PDA

View Full Version : Scoatetii !



Kaleb
24-02-15, 21:46
Va rog din tot sufletul moxu/strumf/lord sa ii scoateti QUIT-ul lui Nemo. ca ma tot enerveaza , imi da quituri anapoda :@ Sa mor eu , primiti asemenea nespalati sa aiba quit? Cred ca glumiti :| Exemplu: Daca eu am stat spectator o mapa , el imi da quit :@ Da-l in cacat :| Ca deja imi pune nervii la incercare !! Am scris azi /kick mariabn **** **** si mi-a dat quit , da-l in sloboz ! !
Va rog sa ii dati -1 sau out de la quit !!

Scandura serifu
24-02-15, 21:56
nemo ala e xSanta ala cum lo mai fi chema...la ce sa te astepti de la el ? Eu as propune mai bine sa nu se mai dea quit pe donatie ! Quit-ul sa se dea pe merit ! + donatie ! Nu dati la oricine...acus iar da ban all....si ne miram de ce ?

jesemE
24-02-15, 22:00
Ba... Propun ca santa sa aiba interzis pe sv...
Ban de 2 ori la tot sv, abuz, face ca toti dracii pe forum...

SoriceLu
24-02-15, 22:10
Ba la limbajul care il ai pe server si aici imi inchipui de ce te injura toti iati da ban/quit/minne.. coportate mai frumos.. te invat de bine fraiere dar nu sti sa asculti , mai faci si recl..

Kaleb
24-02-15, 22:10
Ba , azi am incasat 2 quituri de la Nemo (xSanta , cacatu de iSchweppes , Sebi.)

Scandura serifu
24-02-15, 22:14
Da..eram si eu on, le-a luat pe degeaba...dar nu stiu de ce l-a primit lord dupa ce a dat ban+ quit all......daca eram in locul lui...nu-i mai dadeam nici slot, doar banned !

Florin Salam =]]
24-02-15, 22:15
Nemo este Chowder nu este xSanta , nici eu nu stiam cine este si mi-a spus ca e Chowder .

Kaleb
24-02-15, 22:16
Ba este xSanTa , ala de demult .Ca sia schimbat numele de atatea ori (5 ori intr-o saptamana)

jesemE
24-02-15, 22:18
Santa=chowder=ischweppes=chowder iar=airbenders=sebi=nemo.

NeBuNeL
24-02-15, 22:20
Va rog din tot sufletul moxu/strumf/lord sa ii scoateti QUIT-ul lui Nemo. ca ma tot enerveaza , imi da quituri anapoda :@ Sa mor eu , primiti asemenea nespalati sa aiba quit? Cred ca glumiti :| Exemplu: Daca eu am stat spectator o mapa , el imi da quit :@ Da-l in cacat :| Ca deja imi pune nervii la incercare !! Am scris azi /kick mariabn **** **** si mi-a dat quit , da-l in sloboz ! !
Va rog sa ii dati -1 sau out de la quit !! Frate poate ca a abuzat poate ca nu.Eu cred ca stiu de ce ți-a dat quit.Daca stai spec si next map intri CTs nu se pune.In regulament scrie clar:,,Ca sa fiți gardieni trebuie sa stati 1 mapa prizonier

#Krom.
24-02-15, 22:32
Hop , am martor pe mystogan , si cosmin ca stateai spec toata mapa si dupa intrai ct :)

SkillartzHD
24-02-15, 22:50
Bine va face :)) acum 2-3 saptamani va cacatii pe voi "ia da ma quit smechere" acum plangetii :))

#Krom.
24-02-15, 23:02
Mariane ? Tu esti suparat ca am quit ca nu te las sa abuzezi? Asa topic , ai facut si pentru maciuca mai demult :)

Kaleb
25-02-15, 06:37
Ba tu esti prost? Tu nu ai inteles ca nu am avut cum sa ma mut ? Ma mutam , dar tu repede quit , ca un neghiob !
Si mai am ceva de spus :
Dupa ce ca ai dat quit/ban/kick la tot serverul mai ai tupeul sa comentezi, nesimtitule, acuma vii tu aici ca am facut eu abuz.
Mi-ai zis sa ma mut , eu voiam sa imi dau kick , tu repede quit , pai ce pnm facem , dai quit din orice? Te-n cacat , d'aici .

#Krom.
25-02-15, 10:47
Faci reclamatie daca nu iti convine. Tu comentezi ? Parca cand sa dat ban la tot sv de pe contu tau erai in cealalta camera :)))

T@yGuuN
25-02-15, 10:52
xSanta=Chowder=junktw=Nemo=abuzator

#Krom.
25-02-15, 10:55
:) Taimere ceva dovezi ? Cand vin de la scoala am sa pun eu cu tn

Kaleb
25-02-15, 11:09
Nemo veziti de treaba ! Ca nu a dat ban la tot serverul ala ba butule ! Tu ai facut in asa fel sa iasa playerii nesimtitule , mai ai tupeul nesimtit sa mai si comentezi ! Las ca o sa fac eu ceva in privinta asta !! !

#Krom.
25-02-15, 11:23
Ce faci? Cand mai primesti quit faci recl ;)

RayaN.
25-02-15, 13:25
Ba , azi am incasat 2 quituri de la Nemo (xSanta , cacatu de iSchweppes , Sebi.)

La ce limbaj ai, ai merita interzis pe forum+server. Sunt multi martori, care stiu ce limbaj ai.

Kaleb
25-02-15, 18:45
Ce limbaj am ma pe forum copile? Si cine te-a pus sa raspunzi in topicul acesta?

#Krom.
25-02-15, 18:53
Bai puta , nu ma faci tu cacat pe mine sau nespalat , ca eu nu te injurai / jigni pe tine . Si nu ma mai tot suna pe skype sa iti dau nr lu lord , ca nu il primesti ;)

Strumf
25-02-15, 19:02
hai jet, -1 pe nimic ca sa invatati sa-mi respectati munca

Nick curent: Chowder.[;x]
Nick dorit: juNktw-/aIRbeNNdeRs.[kZ]
Ma supun regulamentului (DA / NU): Da
Data cand fac cererea: 1.29.2015

@Done!

voi ce faceti? va cacati pe munca mea? eu va schimb nickul dupa va duceti la lord cu miloaga sa vi-l schimbe, nu?
hai sugi pula, ca pun schimbarea de nick 1 data pe an si cine-l schimba in timpul asta va dau remove
:tc: