PDA

View Full Version : Reclamatie everybodyhatesionut



kheopsanu
12-03-21, 21:03
► Nick CS:kheops go.alphacs.ro
► Nick admin/player reclamat + SteamID: everybodyhatesionut link profil steam https://steamcommunity.com/profiles/76561199012794302
► Motiv:Suferinte.
► Dovezi (poze):https://imgur.com/a/fOlsLB9 , + ca mi-a spus pe voice inainte sa iau staff ca, cat el e admin eu n-o sa intru in staff ma ameninta cu ban pe voice ca cica am cod, dar eu filmez tot ce joc, dupa parerea mea ar trebui sanctionat din moment ce nu are nici varsta necesara pentru grad si mai isi da si arfe de mare admin.

ionut_exe
13-03-21, 12:10
=))))))) imi faci reclamatie ca ce? Ca am zis ca doar ce ai luat staff si ti ai pus in bio pe steam ? si chiar daca am 13 ani adminez mai mult decat tine, fac mult mai multe decat tine, tu nu faci nimic, nici macar n ai microfon. Ai staff doar ca sa fi mai smecher ca ceilalti? Intri pe server din an in paste si stai 10-20 de minute. Si in plus nu am zis ca , cat o sa fiu eu admin tu n-o sa ai staff pe sv. Si nu te amenint cu ban si nici nu te suspectez de cod pentru ca nu esti tu prea bun, nici nu cred ca ai 200 de ore in joc.

kheopsanu
13-03-21, 19:39
Deci în primul rând am microfon asta poate confirma și Forever că stau cu el pe discord, 2 la mana nu e faza că ai 13 ani e că ai arfe de mare admin pe tine, daca nu mă vezi pe server e din cauză că tu te culci la ora 21, eu joc pe servere dimineață între 8-12/13 ai seara de la 23 până la 3-4 dimineața, eu nu am 13 ani sa mi pot dedica toată ziua unui server, 3 la mana spui că nu mă acuzai de cod când se vedea clar în dovada că ai spus că cum trag așa și că de parca nu poți băga cod daca ai staff and shits, dar mai bine te las baiatu că fără banii nu ajungeai nici la funcția de staff )) macar așa dai și tu banii din portofelu lu maica ta că îi promiti că o să înveți mai bine daca iei staff

STEFANX.
13-03-21, 23:32
Din regulament : Adminul este obligat sa mentina o atmosfera pasnica pe server si sa stopeze orice tentativa de intriga.

Avertisment verbal.
Aveti grija ca astia sub 16 ani sunteti cei mai predispusi sa pierdeti gradul.

:tc: