PDA

View Full Version : Bug harta am_snowfall_hd64_2



Raul1236
18-07-20, 20:17
Am observat ca pe am_snowfall_hd64_2 daca tragi prin toti peretii casei poti sa omori adversarul,chestia asta am facut-o si eu si ii enervat pt adversar sa se trezeasca la inceputul meciului cu instant head sau -90 hp + am mai observat ca nu prea se vrea sa fie jucata harta,multi playeri dau "da" la vote cand se cere schimbarea hartii,deoarece ii prea alba din cauza zapezii.

BLUM1X
18-07-20, 20:33
:pro: Si pe mine ma enerveaza mapa pentru ca nu vezi nimic si ca poti trage prin pereti si chiar as vrea sa dispara aceasta mapa!

STEFANX.
18-07-20, 22:28
Asta nu e bug, sunt doar niste pereti din lemn care sunt wallbangable.

contra

Raul1236
19-07-20, 08:10
Asta nu e bug, sunt doar niste pereti din lemn care sunt wallbangable.

contra

Daca era un perete nu mai ziceam,dar daca trece prin 3 pereti,2 exeteriori si unul interior si il omori pe adversar,nu ii cam far pt adversar

KeNNNN VoDa
19-07-20, 09:26
e lemn normal ca trece glontul tu si adversarul aveti acelasi avantaj acuma depinde de noroc dar sunt :pro: la faza cu playerii care nu le plac mapa

Raul1236
19-07-20, 10:24
De exemplu,la Awp ai o sansa mai mica sa il nimeresti din prima,dar cu ak-ul,poti trage random prin perete si sa observi unde ii adversarul prin cum iti arata ca iai dat damage,il scazi din hp+ai un avantaj imens de al bate deoarece stii unde ii pozitionat pe harta,si el nu poate sa stie din ce parte ai tras.

-#DaNNy#-
19-07-20, 14:28
:contra: frt asa este pe orice sv frt harta si nu ai cum sa o schimbi ca mna...asa e harta si este ... si mna ... poate sa o scoata lordu ca nici eu nu o suport ca e de rahat am 0 fps pe ea smr tanta pentru asta iti dau :pro: dar nu e bug de aceea am zi mai sus contra

ELIT
MANAGER

alex.
31-07-20, 01:10
:pro: recomand sa se scoata pe mapele normale gen ramps etc am 120-150 fps si pe snowfall 70 fps si da e enervant chestia cu peretele rau adica ma spawnez si mor direct :))

ᴳᵒᵈ ᴬˡᵉˣ (immeee)
locotenent

Alin
17-09-20, 23:52
Dacă aveți acces să schimbați mapa, o faceți la cererea playerilor de pe srv printr-un vot