PDA

View Full Version : Owner ACCES FULL MOD Zombie Invazion



SnowFake
12-10-14, 15:27
Da, Ty, Royal ca mi-ai sters postarea, imi ia 10 minute sa scriu iar. :))</p>


</p>


Revin: Caut OWNER pentru un server de Zombie Invazion , Dispus sa ma ajute cu plata la host, si dispus sa il intretina (eu nu am timp de el)</p>


Multi ma cunosc de pe Alphacs (Inainte de anzo) cat si de pe anzo, actualul alphacs. Sunt serios in ce priveste serverele dar nu am timp sa ma ocup de el in sensul adminelor. (Nu-mi place sa ma "maimutaresc pe forumuri " cu pro/contra).</p>


Doresc deschiderea unui server, original aici, pe Alphacs, caut oameni cu imaginatie, care pot sa ma ajute, atat cu intretinerea sv-ului, modernizarea sa(ma refer sa aibe idei, iar eu le voi practica) si cu plata lui.. (Voi platii host-ul 2 luni inainte)</p>


</p>


Modul va fii: <span style="color:#ff0000;">Zombie Invasion</span> (Bazandu-se pe infectie normala. fara orice alt mod, zombii trebuie sa infecteze toti oamenii, Oamenii trebuie sa extermine toti zombii.)</p>


Un meniu Care v-a contine:</p>


<span style="color:#ff0000;">Shop Menu</span> (Atat pentru ZM cat si pentru Human, avant multe avantaje la ambele echipe) Sistemul nu este ammo, ci bani normali si Aur (Aurul se obtine doar din kill-uri)</p>


<span style="color:#ff0000;">Clase Zombie </span>( 5 clase de zombie, toate cu o putere speciala, nici o clasa nu ramane fara abilitati)</p>


<span style="color:#ff0000;">VIP Power's</span> (Meniu pentru VIP (ca sa ne scotem si noi banii pentru host) VIP-ii vor avea acces la un meniu cu super-puterile din war3ft)</p>


<span style="color:#ff0000;">Admin's Menu</span><span style="color:#f0f8ff;"> ( Comenzile pentru admini kick/ slap / slap /ban / vote etc)</span></p>


<span style="color:#ff0000;">Player's Menu</span><span style="color:#f0f8ff;"> (BIND-uri pentru : lasere, power's , ultimate si altele)</span></p>


<span style="color:#ff0000;">Vip's INFO</span><span style="color:#f0f8ff;"> (Informatii despre puterile vip-iilor , bonusurile lor, )</span></p>


</p>


<span style="color:#f0f8ff;">In alta ordine de idei :</span></p>


<span style="color:#f0f8ff;">Vom avea lasermine (o versiune noua, disponibila de la orele x pana la orele x, acesta fiind unul din event-urile de pe sv)</span></p>


<span style="color:#ff0000;">Level Sistem</span><span style="color:#f0f8ff;"> (La fiecare nivel, Oamenii vor primii HP, AP + Speed, iar zombii alte bonusuri)</span></p>


<span style="color:#ff0000;">BONUS BOX</span> (Zombii si oamenii au parte de box-uri care le ofera diferite avantaje)</p>


<span style="color:#ff0000;">Ultimul OM este TERMINATOR </span>(inca nu m-am decis, ce sa-l fac, Hunter, Sniper survivor sau terminator. De exemplu hunter are un compound Bow, terminator are un minigul iar Sniper survivor are Un AWP cu 1000 DMG , <span style="color:#ff0000;">aici urmeaza sa ma hotarasc cu viitorul OWNER</span>)</p>


</p>


</p>


Multe alte informatii, gasiti la mine, intr-un PM.. Astept intrebarile voastre, parerile voastre... Astept oameni care sunt dispusi sa investeasca in ceva frumos.</p>


</p>


<span style="color:#ffffe0;">Aceasta descriere este doar 50% Din ce are sv-u pe el.</span></p>

SnowFake
14-10-14, 17:00
Sus cu el, 2 zile trecute O_o </p>

SnowFake
14-10-14, 17:00
Sus cu el, 2 zile trecute O_o </p>

KinderBueno.
14-10-14, 17:12
Hmm , imi imaginez cum ar fii serverul si avand o imaginatie bogata vad ceva frumos . Dar problema e ca nu am bani , totusi am mari asteptari de la tine . </p>

KinderBueno.
14-10-14, 17:12
Hmm , imi imaginez cum ar fii serverul si avand o imaginatie bogata vad ceva frumos . Dar problema e ca nu am bani , totusi am mari asteptari de la tine . </p>

SnowFake
14-10-14, 17:23
OFF: O imaginatie bogata degeaba, daca sv e structurat prost, intervine lag-ul, crash-urile si alte prostii.. Am avut ultima data un sv de furien care rula 24/24 fara crash-uri si lag .. minim pe 500 FPS eu aveam 11 .. rar atingea 20-29 (la 30/32)</p>


On: Mersi, mai astept pareri.. </p>


P.S: Nu am nevoie de cineva cu "dare de mana" enorma.. :| Host-ul il platesc eu 2-3 luni , am nevoie de cineva care sa bage un boost saptamanal , sau alte mijloace de populare a unui sv, pentru ca eu odata ce-l deschid, o sa intru "din an in paste" pe server, celalalt owner isi poate "rupe capu' " cu sv-ul , in limita bunului simt.. :)</p>

SnowFake
14-10-14, 17:23
OFF: O imaginatie bogata degeaba, daca sv e structurat prost, intervine lag-ul, crash-urile si alte prostii.. Am avut ultima data un sv de furien care rula 24/24 fara crash-uri si lag .. minim pe 500 FPS eu aveam 11 .. rar atingea 20-29 (la 30/32)</p>


On: Mersi, mai astept pareri.. </p>


P.S: Nu am nevoie de cineva cu "dare de mana" enorma.. :| Host-ul il platesc eu 2-3 luni , am nevoie de cineva care sa bage un boost saptamanal , sau alte mijloace de populare a unui sv, pentru ca eu odata ce-l deschid, o sa intru "din an in paste" pe server, celalalt owner isi poate "rupe capu' " cu sv-ul , in limita bunului simt.. :)</p>

DivineLife
14-10-14, 19:28
cat trebe sa platesc pe luna pt owner?</p>

DivineLife
14-10-14, 19:28
cat trebe sa platesc pe luna pt owner?</p>

SnowFake
14-10-14, 20:15
Nu am pus pret fix, caut doar pe cineva care ma poate ajuta si care poate sa aiba grija de sv O_o . . </p>


A, da.. si de incredere O_O adica nu sa ma fure, ca oricum n-are ce. toate plugin-urile sunt securizate O_o .. </p>


</p>


Cum ziceam, nu am prex pus .. :) dar sa fie in limita bunului simt adica nu sa-mi zici 1 euro :)))</p>

SnowFake
14-10-14, 20:15
Nu am pus pret fix, caut doar pe cineva care ma poate ajuta si care poate sa aiba grija de sv O_o . . </p>


A, da.. si de incredere O_O adica nu sa ma fure, ca oricum n-are ce. toate plugin-urile sunt securizate O_o .. </p>


</p>


Cum ziceam, nu am prex pus .. :) dar sa fie in limita bunului simt adica nu sa-mi zici 1 euro :)))</p>

M@sT3r.
14-10-14, 20:20
Cam aproximativ ?</p>


Poate ma bag si eu </p>

M@sT3r.
14-10-14, 20:20
Cam aproximativ ?</p>


Poate ma bag si eu </p>

SnowFake
14-10-14, 20:23
Nu am pret fix, cum ziceam, am nevoie de cineva care sa se ocupe de popularea sa, deci in principiu BOOST. </p>


</p>


O_o.. Eu momentan m-am oprit din lucrare, sv este 90%, am nevoie doar sa ma sfatuiesc cu viitorul OWNER pentru niste idei :)..</p>


</p>


Cand o sa am un ajutor, am sa continui munca :D</p>

SnowFake
14-10-14, 20:23
Nu am pret fix, cum ziceam, am nevoie de cineva care sa se ocupe de popularea sa, deci in principiu BOOST. </p>


</p>


O_o.. Eu momentan m-am oprit din lucrare, sv este 90%, am nevoie doar sa ma sfatuiesc cu viitorul OWNER pentru niste idei :)..</p>


</p>


Cand o sa am un ajutor, am sa continui munca :D</p>

DivineLife
14-10-14, 20:26
Hai ca ma bag eu!</p>


adaugama la skype sau mess</p>


Skype:mihalachebogdan11</p>


mess: [email protected]</p>


Astept sa vb.</p>

DivineLife
14-10-14, 20:26
Hai ca ma bag eu!</p>


adaugama la skype sau mess</p>


Skype:mihalachebogdan11</p>


mess: [email protected]</p>


Astept sa vb.</p>

SnowFake
14-10-14, 20:36
snowfake.love Skype/Mess :) eu te-am adaugat.. :)</p>

SnowFake
14-10-14, 20:36
snowfake.love Skype/Mess :) eu te-am adaugat.. :)</p>

briscaw0w
14-10-14, 21:53
Ma bag eu id brisca_mafiotu :)) , vorbim maine pe la 3-4</p>

briscaw0w
14-10-14, 21:53
Ma bag eu id brisca_mafiotu :)) , vorbim maine pe la 3-4</p>

SnowFake
15-10-14, 08:24
Da-mi tu add ! :) vad ca Life a renuntat la idee (Cred) mi-a zis ca "vorbim".. si de ieri seara tot.. "vorbim" :))</p>

SnowFake
15-10-14, 08:24
Da-mi tu add ! :) vad ca Life a renuntat la idee (Cred) mi-a zis ca "vorbim".. si de ieri seara tot.. "vorbim" :))</p>

ThunderJB
15-10-14, 14:48
http://www.alphacs.ro/index.php/topic/2278-diverse-colaborari/ ('http://www.alphacs.ro/index.php/topic/2278-diverse-colaborari/')</p>

ThunderJB
15-10-14, 14:48
http://www.alphacs.ro/index.php/topic/2278-diverse-colaborari/ ('http://www.alphacs.ro/index.php/topic/2278-diverse-colaborari/')</p>