PDA

View Full Version : Propuneri de Craciun/Revelion!



TheLord
19-11-20, 04:23
Hellau dragutilor <3, nu am prea facut topic de genul pana acum pentru Craciun, deoarece am avut mereu idei, am idei si acum, chiar foarte multe si trebuie sa ma apuc usor usor de treaba ca sa pot realiza tot ce mi-am propus pe toate serverele pentru update-ul de Craciun.

Fac acest topic ca sa postati si voi daca aveti ceva propuneri/idei, propuneri de sisteme/concursuri/eventuri sau orice alta propunere/idee!

Fac un mic model mai jos dupa cum sa propuneti, dar nu este obligatoriu sa il respectati, cititi mai sus ce este cu rosu si propuneti ce am scris acolo:

Propuneri/idei de concurs/event:
Propuneri/idei de sistem de Craciun(ex. un event, orice alt sistem, etc.):
ORICE PROPUNERE/IDEE LEGATA DE CRACIUN/REVELION O PUTETI PROPUNE AICI(puteti include ce este mai sus strict la sectiunea asta):



Nu cred ca am uitat sa nu includ ceva in acest topic, cel mai simplu daca sunteti lenesi, este sa raspundeti la ultima chestie din modelul de propunere, unde puteti include absolut orice IDEE/PROPUNERE care sa aiba legatura cu Craciunul/Revelionul!

-#DaNNy#-
19-11-20, 06:59
Propuneri:
1: ar fi frumos cand intra un Vip si are selectat modelul mos craciun/cand intra doar si fara model sa fie mai simplu de implementat sa pui sound efectul acela cu hohoho merry christmas
2: sa pui caciulite de craciun pe caractere si un mod sa ninga pe server
3: o harta speciala de craciun
4: asta stiu ca oricum o pui ca in fiecare an sa fie pe chat mesaj cu AlphaCS va ureaza un craciun si un an nou fericit
5: ca admin sa zicem de la general in sus sa pui cand scri pe chat craciun sa fie un efect de ex: craciun fericit sau ceva gasesti tu...bineinteles daca vrei sa implementezi
poi cam atat daca mai am ceva propunere revin cu edit :*
Edit:
6: eventul ar fi frumos ca dupa fiecare kill sa se primeasca un anumit cadou de exemplu daca ai dat headshot full flash sa primesti 10 puncte cadou, daca dai no scope sa primesti 5 puncte , daca dai lama la runda de arme nu la runda de knife sa primesti 15 puncte si tot asa :*

CreedED
19-11-20, 07:20
Lord eu inca vreau sa faci concurs de 5v5 cu premii de ex vip , etc. Stii tu si ar prinde bine acum ca vine crăciunul sa se bucure si băieții cu un vip :)

-#DaNNy#-
19-11-20, 07:42
Lord eu inca vreau sa faci concurs de 5v5 cu premii de ex vip , etc. Stii tu si ar prinde bine acum ca vine crăciunul sa se bucure si băieții cu un vip :)

ce legatura are asta cu update-ul special al craciunului bro? theardul acesta a fost facut de TheLord ca sa punem idei pentru update-ul de craciun nu propuneri generale :*

CreedED
19-11-20, 07:43
A ups greșeala mea dabea m am trezit si sunt mort scuze.

Raul1236
19-11-20, 08:49
1. Pt fiecare admin sa fie un sound(nu cred ca o sa fie acceptat,pt ca mananca foarte multe resurse) daca nu,pt VIP
2. O ruleta unde sa poti primii anumite premii
3. Dupa fiecare kill sa primesti ceva pct care sa fie pt perioada 15.12-02.01,ca sa primeasca premii(ca si un top adica)

-#DaNNy#-
23-11-20, 08:53
mai am ceva de adaugat , ar fi dragut daca ni s-ar adauga un pet la (folosind comanda !pet/!pets) si fiind craciun ar fi frumos sa fie reni oameni de zapada , in miniatura ar fi chiar foarte cute dupa parerea mea :*

✪sEb1
23-11-20, 14:06
Propunere: vip free pentru toata lumea in zilele de 24,25 dec si 1 ian(poate chiar in toata perioada 24 dec- 1 ian daca nu li se pare prea mult celorlalti)

-#DaNNy#-
23-11-20, 21:51
Propunere: vip free pentru toata lumea in zilele de 24,25 dec si 1 ian(poate chiar in toata perioada 24 dec- 1 ian daca nu li se pare prea mult celorlalti)

nu e o idee buna in opinia mea , sincer e chiar urat poate intre 23:00-06:00 da toata ziua nu , mi se pare ca ar fi o chestie nasoala :/ (este strict opinia mea poate altora le convine/place)

?RyN?
24-11-20, 14:39
implementeaza sa faci credite si sa poti cumpara palarii/trailuri etc de ele
nush daca s a propus n am citit tot


Propunere: vip free pentru toata lumea in zilele de 24,25 dec si 1 ian(poate chiar in toata perioada 24 dec- 1 ian daca nu li se pare prea mult celorlalti)

pro la asta nu chiar in fiecare 3 zile dar merge odata

TheLord
21-12-20, 14:32
Update de Craciun a fost implementat, majoritatea propunerilor au fost mai mult ce tin de concursuri.
Au fost implementate chestii care sunt propuse aici si multe alte chestii + concursuri!

VIP free in perioadele propuse cel mai probabil o sa fie bagat!

Daca sunt probleme cu acest UPDATE va rog sa ma anuntati cat mai rapid!
Mersi de propuneri, va pupix si iubix :* <3 !