PDA

View Full Version : Jocurile voastre preferate



Grim Reaper
25-05-20, 21:14
Buna ziua/seara tuturor membrilor care citesc acest topic..Aici o sa postati (daca doriti) jocurile voastre preferate dupa modelul de mai jos.

Model Postare :



Nick :
Lista cu Jocul/Jocurile preferat(e) :
Dispoziti-ul utilizat (Samsung / IPhone / Huawei / Wiko / Nokia etc..) :
Sistem-ul de operare (Android / iOS) :

Z1nNN
18-06-20, 15:14
Nick : Z1nNN
Lista cu Jocul/Jocurile preferat(e) : Clash of Clans, Brawl Stars, Garena Free Fire: Rampage, Zombie Catchers, 8 Ball Pool, Stick War: Legacy, Hill Climb Racing, Subway Surfers, Mobile Legends: Bang Bang, Pou, Coin Master, Magic Tiles 3, Slap Kings, Candy Crush Saga, Granny Zooba: Free-for-all Zoo Combat Battle Royale Games, Triviador Romānia, Hungry Shark Evolution, Knife Hit, The Wolf, Temple Run 2, Clash Royale.
Dispoziti-ul utilizat (Samsung / IPhone / Huawei / Wiko / Nokia etc..) : Samsung
Sistem-ul de operare (Android / iOS) : Android

Raul1236
16-02-21, 12:38
Nick : Raul1236
Lista cu Jocul/Jocurile preferat(e) :
FR Legends
Fifa
8 Ball pool
Critical Ops
F1 Mobile
Dispoziti-ul utilizat (Samsung / IPhone / Huawei / Wiko / Nokia etc..) : Samsung A70
Sistem-ul de operare (Android / iOS) :
Android

Lenuta.
17-02-21, 13:28
Nick : Lenuța.
Lista cu Jocul/Jocurile preferat(e) : Clash Royale, Brawl Stars, PUBG, Free Fire.
Dispoziti-ul utilizat (Samsung / IPhone / Huawei / Wiko / Nokia etc..) : Samsung.
Sistem-ul de operare (Android / iOS) : Android.

-#DaNNy#-
18-02-21, 07:49
Nick : _ELIT_
Lista cu Jocul/Jocurile preferat(e) : nu ma mai joc pe telefon deoarece am un telefon pardaf dar cand imi voi lua telefon nou voi reveni si la gamingul pe telefon , iar jocurile mele favorite sunt: Clash Royale/Clash Of Clans/Brawl Stars-jocuri la care puteam ajunge jucator pro , deoarece clash royale ma jucam de vreo 7 ani sau nu stiu exact de cand aveam 11-12 ani avand acum 17 (am scris 7 ani deoarece ma jucam si inainte neserios) iar jocuri mai putin favorite ar fi Call Of Duty , si tot felul de joculete mici
Dispoziti-ul utilizat (Samsung / IPhone / Huawei / Wiko / Nokia etc..) : Din pacate Huawei Y6 2018
Sistem-ul de operare (Android / iOS) : Android