PDA

View Full Version : Reclamatie lil broasca[REZOLVAT]



Mr. Andrew
19-11-20, 19:53
► Nick CS: mandreeew10
► Nick admin/player reclamat + SteamID: lil broasca(STEAM_1:0:543291280)
► Motiv: Hack in plm. Am zis sa fiu baiat sa nu-i fac reclamatie dar el vrea.
► Dovezi (poze): n-am poza, e doar faza cu banu'

kermit..
19-11-20, 20:02
Dovada: https://www.youtube.com/watch?v=a3iGfrW7Jko

kermit..
19-11-20, 20:09
Deci, mi-ai zis ca tu intentionat faceai sa-ti tremure tinta, da? Daca ai fi in locul meu admin, vezi unul de rank 1 cu cont creeat ieri si ii arena 1 si cand te pui spec pe el ii tremura tinta nu i-ai da ban? Eu ti-am dat ban deoarece in a doua runda iti tremura tinta si i-ai dat cap instant, nu ti-ar parea suspect?

Mr. Andrew
19-11-20, 20:14
Bro, tinta nu era in aer sa zici ca sare cap, tinta era pe el si faceam spray mai tremurat pe el. TU ai fost tare-n gura si ai spus fa-mi ma reclamatie. Poftim. Si care-i faza daca daca are level 1? Poate o fost smurf, poate joaca doar faceit, pnm. Tu ca admin trebuie sa-ti dai seama daca are cod sau nu.

kermit..
19-11-20, 20:22
1. Daca tu crezi ca la toate codurile ti se teleporteaza tinta, te inseli. Eu am crezut ca ai inceput sa o dai pe fata dar ai cod slab.
2. Nu am fost tare in gura, doar ti-am zis fa-mi reclamatie si iti dau dovada acolo nu ti-o dau in privat.
3. Ti-am zis mai sus, daca intra unul de level 1 si ii arena 1, tie nu ti se pare suspect, mai ales faptul ca iti tremura tinta pe cap si l-ai si luat, e foarte suspect?
4. Eu de unde sa stiu daca ii smurf sau daca joaca doar faceit?

KeNNNN VoDa
19-11-20, 20:51
parerea mea are cod
lil foloseste si tu comanda sm_observe data viitoare

BLUM1X
19-11-20, 21:38
Ce tap frumos i am dat lui ala ah si parerea mea este la fel ca al lui ken ca are cod.

Mr. Andrew
19-11-20, 23:04
Se vede ca nu sunteti deloc cu jocul... Sa vedem ce spune Lord

KeNNNN VoDa
19-11-20, 23:39
Se vede ca nu sunteti deloc cu jocul... Sa vedem ce spune Lord

bine bine sa ne inveti si pe noi cum sa ne tremure tinta pe adversar

-#DaNNy#-
20-11-20, 08:33
are dreptate kermit.. are mare dreptate ca ai cod...doar ca prostia lui ca admin este ca nu lasa mai multe runde ... adica pe bune 2 runde si atat? hai daca are hvh(spin bot) merge ca se vede clar dar asa..ce drq....fa si tu mai mult record omule kermit..

Alin
20-11-20, 10:21
"► Motiv: Hack in plm. Am zis sa fiu baiat sa nu-i fac reclamatie dar el vrea."
?????????????????
Invata sa faci o reclamatie corect.
Ai luat unban la cererea de unban, daca mai esti prins cu cod ramane permanent.

TheLord
20-11-20, 17:48
Dupa ce m-am uitat la video singura faza suspecta este la 0:49 si aia doar cu slow motion, dupa mai multa analizare se vede cum incepe sa traga si parca sare tinta pe cutie unde este inamicul, dar dupa daca ne uitam si mai atent, el incepe sa traga in timp ce trage tinta spre cutie si dupa face un semi cerc pana jos, deci practic daca avea sensitivitatea aia mare si ii sarea aimlocku pe capu inamicului si tragea de tinta rapid se ducea si mai urat, dar daca sarea aimlock-ul acolo sarea si dupa ca nu trece nici 1 secunda pana se arata iar inamicul si trage din nou.

Faza de la 1:12 nu este suspecta, se vede clar ca din primele doua gloante moare ala in slow motion, dupa ce este mort ala abea atunci trage de tinta si "sare" iar.
Da, nu neg, faza de la 0:49 este suspecta dar strict in SLOW MOTION, cum am zis si eu as fi dat ban pentru aia, dar strict dupa ce analizam video in slow nu asa direct, ca pe speed normal nu vad nimic suspect.
Dar cum am zis dupa ce m-am holbat mai mult la el se vede clar ca face un semi cerc cu sensitivitate mare, nu "sare" pe cap, daca era sa "sara" sarea de la bun inceput si dupa ce se arata iar.
In concluzie nu cred ca avea coduri, era de ajutor daca se filmau mai multe secvente, daca ati vazut ca face asa si cand sunteti spec pe el ESTE foarte evident ca aveati ocazia sa prindeti mai multe faze deoarece nu stia ca sunteti spec pe el. Din cate stiu 80% dintre hack-urile de pe csgo au si spec list si "codatul" se opreste din a da pe fata cand sunt oameni spec pe el.

Edit.: am pus si doua persoane care au jucat cu coduri sa analizeze video, citez: "are recoil in cerc, la aimlock nu ii sarea tinta in cerc", "daca avea aimlock la faza cu cutia ii dadea hit 100%", "asta nu e motiv pentru ban, o singura faza care nici nu dovedeste nimic", "silentu ii dadea hit 100%".

Dupa asta am analizat si mai mult in slow motion si nu mai pare deloc suspect faza de la 0:49, se vede clar ca primul glont se duce SUS in cutie, cu jump se vedea ala clar dar nu a sarit ca se vede clar ca inamicul nu a avut tendinta sa sara DELOC tot drumul lui spre dreapta.
Dupa ce au zis si ceilalti ce au zis, sunt si eu de parere ca TREBUIA SA FILMATI MAI MULT, din astea doua faze nu isi poate da seama nimeni daca are ceva sau nu, aim assist etc.

In concluzie, NU AVEA CODURI, avea doar sensitivitate mare si se vede clar, in ambele faze se baga inamicul in tinta lui.
Reclamatia este facuta legit, banul este dat degeaba si in graba, acum "trecem" cu vederea sa zic asa, data urmatoarea fiti mai atenti si rog adminii ca la un ban asa dat degeaba sa nu mai fie amenintatori si tari in gura ca "iti dau ban iara ai grija".

T/C