PDA

View Full Version : Bug pe harta am_aztec_v6_hd_2



Calinush
01-06-20, 13:17
Recent am descoperit un bug pe aceasta harta!
Daca un player este spawnat in dreptul unui zid de pe harta si pune tinta intre crapatura din zid acesta poate vedea numele persoanei repective daca se afla fata in fata cu el, nu am vazut pe nimeni sa abuzeze de acest bug dar pe viitor ar putea cauza multe probleme!
Eu poate nu sunt primul care a descoperit acest bug dar credeti-ma acest bug descopera pozitia jucatorului

?RyN?
01-06-20, 13:32
E de la mapa.. nu prea are cum sa fie rezolvata, oricum nu e cine stie ce, doar ii afla locatia nu poate sa il omoare din spawn

-#DaNNy#-
01-06-20, 15:13
nu este bug este de la harta,
ELIT
MANAGER

-#DaNNy#-
01-06-20, 15:15
rynule , poate trage printre pietre, gen poate da spawn kill daca e rapid , am reusit si eu , ca si pe snowfall , cateodata , daca pui tinta fix cum te spawnezi si tragi in dai wall bang head la inamic

?RyN?
01-06-20, 16:56
rynule , poate trage printre pietre, gen poate da spawn kill daca e rapid , am reusit si eu , ca si pe snowfall , cateodata , daca pui tinta fix cum te spawnezi si tragi in dai wall bang head la inamic

nici ca am incercat, nici ca am patit

Shoto
26-06-20, 18:01
eu am incercat si am reusit.

-#DaNNy#-
01-07-20, 18:01
mda ... silent mi-a facut asta...acum cateva zile...

TheLord
11-10-20, 00:23
Recent am descoperit un bug pe aceasta harta!
Daca un player este spawnat in dreptul unui zid de pe harta si pune tinta intre crapatura din zid acesta poate vedea numele persoanei repective daca se afla fata in fata cu el, nu am vazut pe nimeni sa abuzeze de acest bug dar pe viitor ar putea cauza multe probleme!
Eu poate nu sunt primul care a descoperit acest bug dar credeti-ma acest bug descopera pozitia jucatorului

Nu am vazut sa se abuzeze de asta + au trecut deja 3 luni din pacate de la postarea acestei probleme.
Nu am auzit sa se planga vreodata cineva + nu cred ca fix toate arenele de pe mapa aia sunt bugate.
In caz ca o sa se abuzeze de chestia asta va rog sa raportati si atunci o sa scot mapa sau o editez sa mearga bine :)
T/C