PDA

View Full Version : Morfo mai intra pe server!



Baghera22
23-02-15, 11:01
Ba copile te prind pe server ai ban 3days poti sa faci rec dar am poze cand faci abuz, aseara i.ai dat kick lui kaka si lui trag mai pe la 3 tot ieri il muti pe unu si te bagi ct numai zic ca sunt multe,aseara ca sa nu.ti dau ban ai iesit repede!
Potolestete!

LetSmoKe
23-02-15, 12:07
Pentru ce trebuia sa faci post ? Ii dadeai ban pur si simplu , sau ii faceai recl si cu asta basta =-)

Florin Salam =]]
23-02-15, 12:11
Morfo adică Morfologie nu ?
Că dacă este el voi pune niste poze cu el să vadă și Lord/Strumf ce STAFF au :-j
Însă aștept să îmi confirmi dacă el este .
Jokere îmi place la tine că te lăudai acum 2-3 zile că ți-ai cumpărat Șef.P , dar văd că degeaba donezi și degeaba îl ai , că văd că ție frică să îl folosești ... Puteai să îl execuți sau să îi faci reclamație ... Aici e categoria "Discuții Libere" , acuma poate vede si Lord/Strumf/Moxu la cine dă grad... La unii care chiar nu merită cu toate că donează și ieri ce a spus băiatul , hai să fac cerere acces mine sau quit nu mai știu sigur :)) , sincer sunteți amuzanți .. Pentru acel acces se donează sau se dă doar atunci când meriți .

c0sMyN
23-02-15, 12:13
Exces de prostie. Inteleg ca ai 10-11 ani dar inceteaza sa mai fii asa prost. Nu ma intereseaza daca iau warn sau infraction dar trebuia sa-ti zic. Mai sunt si altii care au 10 dar aia gandesc.

Bles
23-02-15, 12:20
Ai facut degeaba post......

Costy [:x]
23-02-15, 12:25
Idem koko ....

SoriceLu
23-02-15, 12:41
frate , ii dadeai un pm , sau facea o reclamatie , dar nu trebuie sa fac post , ce ar fi sa venim toti sa spunem "ba ma duc sa ii dau ban lu usher ca nu imi place vocea luui , sau am duc sa ii dau minne lu lord ca e creator" ce ar fi frate..

RayaN.
23-02-15, 13:35
Ba copile te prind pe server ai ban 3days poti sa faci rec dar am poze cand faci abuz, aseara i.ai dat kick lui kaka si lui trag mai pe la 3 tot ieri il muti pe unu si te bagi ct numai zic ca sunt multe,aseara ca sa nu.ti dau ban ai iesit repede!
Potolestete!


Asta-i motiv de topic? Nu sunteti intregi la minte... exista sectiunea: RECLAMATII!.

KinderBueno.
23-02-15, 13:39
Ba , dar jmecheri mai avem pe server ma ..
Am auzit ca ai sef , dece nu ii dai addban daca a abuzat ?
Degeaba aveti si sefu` ala .

SkillartzHD
23-02-15, 14:04
ce e asta?
:tc: