PDA

View Full Version : reclamatie joc fara tastatura[REZOLVAT]



rupcur0
01-09-20, 15:26
► Nick CS: PTD
► Nick admin/player reclamat + SteamID: # 1653 6 "joc fara tastatura" STEAM_1:1:438578417 08:13 49 0 active 196608
► Motiv: aimlock
► Dovezi (poze): https://www22.zippyshare.com/v/KsExPKiI/file.html

I am dat ban instant dupa ce am oprit demo, nu mi se pare normal ca un admin cu grad de manager sa foloseasca aimlock pe server.
Sper sa ia remove.

SilenTT
01-09-20, 15:29
Am fost de față cānd PTD l-a Banat.
Eu zic că nu merită să ia unban deoarece o dădea prea obvious.

KeNNNN VoDa
01-09-20, 16:14
asa dadeam eu cand ma jucam hvh pe mm are cod clar :)))) dar de unde are manager nu l am vazut pe sv de acum 6 luni

Revolio
02-09-20, 11:29
si dovada unde e? ca acel demo nu zice absolut nimic. Din cauza tick-ului si a lagului se vede ca si cum as avea aimlock.

-#DaNNy#-
02-09-20, 11:33
ba coaie da sa imi bag eu pula ca nu se respecta regulamentu asta deloc in pulaa meaa...ba kennule de ce pula mea te bagi in reclamatii broo fara dovada deja e a 10 a reclamatie in care te-ai bagat mancatiasi pula ta coaieee cand vei primi ban temporar pe forum sa nu te plangi...sa imi bag pula ca de aia exista regulament sa il respectam in pula mea...
ELIT
MANAGER

KeNNNN VoDa
02-09-20, 11:37
ba coaie da sa imi bag eu pula ca nu se respecta regulamentu asta deloc in pulaa meaa...ba kennule de ce pula mea te bagi in reclamatii broo fara dovada deja e a 10 a reclamatie in care te-ai bagat mancatiasi pula ta coaieee cand vei primi ban temporar pe forum sa nu te plangi...sa imi bag pula ca de aia exista regulament sa il respectam in pula mea...
ELIT
MANAGER

sa mi sugi pula cu regulamentul tau a explicat Lord ce si cum se face pentru asta nu trebuie sa zici tu pleaca dracu si prinde porcul ala ca iti fuge pe strada

-#DaNNy#-
02-09-20, 11:39
ba coaie in pula mea esti redus???? coaie bagamiasi io pula sa imi bag va bagati unu peste altu ampulea ce o explicat lordu? ca veti fi sanctionati in pula mea...te dai si tu smecher amu si cand iei sanctiune gataaa elit o avut dreptate ... in pula mea ca esti admin si nu respecti nmk sa mor eu...sa nu mai zic ca acu cateva luni intrai pe arena schimbai voice chat u is ziceai pe chat ca cine vrea muzica voice nuj cat hai da-ma drq....si faza cu porcu era la caterinca te drq bagamiasi pula sa imi bag

KeNNNN VoDa
02-09-20, 12:03
ba coaie in pula mea esti redus???? coaie bagamiasi io pula sa imi bag va bagati unu peste altu ampulea ce o explicat lordu? ca veti fi sanctionati in pula mea...te dai si tu smecher amu si cand iei sanctiune gataaa elit o avut dreptate ... in pula mea ca esti admin si nu respecti nmk sa mor eu...sa nu mai zic ca acu cateva luni intrai pe arena schimbai voice chat u is ziceai pe chat ca cine vrea muzica voice nuj cat hai da-ma drq....si faza cu porcu era la caterinca te drq bagamiasi pula sa imi bag

taci wa dracu din gura odata primesc eu ban pe forum nu primesti tu, acum cateva luni nici nu eram pe sv invatam pentru carnet dar tu nu stii ce e ala stai doar in casa si iti faci relatie virtuala cu copila aia la 1000km distanta ai grija poate intra iar bunicuta aia a ta peste tine si tipa la tine cum ca nu faci nimic si esti un trantor du te si te milogeste la Lord cum ca ai fost injurat de Voda cum ai facut si cu aia vechi

rupcur0
02-09-20, 12:21
demo este cea mai buna dovada, se vede clar cum iti sare tinta, nu are treaba lag ul pe demo

BLUM1X
05-09-20, 23:13
V-ati trezit sa va certati intr o reclamatie in care nici macar nu aveti ce cauta si chestia cu injuraturile e de bun simt mai ales cand stiti ca o sa vada ceva playeri ce ati zis voi, civilizat nu puteti.

TheLord
16-09-20, 16:33
si dovada unde e? ca acel demo nu zice absolut nimic. Din cauza tick-ului si a lagului se vede ca si cum as avea aimlock.

A stat cu ban 16 zile, pe csgo nu prea stiu cum este cu aimlock, mie personal din demo nu mi se pare foarte suspect doar maxim 2 faze.
Acum sa zicem ca a ispasit pedeapsa cu acest ban, pe admin primeste avertisment, dar data urmatoare daca se mai intampla asa ceva direct remove.
T/C