PDA

View Full Version : Propunere



Patrunjel:D
27-02-15, 01:03
Am vazut ca iti poti pune skin de vip sau de ori ce alt cva vrea manzu tau.(daca ai in cs-ul tau).Eram odata t si dintr-o data un englez se transforma in gaina.Si l-am intrebat cum o facut si o spus sa scrius in consola(nu spun ca afla si altii).No dar e nasol asa ca tu iti bagi skin de batman de exemplu o fost in trecut.Si din toti T numa tu ai skin deala si face reclama proasta serverului.Poate poti sa rezolvi lorde.

SkillartzHD
27-02-15, 01:44
m-am jucat cu [2010]tyne pe jb aseara el e un prieten de al meu din ukraina , nu va aparea skinul decat daca il aveti toti in cstrike , si pana la urma voi nu avetii admin ?
REPET: DACA IMI PUN UN SKIN DE ZOMBIE SI VOI NU IL AVETI VA APAREA CA SKIN LEET/GIGN
mare descoperire ai facut :)) , dupa ce ca suntetii si 500 de admini 24/24 pe server nu suntetii in stare sa dati un kick

Patrunjel:D
27-02-15, 02:35
pe moment sunt sloter:)) dar iti poti spune skin de vip si de alte chestii.

Scandura serifu
27-02-15, 06:20
Defapt skin de vip nu poti..poti dinalea din half life sau dinalea officiale...

Bles
27-02-15, 09:03
Poti sa iti pui skin dar nu ai voie.

Patrunjel:D
27-02-15, 09:11
Ce nu pot luciane?:)) m-am facut si cu skin de ct si cu skin vip ct / t si le apareau la astea.Ma faceam ct si ma duceam langa aia ct cu arma si nu isi dadeau seama:))

Ryu
28-02-15, 11:37
Ce nu pot luciane?:)) m-am facut si cu skin de ct si cu skin vip ct / t si le apareau la astea.Ma faceam ct si ma duceam langa aia ct cu arma si nu isi dadeau seama:))
Da , Skinurile cum a zis si Lord/moxu sunt interzise aveti skinuri`le serverului nu trebuie voi sa va puneti eu cel putin cand ii vad cu skin nou ii zic ca are 10 secunde sal schimbe asa evitam toate porcariile sau confuzile aduse de playeri :) Vipu e vip Ct-ul e CT si Tero e Tero cu skinurile sv ;)

George.
28-02-15, 22:03
Da , Skinurile cum a zis si Lord/moxu sunt interzise aveti skinuri`le serverului nu trebuie voi sa va puneti eu cel putin cand ii vad cu skin nou ii zic ca are 10 secunde sal schimbe asa evitam toate porcariile sau confuzile aduse de playeri :) Vipu e vip Ct-ul e CT si Tero e Tero cu skinurile sv ;)

idem ryu
...............

SkillartzHD
01-03-15, 22:30
Avetii admin , va ocupatii