PDA

View Full Version : Reclamatie hulk.[Rezolvat]



Dumnezeu112
16-10-20, 19:44
► Nick CS: dumnezeu
► Nick admin/player reclamat + SteamID: hulk. + https://steamcommunity.com/id/tradeban76561198964897211
► Motiv: am intrat si mi a dat ban instant pe motiv "coduri" + ca a incalcat regula comenzi pe alti admini fara motiv .
► Dovezi (poze): n am apucat sa fac ss, va puteti uita ca am ban.

BLUM1X
17-10-20, 11:53
:contra: clar, fara dovezi si stai acolo ca stai bine<3

BRAI ZEW
17-10-20, 12:20
:contra: norocu tau ca a dat Lord wipe la ban list si ai scapat de banul permanent pe care ti l-am dat, meriti sa ramai banat

Raul1236
17-10-20, 12:25
:contra: . . . .

KeNNNN VoDa
17-10-20, 13:30
:contra: nu ai dovezi varule

Dumnezeu112
17-10-20, 14:40
Brai vezi ca la faza aia cand ti am zis ca ai voice changer chiar n am stiut ca ai probleme cu vocea ca odata ai avut alta voce dupa alta si gen iti dai seama ca daca as avea si eu asa ai zice daca am voice changer

Dumnezeu112
17-10-20, 14:41
Ba stiu ma ca ma urati toti dar ii prea putina ura ma asteptam la mai multa =)

kermit..
17-10-20, 20:11
:contra: . . . .

BLUM1X
17-10-20, 20:31
Dumnezeu nu mai da inapoi ca o fetita accepta ca ai pierdut si gata hai seara frumoasa baietiiiii<3

BLUM1X
17-10-20, 20:33
Gg;) .

✪sEb1
17-10-20, 22:55
.. :contra: ..

Dumnezeu112
17-10-20, 23:18
pai cum sa dau ca o "fetita" ca te rogi la altii sa se ieie de mn =)))) dar tot nu reusesti nasol...... <3

Dumnezeu112
17-10-20, 23:35
te inteleg blumix ca mami nu te mai lasa nici in weekend si imi scrii de pe telefon ahhhhhhhh =((

BRAI ZEW
18-10-20, 11:09
Brai vezi ca la faza aia cand ti am zis ca ai voice changer chiar n am stiut ca ai probleme cu vocea ca odata ai avut alta voce dupa alta si gen iti dai seama ca daca as avea si eu asa ai zice daca am voice changer
indiferent ca stiai sau nu (cu toate ca toata lumea din jur, pentru ca erau multi admini la momentul respectiv pe sv si ti-au spus sa nu deschizi subiectul) te-ai comportat ca un copil de nici 10 ani si nu a fost suficient ca ai reactionat asa pe server, m-ai jignit si in privat pe discord dupa ce ti-am dat ban deci scuzele tale sunt irelevante in momentul de fata, sper ca se vor lua masuri in cazul tau si o sa ramai banat pana demonstrezi ca te-ai maturizat https://cdn.discordapp.com/attachments/723462253705166848/762304047448588298/unknown.png + felul in care vorbesti cu BLUMIX pe un FORUM pe care au acces atatea persoane arata iar cat de dezvoltat esti

Dumnezeu112
18-10-20, 18:21
Pai nu ti am cerut scuze adica de unde pana unde numai ca am zis ca n am stiut aia nu inseamna ca mi am ceut scuze... dupa ce ca nici nu te stiam nu stiam cine esti ai intrat pe sv si ai inceput sa ma iei su smecheri cu blumix pana i am zis cv saracu nu a mai zis nimic dupa mi ai dat ban atunci 60 de min dupa am intrat am zis ca "vezi ca tu ai voice changer " dupa mi a zis elit ca nu ai dupa mi ai dat ban. Iii cv normal ca ma enervez ca te trezesti tu sa vii asa fara sa ti fac nimic sa mi zici ca imi dai ban smr esti aiure nu imi zi ca am eu 10 ani ca nu ii asa adultule ce esti smr =)))

Dumnezeu112
18-10-20, 18:21
Si uite asa ma cert eu cu voi ca voi cautati cearta etc

Dumnezeu112
18-10-20, 18:25
Eu sa fiu mi am cerut scuze de la alti admini ca i am injurat atunci cand nu aveam VIP dupa ce l am primit ati vazut ca nu v am mai avut treaba adica cu aia care intrau ca pe tn nu te am vazut niciodata pe sv cat timp am fost doua luni admin acuma alti au boala pe mn ca dc sunt fitos etc nu sunt fitos sau smecher cu credeti voi pot sa fiu si baiat de treaba dar cum aveti voi "barbatilor maturilor" fite cu mn iti dai seama ca ma enervez

Dumnezeu112
18-10-20, 18:26
Inteleg ca ati vrut sa scapati de mn dar nici chiar asa sa ziceti ca am hack sau bhop script smr =)))

Dumnezeu112
18-10-20, 18:28
Dar nu vreau acuma sa il bag pe elit in cearta sau cv dar stie de multe ori cand eram pe sv si intra blumix sau asa si ma luati cu "pfai iar esti pe sv ma dumnezeu" sau "nu ai luat ban ma ce dracu cauti inca aici" smecheri de la voi "maturilor"

BLUM1X
18-10-20, 18:37
Hai Dumnezeu nu mai pierde timpu scriind pe forum vtm ca oricum nu mai ai sanse pe sv-ul asta, te besc<3

BLUM1X
18-10-20, 18:41
Btw degeaba scrii pe forum romane ca oricum nici nu ma mai complic cu tine si dupa cum am zis GG.Va pup STAFF

Dumnezeu112
18-10-20, 19:14
vezi ca pe tine nu te lasa mami pe calculator nu mai scrie te pe tel "te besc"

BLUM1X
18-10-20, 19:24
Voiam sa īnchei mai devreme acest subiect dar uitati ce specimen voiati baieti sa aveti īn staff n-am ce sa mai zic te-ai facut singur de ras

Dumnezeu112
18-10-20, 19:52
Tot eu sunt specimen la 16 ani ai tai veneai sa ma spionezi pe arena asta a fost in vacata de vara ca acuma mami nu te mai lasa la 16 ani [e calculator =)))

Raul1236
18-10-20, 19:52
Dumnezeu,sa nu uiti ce ai facut inainte sa primesti vip+grad. In ultima zi de top. Daca nu mai tii minte,injurai tot sv de morti si te durea fix in pula. Dupa ce ai luat gradul,nu dadeai mute la cei care injurau pe GENERAL voice in plm+erau 2 codati. Cand am intrat pe sv,ma rugau playeri sa le fac ceva,si tu stii ce mi-ai zis? Ca cica aveai voice_enable 0. Rly frt,imi zici dupa ca de 1 ora se cearta iia si imi zici ca ai avut voice_enable 0. Mi ciuda ca nu am filmarea,ca te faceam sa taci drq-lui. Baa,sa intru eu la pc,in timp ce mancam cu familia,ca ma ruga elit sa dau mute la cineva care injura de morti,cand erai chiar tu. Rusine sa iti fie. Te plangi ca cica,noi iti vrem răul,cand pe tine,te doare in pula de sv ista. Păcat,am crezut ca o sa te schimbi,de aceea nu ti-am facut post.

BLUM1X
18-10-20, 19:58
Bai asta cu poza cu tigara si ai 14 ani stai acolo in banca ta ca degeaba te certi ca oricum tot la mintalitatea aia de 14 ani ai tai ramai si du te pe awp ca vin dupa tine si te scot si de acolo cu adminiii nicio sansa nu ai si pe sfarsit, multumesc ca te-ai facut singur de ras vtm.Seara frumoasa stafff❤

BLUM1X
18-10-20, 19:59
Daca chem toti baietii grei mi e ca te pui pe plans si mai bine nu hai te pwp

BRAI ZEW
18-10-20, 20:05
Tot eu sunt specimen la 16 ani ai tai veneai sa ma spionezi pe arena asta a fost in vacata de vara ca acuma mami nu te mai lasa la 16 ani [e calculator =)))
Ok deja ma seci la cap, in primu rand ce pula mea victimizezi si negi orice ti se spune, o fi ca te iei de vocea mea si tot tu esti ala victima, tot eu sunt ala care caut scandal ca nici n-am ceva mai bun de facut la varsta mea, crede-ma coaie ca nu esti un dumnezeu, ai 14 ani, mai ai de crescut ca sa intelegi ce greseala ai facut cand te-ai luat de problemele unui om, in al doilea rand nu esti capabil sa ai grija de un server, nu esti capabil sa ai grija ca oamenii sa nu se certe, pe tine te doare fix in putzulica de ce se intampla in jurul tau, nu pot spune ca sunt cel mai activ om de aici dar sunt un membru destul de vechi al serverului si al comunitatii si sa-mi bag pula daca pana acum am mai vazut un copil mai toxic si mai incapabil de a intelege niste lucruri ca tine ! Suntem in jur de 10 oameni care ne plangem de tine, iti spun eu ca daca suntem 10 deja problema e la tine nu la noi bobocelule, mai bine pune dracu mana pe carte si lasa cs-ul, poate te mai maturizezi in felul asta!

BLUM1X
18-10-20, 20:13
Ok deja ma seci la cap, in primu rand ce pula mea victimizezi si negi orice ti se spune, o fi ca te iei de vocea mea si tot tu esti ala victima, tot eu sunt ala care caut scandal ca nici n-am ceva mai bun de facut la varsta mea, crede-ma coaie ca nu esti un dumnezeu, ai 14 ani, mai ai de crescut ca sa intelegi ce greseala ai facut cand te-ai luat de problemele unui om, in al doilea rand nu esti capabil sa ai grija de un server, nu esti capabil sa ai grija ca oamenii sa nu se certe, pe tine te doare fix in putzulica de ce se intampla in jurul tau, nu pot spune ca sunt cel mai activ om de aici dar sunt un membru destul de vechi al serverului si al comunitatii si sa-mi bag pula daca pana acum am mai vazut un copil mai toxic si mai incapabil de a intelege niste lucruri ca tine ! Suntem in jur de 10 oameni care ne plangem de tine, iti spun eu ca daca suntem 10 deja problema e la tine nu la noi bobocelule, mai bine pune dracu mana pe carte si lasa cs-ul, poate te mai maturizezi in felul asta!

Tot ce trebuia zis pentru asta de 14 ani <3

Dumnezeu112
18-10-20, 20:41
La 14 ani nu sunt executat in casa <3

Dumnezeu112
18-10-20, 20:42
Mai am timp Brai sa ma maturizez iti promit <3

Dumnezeu112
18-10-20, 20:47
Pai Raul ii avertizam ca sa fiu baiat bun sau intelegeam gluma daca nu stii de o gluma doua nu ii vina mea :(

Dumnezeu112
18-10-20, 20:51
Raul Cand am injurat tot sv de mortii ma incepeti sa inventati ba usor ma si cum sa dau ban sau asa ii scriam la cnv ca nu pot face nimic ca staff eu puteam sa dau numai mute gag si kick si poate in ziua respectiva aveam voice 0 pentru ca ori eram pe discord cu niste baieti ori ascultam muzica ce sa fac acuma si nu imi amintesc sa fii fost odata un codat cu mine si daca ar fii ii scriam la cnv

Dumnezeu112
18-10-20, 20:55
Da la faza aia nu aveam VIP si recunosc eram vulcanic pe atunci

BLUM1X
18-10-20, 21:16
Omule gata stiu ca suferi acum ca ai ban dar nici chiar asa gata odata, brai a zis tot.

Dumnezeu112
18-10-20, 23:05
Maine scoala

Raul1236
19-10-20, 05:55
https://imgur.com/gallery/L40jid0 cum frt sa te scoti asa frt,sa ma ridic de la masa,mancam cu parinti,ca sa iti dau ban tie

BLUM1X
19-10-20, 09:51
Raul ti-am zis:mentalitate de 14 ani

Raul1236
19-10-20, 11:56
Si dupa ce ai primit VIP,te durea fix in pula. Nu le faceai nimic la cei care injurau bro. Aici nu poti sa te scuzi.

Alin
19-10-20, 13:44
??????????????
Mergeți la psiholog dacă aveți probleme, nu vă cācāți pe voi pe forum.
:tc:

TheLord
23-10-20, 09:34
Ce tot atata tamtam? Ce voiati sa zica alin aici ca nu inteleg?
A sanctionat pe toti care se baga degeaba la reclamatii, eu nu fac asta ca se ajunge la prea multe banuri pe forum, 2 la mana, a intrat pe sv si a fost banat instant pe motiv coduri, dovezile ca are coduri unde sunt? Mai bine sa se bucure cel care a dat banul ca nu a fost sanctionat.
I-am spus si lui elit, cred ca ati primit si voi mesajul(nu mai stiu unde am scris ca dadeam copy paste), DACA NU AVETI DOVEZI NU MAI BANATI DEGEABA.

(font 5 si ingrosat ca sa intelegeti) Nu ne INTEREASEAZA ABSOLUT DELOC si va zic asa ca sa intelegeti TOTI, NE DOARE FIX IN PULA de certurile voastre din EXTERN, nu ma intereseaza daca va injura, isi bate joc de voi, va da flood, va suge de pula in EXTERN adica pe DISCORD/STEAM/SKYPE/IN REALITATE/ETC. si pentru asa ceva nu o sa se dea NICIODATA vreo sanctiune pe SERVER (ban/kick/mute/gag) deoarece in caz de reclamatie voi o sa fiti sanctionati. Nu ma intereseaza dovezile de pe discord, daca nu a facut toate astea pe SERVER atunci nu aveti niciun drept sa ii faceti ceva deoarece nu a INCALCAT REGULAMENTUL SERVERULUI, REPET, REGULAMENTUL SERVERULUI care se aplica strict pe SERVER nu si pe alte platforme.
Pentru CODURI aduceti dovezi, acum a PRIMIT unban, ca nu cred ca m-am facut pana acum inteles cum sta treaba cu chestia asta, dar next care mai da vreo sanctiune asa fara dovezi si ca este luat la pula in extern primeste direct -1.


Sper ca acum s-a inteles ce era de inteles si ca nu ma mai futeti la cap cu el. Si pentru alte platforme exista block/delete friend/etc. doar asa ca sa stiti si voi.
T/c