PDA

View Full Version : Citiți tot ce am scris și dupa aceea īmi puteți răspunde .



Spray^y0u
23-02-15, 21:00
Deci să īncepem cu īnceputul . Intru pe JB și mă joc așa cāteva mape , după care pur și simplu , cānd se termină tura mă trezesc cu bug (fără ținta , fără chat , fără HP , fără acces de a scrie pe chat ...)
1. Mi-am reparat calculatorul (l-am curățat bine) .
2. Am īncercat tot felul de CS-uri și nimic .
3. Dacă intru pe alt server ; EX : Server de clasic , nu se īntāmpla așa cum am specificat mai sus .
Toti care văd acest topic , vă rog dacă mă puteți ajuta cu ceva scrieți mai jos ce aș putea face sau ce sfaturi īmi puteți da .
Aștept orice fel de răspuns ! Vă mulțumest de īnțelegere .

Scandura serifu
23-02-15, 21:19
Hmmm....nu stiu ce ar putea fi...asa se intampla doar daca un admin te muta cu /teammenu....dar nu este cazul aici..intreaba pe ceilalti admini..

NeBuNeL
23-02-15, 21:22
Si mie mi s-a īntāmplat o chestie asemanatoare.Am scris in consola unbindall sa scap de binduri si nu mai puteam folosi tastatura. Nu puteam scrie,merge etc,etc

Scandura serifu
23-02-15, 21:25
Si mie mi s-a īntāmplat o chestie asemanatoare.Am scris in consola unbindall sa scap de binduri si nu mai puteam folosi tastatura. Nu puteam scrie,merge etc,etc

Mi-am dat seama ! Intra la optiuni, la keyboard si dai use defaults ! Asta era toata problema...

NeBuNeL
23-02-15, 21:51
Mda eu ieșisem din CS si am intrat iar =)) Trebuie sa găsim problema si sa il ajutam pe Spray You

TheLord
23-02-15, 22:07
Asta deobicei se intimpla cand te muta cineva de la spec la o echipa cu comanda si nu te muti tu singur.

xBourne
23-02-15, 23:03
Asta deobicei se intimpla cand te muta cineva de la spec la o echipa cu comanda si nu te muti tu singur.
acces la chat ai cand esti mutat... doar tinta si hp e problema.

Christian #GD
24-02-15, 00:32
Trebuie sa dai defaults din options cs la tastatura sau poti face un cfg :D

Kaleb
24-02-15, 06:24
Imi poti zice ce cs ai ? Sa stiu ce sa iti zic ! ...

MaRky
24-02-15, 11:07
Presupun ca ti se deschide consola... Deschide-o si scrie hud_draw 0 si dupa hud_draw 1 si vezi daca merge.

RayaN.
24-02-15, 13:20
Se face bug, cand te muta cineva... am patit-o si eu..

jesemE
24-02-15, 14:10
Trebuie sa astepti sa treaca mapa ca sa se "reseteze" setarile.
Serverul gaseste comanda ca bug presupun.

Spray^y0u
24-02-15, 15:02
Am CS Zanyx v5 si nu e cazu cu mutatul sau asa ceva , defapt na ma , intru , stau o mapa intreaga , mapa care vine mai stau cateva runde , si dupa aceea pur si simplu : Mi se misca in poze , Fara HP , Fara Tinta , Fara Bani , eu cred ca e un bug dar voi incerca tot ce mi-ati zis si apreciez asta

Spray^y0u
24-02-15, 15:20
Nu MaRky nu mi se deschide consola dar mersi oricum de sfat.

jesemE
24-02-15, 15:23
Si eu am aceasta problema pe celalalt pc. Iti da si reliable la un moment dat nu ?
Dezinstaleaza toate cs-urile din pc, dupa instealeaza UNUL singur. Sau daca ai altele salvate undeva, sterge-le.

RayaN.
24-02-15, 15:37
Am CS Zanyx v5 si nu e cazu cu mutatul sau asa ceva , defapt na ma , intru , stau o mapa intreaga , mapa care vine mai stau cateva runde , si dupa aceea pur si simplu : Mi se misca in poze , Fara HP , Fara Tinta , Fara Bani , eu cred ca e un bug dar voi incerca tot ce mi-ati zis si apreciez asta



Si eu am aceelasi CS, Zanyx v5 si nu mi'se intampla asta ..

Bles
24-02-15, 16:09
Si mie mi se mai intampla.

Kaleb
24-02-15, 17:02
Cred ca ai niste virusi fixati pe cs.exe ....

Florin Salam =]]
24-02-15, 17:05
Asta deobicei se intimpla cand te muta cineva de la spec la o echipa cu comanda si nu te muti tu singur.


Lord ti-a dat un raspuns bun , si chiar asta este problema altceva nu vad sa fie .
MoTaNel ala tot la fel a patit si el , si acelasi lucru i-am spus , ca se muta cu , comanda /ct , /t .

Spray^y0u
24-02-15, 17:56
Cred ca am rezolvat treaba , nu sunt sigur dar va multumesc tuturora !

LetSmoKe
24-02-15, 19:26
Vorba lu Lord : " Eu stiam treaba cand te muta cineva te le spec cu /teammenu" :| Nici la mine nu mai merge : addban , banip (nu imi zice ca nu am acc) : USage:amx_addban . Nu inteleg :|

moxu112
02-03-15, 00:40
rezolvat
t/c