PDA

View Full Version : Reclamatie ^-RoYaL-^SsKCobra [REZOLVAT]



WoDy*.WoW
20-02-15, 23:04
Username-ul tau :WoDy*.WoW
Gradul tau pe forum : Normal User
Numele Moderatorului : ^-RoYaL-^SsKCobra
Nemultumirea : Limbajul lui lasa de dorit , injura tot timpu si le face fara nici un motiv macar daca il jigneam cu ceva, dar asa nu are nici un motiv ma face in toate felurile desi sunt mai mare decat el cu 6 anii.
Dovada ( link de la postul respectiv ) : http://alphacs.ro/showthread.php?11149-Reclamatie-RoYaL-SsKCobra-RESPINS / http://alphacs.ro/showthread.php?12303-Reclamatie-woody
Data : 20.02.2015


Sper sa ii fie scos gradul de pe forum ca, la limbajul asta nu il merita , pe toata lumea ii face jeguri ordinare etc.

^-RoYaL-^SsKCobra
21-02-15, 00:32
La cati nervi mi-ai facut si cum ai injurat tu , mai bine taci , nu am timp de tine , si merit mult mai mult decat tine , ofticatule ...Numai sa te oftici stii , faci mai rau ca blast ( white ) ...stiu administratorii de cine vorbesc: ala juca cu coduri , avea anti destroy anti flood , si comenta ...tu incalci regulile la fel ca el si dupa esti mare sfant ..atat iti zic : te prind si-ti rup picioarele cacanarule , salvez lumea daca te omor pentru ca prostii nu trebuie sa se inmulteasca

WoDy*.WoW
21-02-15, 08:33
Inca o dovada de limbaj foarte decent , + tu nu prea ai ce sa imi faci mie ;) am facut 6 anii kick-boxing deci eu te astept cu mare placere daca este sa o luam asa.

PS : Daca tot injur de ce nu imi face nimeni reclamatie pentru limbaj neadegvat? :| , nu am nici 1 infraction pentru limbaj neadegvat , nu am nici o reclamatie ca am injurat pe server , astea sunt doar aberatiile tale, eu am dovada ca tu vorbesti ca pe bulevard , tu nu ai nici o dovada ca eu am injurat pe server sau pe forum.

KrAzZzY
21-02-15, 09:09
vad ca aveti o discutie mai aprinsa de pe serverul de DR .... ia frumos baietii faceti-va bagajelul si mergeti sa va racoriti .... pe unul daca il mai vad ca injura 5 puncte de infractiune .... la 10 de puncte ban pe forum sa stiti si voi ;)