PDA

View Full Version : sugestie



alex.
14-10-20, 22:40
Nume: alex. aka immeee
Propunere: hello hello , as recomanda sa se mai faca categori de jocuri si dau un exemplu: valorant , ets2(euro truck simulator 2) rocket leauge r6( rainbow six siege)
Poze(daca este cazul): cred ca ati inteles la ce ma refer
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: pai de ex un player nou incepe sa se joace un joc enumerat de mn si vrea niste sfaturi sau mape sau etc

JuveT.
14-10-20, 23:50
La ce mai ajuta,dupa cum se vede comunitatea e moarta,dar nu strica un :pro: , si cine o sa se ocupe de toate astea?tu singur?

Z1nNN
14-10-20, 23:59
:contra: Nu se merită să mai fie implementate acele categorii cu respectivele jocuri, abia de se mai postează pe categoriile actuale, nu chiar zilnic, īnsă se mai postează. Īn orice caz, deja activitatea membrilor care dețin grade pe acest forum este īn scădere. Deci, īn concluzie, orice categorie s-ar băga pe forum, o să fie degeaba.

alex.
15-10-20, 07:04
La ce mai ajuta,dupa cum se vede comunitatea e moarta,dar nu strica un :pro: , si cine o sa se ocupe de toate astea?tu singur?

normal eu nu ma pot ocupa doar am facut o sugestie

#AleXuTz#
15-10-20, 23:33
:pro: cred.. adica apar multe jocuri noi.. si de ce sa nu faci o sectiune pentru acele jocuri.. in care sa postezi sfaturi.. sau videoclipuri amuzante.. am dat 2 exemple.. Dar daca se face asta.. ai nevoie de oameni care sa se ocupe de acea categorie.. deci.. da

alex.
16-10-20, 08:09
:pro: cred.. adica apar multe jocuri noi.. si de ce sa nu faci o sectiune pentru acele jocuri.. in care sa postezi sfaturi.. sau videoclipuri amuzante.. am dat 2 exemple.. Dar daca se face asta.. ai nevoie de oameni care sa se ocupe de acea categorie.. deci.. da

e singura prob ca nu avem oameni dar cel mai probabil o sa vina cineva cu o cerere

#AleXuTz#
16-10-20, 09:33
e sigura prob ca nu avem oameni dar cel mai probabil o sa vina cineva cu o cerere

Daca este un joc care ma joc.. ma bag eu la categorie.. acum se vedem ce se decide.. si vedem pe viitorul apropiat :)
●Dau un exemplu de joc care zic ca merita categorie.. Fall Guys.. adica este foarte popular.. si zic ca merge o sectiune.. in care sa dai sfaturi cum sa joci la un anumit minigame.. sa pui videoclipuri amuzante .. ca sunt multe.. sa iti spui performanta.. sa zici cate winuri ai facut.. si multe altele.. acum depinde si de altii.. sper ca ti-am dat o idee buna :)

alex.
16-10-20, 11:01
acuma mai populat este si among us dar sunt o gramada de jocuri si nu prea avem oameni

Aerius
16-10-20, 12:39
Daca se aproba postezi si tu o luna doua si dupa moare categoria oricum o sa se respinga ca celelalte propuneri ca mna :eek:
Dau si eu un :pro: sa fie ...

@Merik@
16-10-20, 19:37
:pro: nu prea sunt oameni dar vedem��

Grim Reaper
18-10-20, 00:18
:contra: Deja avem atatea categorii si putini Co-Mod / Mod. // Uni Co-Moderatori nici nu posteaza dati seama daca s ar mai adauga, ar ramane goale

?RyN?
18-10-20, 10:57
pro

pai cine ar vrea sa posteze la metin 2 dota 2 gta 5 samp care sunt categorii de domeniul trecutului si sunt categorii moarte.
sunt pro cu toate mai putin ets, pentru ca se cam inclina, nu prea mai e lume cu ets-ul, si asta e de domeniul trecutului, daca ar fi sa fie r6 m-as ocupa eu de ea pentru ca sunt destul de detaliat si la curent cu tot ce se intampla, si valorant cred ca ar avea succes pentru ca este "la moda", rocket league a devenit si asta free asa ca se gaseste lume care sa posteze...

CoNaN93
18-10-20, 13:33
:contra: .

Buzatel
18-10-20, 15:59
:pro: ma pot ocupa

STEFANX.
18-10-20, 18:49
:contra:
mai bine o categorie pentru rocket league, fall guys sau chiar amongus

Yety#
18-10-20, 20:42
:pro:

Propuneti jocuri populare acum si cine ar vrea sa se ocupe de ele si vedem dupa

alex.
19-10-20, 07:27
:contra:
mai bine o categorie pentru rocket league, fall guys sau chiar amongus

la amoung us decat niste sfaturi cum sa castigi nu ai ce sa postezi , la fall guys cam lafel in ambele trebuie sa ai putin noroc
rocket leauge da ar merge cai popular a cum

alex.
19-10-20, 07:29
:contra: .

aici nu suntem pe jbgo :)) da un motiv pt contra

#AleXuTz#
19-10-20, 10:02
:pro:

Propuneti jocuri populare acum si cine ar vrea sa se ocupe de ele si vedem dupa

Amoung us ma bag.. apoi.. fall guys.. valorant.. si ar merge si phasmophobia.. dai informatii despre fiecare *antagonist* funny moment.. si tot asa.. si in final Pentru rocket league.. eh.. nu e pe placul meu.. adica nu stiu ce sa zic.. dar e o idee pentru altii care joaca..

George.
21-10-20, 21:53
nu vad rostul unei categori de rl sau among us, nu ai ce sa postezi la ele

JuveT.
21-10-20, 23:03
nu vad rostul unei categori de rl sau among us, nu ai ce sa postezi la ele

la rocket league ar merge,portofoliu,funny moments,Scoala,Turnee,moduri noi, etc,etc

abDu
22-10-20, 08:52
pentru astazi ai :contra:

Jamango
22-10-20, 12:10
:contra: jocuri moarte

?RyN?
22-10-20, 22:42
nu vad rostul unei categori de rl sau among us, nu ai ce sa postezi la ele

da, avem la metin, dota 2, nu ? ce ne mai trebuie noua ceva nou...

George.
23-10-20, 10:44
da, avem la metin, dota 2, nu ? ce ne mai trebuie noua ceva nou...

dupa mine si alea 2 sunt total inutile si ar trebui sterse

?RyN?
24-10-20, 20:02
dupa mine si alea 2 sunt total inutile si ar trebui sterse

da, si inloc sa fie sterse, pot sa fie inlocuite, nu ?

SmokerEveryDay
25-10-20, 14:41
da, si inloc sa fie sterse, pot sa fie inlocuite, nu ?

nu. sterse si pa. Pro la R6 ca acolo macar se mai intampla cv.

in rest :contra: