PDA

View Full Version : Propunere !rtv și !nominate pentru a schimba hărțile



kozmy410
30-04-21, 11:14
Propun adaugarea comenzilor:
!rtv (rock the vote) pentru a le da jucatorilor optiunea de a schimba harta dacă nu există vreun admin online. (una dintre opțiuni să fie nu schimba si 5 hărți din care ar putea să aleagă) Pentru a se valida votul va fi nevoie de (nr. oameni -1) iar numărul minim de oameni online pe server sa fie de minim 4
și comanda
!nominate cu ajutorul acestei comenzi jucătorii ar putea să își aleagă o harta din cele disponibile.
Nu știu dacă s-a mai propus si înainte asta, dar eu nu am găsit. Mulțumesc pentru atenție!
kozmy410 Staff pe arena.alphacs.ro papagal

-#DaNNy#-
30-04-21, 13:51
Pro la rtv ca s.a mai facut
Sj nominate ce drq coaie tot serverul joaca pe aceeasi mapa simplu ... e servar comunitar coaie nu server facut de 2 tovarasi sa isi rupa dintii sa vada care e mai bun pe un joc....
Deci la a 2 a :contra:
Si la prima :pro:

Raul1236
30-04-21, 13:53
:pro: pt !rtv
:contra: pt !nominate, poate din votul de la !rtv sa fie a 6-a tasta, unde sa îți alegi o alta harta din restul hărților care au rămas, părerea mea

Raul1236
Manager

kozmy410
30-04-21, 14:13
:pro: pt !rtv
:contra: pt !nominate, poate din votul de la !rtv sa fie a 6-a tasta, unde sa îți alegi o alta harta din restul hărților care au rămas, părerea mea

Raul1236
Manager

sau așa eu ziceam cu 2 sa fie mai usor de facut dar este mai bine așa

kozmy410
30-04-21, 14:16
Pro la rtv ca s.a mai facut
Sj nominate ce drq coaie tot serverul joaca pe aceeasi mapa simplu ... e servar comunitar coaie nu server facut de 2 tovarasi sa isi rupa dintii sa vada care e mai bun pe un joc....
Deci la a 2 a :contra:
Si la prima :pro:

Cred ca m-am exprimat greșit. La nominate lumea alege o harta si cele mai nominate de cele mai multe persoane pica la vot pentru rtv. Oricum e bine si cum ziceți voi.

KeNNNN VoDa
30-04-21, 17:02
Cred ca m-am exprimat greșit. La nominate lumea alege o harta si cele mai nominate de cele mai multe persoane pica la vot pentru rtv. Oricum e bine si cum ziceți voi.

eu tot nu inteleg ce vrei sa zici oricum :pro: pentru rtv neaparat

alonewashere
30-04-21, 19:08
:pro: "!rtv"
:contra: "!nominate" pare inutila.
alone - Manager

TheLord
19-05-21, 16:50
Notate deja de mai mult timp. Sper ca saptamana asta imi fac acel impuls sa ma apuc de treaba si sa le bag.
T/C