci demo dai ban aiurea si mai zici ca aveam si aimlock LOL =]]]

BogdanSA
25-05-20, 09:55
Daca aveam ceva crezi ca ma mai chinuiam sa imi fac cont si sa fac cerere de unban ?
Imi dau seama ce admin bun esti tu daca n u faci demo dai ban aiurea si mai zici ca aveam si aimlock LOL =]]]
Pai pe prostie nu pot da ban

Lenuta.
25-05-20, 12:23
:contra:
Eu tot am observat ceva ciudat la tine că se mai plāngeau și alții de tine și chiar și robby tot a observat ceva ciudat la tine!

Africanu'
25-05-20, 13:45
:contra:
Eu tot am observat ceva ciudat la tine că se mai plāngeau și alții de tine și chiar și robby tot a observat ceva ciudat la tine!

Pai si dovezi ? Ce tot observati daca nu se vede pe demo ?

Africanu'
25-05-20, 13:45
Stiti ca puteti sa-mi faceti demo si sa ma reclamati nu neaparat sa ma banati sa cereti o a doua parere!

Lenuta.
25-05-20, 14:34
Stiti ca puteti sa-mi faceti demo si sa ma reclamati nu neaparat sa ma banati sa cereti o a doua parere!

Fix cānd s-a pus robby să te filmeze zici că prima dată jucai cs go.Așa și cānd eu m-am pus să te īnregistrez
Și crede-mă că pe acest server nu se dă ban degeaba!

Africanu'
25-05-20, 15:27
Fix cānd s-a pus robby să te filmeze zici că prima dată jucai cs go.Așa și cānd eu m-am pus să te īnregistrez
Și crede-mă că pe acest server nu se dă ban degeaba!

Se pare ca se da ban degeaba... Sory sa spun asta dar parca aveti 12-13 ani in STAFF asa va comportati...
Gata daca unu-i mai bun de cat tine ii dai ban ca nu cumva sa te faca la !rank....

Africanu'
25-05-20, 15:28
Si voi nu va alegeti cu nici o sanctiune detinatorul ar trebuii sa ieie in considerare greselile voastre si sa nu mai fie asa indulgent pentru ca uite la ce es ajunge la banuri amp***a fara dovezi fara drept de apel!

Lenuta.
25-05-20, 17:03
Se pare ca se da ban degeaba... Sory sa spun asta dar parca aveti 12-13 ani in STAFF asa va comportati...
Gata daca unu-i mai bun de cat tine ii dai ban ca nu cumva sa te faca la !rank....

Aici nu e problema de rank, e problema că jucătorii te raportează pe u@...Și nu-s doar 2-3 care te-au raportat!

D4rk
25-05-20, 17:13
:contra: domnule rank 3

BogdanSA
25-05-20, 17:24
Se pare ca se da ban degeaba... Sory sa spun asta dar parca aveti 12-13 ani in STAFF asa va comportati...
Gata daca unu-i mai bun de cat tine ii dai ban ca nu cumva sa te faca la !rank....

Intra tu in staff atunci =))

Africanu'
26-05-20, 14:18
:contra: domnule rank 3

De ce ar trebuii sa conteze rank-ul ? De ce luci avea r4 si era super bun?
De ce pe v1gle ala nu l baneaza nimeini ca joaca cu coduri si pe langa asta mai si stit cu totii!!

Africanu'
26-05-20, 14:19
Aici nu e problema de rank, e problema că jucătorii te raportează pe u@...Și nu-s doar 2-3 care te-au raportat!

de ce ar trebuii sa mi pese mie de ei ce sa le fac daca sunt frustrati ca dansul care ma banat pentru nimic doar pentru simplu fapt ca sunt mai bun ca el/EI

BogdanSA
26-05-20, 14:32
de ce ar trebuii sa mi pese mie de ei ce sa le fac daca sunt frustrati ca dansul care ma banat pentru nimic doar pentru simplu fapt ca sunt mai bun ca el/EI

=)) Ti-am dat ban ca nu stii sa ascunzi hacku

Africanu'
26-05-20, 15:15
=)) Ti-am dat ban ca nu stii sa ascunzi hacku

Ok, dovada ?

v1gLe
26-05-20, 15:51
De ce ar trebuii sa conteze rank-ul ? De ce luci avea r4 si era super bun?
De ce pe v1gle ala nu l baneaza nimeini ca joaca cu coduri si pe langa asta mai si stit cu totii!!

OMG v1gLe is cheater!!! :)) :)) :))

Africanu'
26-05-20, 15:55
OMG v1gLe is cheater!!! :)) :)) :))

exact pana ca si el isi bate pula de voi si de comunitate dupa cum vedeti!

Acolo sa exprimat in genul "de parca nu stiu deja cu totii!"

v1gLe
26-05-20, 16:09
exact pana ca si el isi bate pula de voi si de comunitate dupa cum vedeti!

Acolo sa exprimat in genul "de parca nu stiu deja cu totii!"

Dute ma de aici si spală o toaletă publică si nu mai tot plange in plm,eu daca aveam coduri pe server eu de mult era sa primesc ban! ��

D4rk
27-05-20, 12:39
=)) 1. ti se pare ca lucifer are rank 4? 2. V1gle nu are niciun cod, poate ai intrat tu cand bagase lord aimul ala pe server si omorai playeri si din greseala

TheLord
28-05-20, 03:53
Unbanned T/C