PDA

View Full Version : Intrebare



KevPlaysHD
01-03-15, 20:50
Lord sau Strumf, oricare... As vrea sa stiu cu ce firma de hosting hostati jb.ul.Daca nu se poate sa lasati aici, public, as vrea sa imi dati un pm cu firma si daca sunteti multumiti.

Multumesc :-*

xBourne
01-03-15, 20:56
Firma nu este cine stie ce, nu te astepta sa raspunde cu un krond/0ping si altele bune. Stiu ca au o firma slaba, slaba in sensul ca nu este chiar asa renumita. Securitatea si-o asigura singuri. Asa mi-a spus lord candva ca el are nevoie doar de server ca restul si le face siingur. Desi, se vede diferenta, mai pica din cand in cand, si asta nu cred ca este de la configurarea gresita.

Costy [:x]
01-03-15, 20:58
cauta pe gazduire jocuri..

KevPlaysHD
01-03-15, 20:58
Tocmai, ca nici mie nu imi trebuie nush ce firma, ca am un buget mai mic...

xBourne
01-03-15, 21:00
Puteai sa le dai pm/chat/mess. Pentru un buget mic recoamnd toolz.

Cosmin F.
01-03-15, 21:52
Firma la care este hostat serverul este gazduirejocuri. Hostul îl iei in functie de modul pecare îl faci. Daca faci ceva un classic, respawn nu iti trebe nu stiu ce firma.

xBourne
01-03-15, 23:55
Firma la care este hostat serverul este gazduirejocuri. Hostul îl iei in functie de modul pecare îl faci. Daca faci ceva un classic, respawn nu iti trebe nu stiu ce firma.
te-a lamurit.
se poate da t.c

SkillartzHD
02-03-15, 03:06
si le face siingur

=))))))))))))))))))
Cauza inghetarii serverului este din cauza greselilor a scriptingului.
Eu cand aveam vip alphacs care era super incarcat din cauza modului cso nu lesinas serverul.. si era de 3 ori mai incaecat fata de jb