PDA

View Full Version : Reclamatie KeNNNN VoDa[REZOLVAT]



BLUM1X
13-07-20, 16:50
► Nick CS:BLUM1X
► Nick admin/player reclamat + SteamID:KeNNNN VoDa + https://steamcommunity.com/id/kennnncsgo/
► Motiv:Mai intai imi da mute pentru ca am facut o gluma despre un helper mai nou care cauta cearta (doar cand este un admin mai mare pe server) iar eu imi dau unmute pentru ca nu mi s-a parut corect pentru ca daca era corect nu imi dadeam unmute iar dupa imi da ban pentru abuz
► Dovezi (poze):https://imgur.com/a/mVYHjkY

KeNNNN VoDa
13-07-20, 17:00
pai fa glume cu cine iti permiti nu faci cu un helper nou care tu ai dat contra cum ca injura adminii si nu respecta regulamentul normal ca iti dau mut si dupa ti ai scos mutul ce voiai sa fac sa te las iar sa te certi cu ala ?

BLUM1X
13-07-20, 17:52
KeNNNN VoDa s-a vazut clar ca el voia sa inceapa cearta ca esti tu pe server ca a spus ceva de genu "Ce comentezi ma?" dar eu nu i-am zis nimic si normal trebuia sa ii dai lui mute adica imi dai mie mute cu general si manager luat pentru ca am fost top 3 si nu ii dai lui mute care injura adminii inainte de helper iar dupa ce a luat helper nu a mai intrat pe server vrei 3 zile, e clar!

KeNNNN VoDa
13-07-20, 18:01
ce cearta sa incepa ma esti batut in cap ? daca tu incepi cu din alea ca tu esti tatal lui si din alea urate el ce voiai sa faca sa stea ca prostu si sa zica da Blumix tu esti tata tu ma educi ? normal ca a spus ce comentezi sau ce a zis el acolo stai linistit daca era sa zica si el ceva ii dadeam si lui nu ma durea mana ... Nu vezi si in reclamatia asta vrei sa pari superior ca tu primesti mute care ai general si manager luat pentru top si nu primeste mute un amarat de helper pe tine asta te deranjeaza ca tu mare smecher cu manager ai primit ban si un fraier cu helper nu

BLUM1X
13-07-20, 18:19
Cica din alea urate ahahaha, tu nu stii de canterinca?Tu nu vezi ca omu cauta cearta si nu m-am exprimat ca e un amarat de helper, am vrut sa zic ca imi dai mute mie care ma cunosti de vreo 2 luni si nu ii dai mute lui pe care il cunosti de maxim o saptamana!<3

KeNNNN VoDa
13-07-20, 18:30
pai canterinca ta nu o faci cu unu cu care ai fost certat daca omul nu te baga in seama si tu faci caterinca de el ce vrei omule sa faca ala ? ai si tu grad dc nu ai dat tu mute sau cum a zis Lord la cererea lui --exista sectiunea de reclamatii si in caz ca sunt probleme va rog sa o folositi!-- si pe tine te stiu de cand te am ajutat sa ti faci cont pe forum si te am invatat cum sta treaba https://prnt.sc/th12gd pardon ti am facut cont pe forum nu te am ajutat https://prnt.sc/th13cg
si acuma aveti grade.. sunteti superiori vai de pula voastra

BLUM1X
13-07-20, 18:49
Fratioru eu am facut dupa gluma dupa ce mi-a zis el "Ce comentezi mă?" si am zis sa nu-l las in aer si am facut o gluma, nu aveam de ce sa-i dau mute ca sigur faceai tu reclamatie ca suntem certati si btw daca traiesti in trecut degeaba traiesti hai te pwp<3

KeNNNN VoDa
13-07-20, 18:54
pai si el el a inceput asa din senin sa zica Ce comentezi ma ? :)))))))))))))) nu ai o logica ma jur pai vad ca tu traiesti in trecut in pula mea spui ca te cunosc de 2 luni si nu trebuie sa ti dau mute :)))))))))))

BLUM1X
13-07-20, 19:32
Normal ca nu din senin fratioru tu nu intelegi ca omu cauta cearta?Tu il cunosti de cateva zile si gata, o sa regreti pentru ca ia-i dat pro la cererea de helper fratioru tu spui ca mi-ai facut cont de forum acum oho si dupa eu traiesc in trecut asa-i?Sincer imi cam pierd timpul tot certandu-mă cu tine pe forum asa ca Seara frumoasă!Re<3

KeNNNN VoDa
13-07-20, 19:46
ma doare in pl care cauta cearta ..in momentul ala nu a spus nimica ca a spus acum 2 zile sau cand a spus nu ma intereseaza eu vorbesc stric la momentul respectiv cand ai inceput sa faci misto de el fara motiv

BLUM1X
13-07-20, 20:54
Fratioru tu intelegi ca inainte de helper a luat ban de vreo 3 ori numai de la mine pt admin disrespect si nu pe degeaba iar dupa ce a luat helper tace cand e sigur dar cand esti cauta cearta asta e tot!Seara frumoasa si bafta la permis!

KeNNNN VoDa
13-07-20, 21:00
Fratioru poti sa l banezi si maine permanent mi se rupe eu zic strict de faza aia ! Seara frumoasa si multumesc Doamne ajuta

BLUM1X
13-07-20, 21:25
Doamne ajuta, sanatate!❤

TheLord
15-07-20, 04:44
Vad ca a fost acolo ceva reciproc si ai scapat ceva mai "greu" daca s-a ajuns la mute.
Acum pentru ban ramane cu un avertisment.
Accpetat T/C