PDA

View Full Version : Reclamatie Sweaty[REZOLVAT]



Stef360
05-05-21, 21:58
► Nick CS: Stef
► Nick admin/player reclamat + SteamID: sweaty STEAM_1:1:484890392
► Motiv: se plang de mult multi playeri ca baiatul asta are coduri,dar cand stateam eu sau alti admini nu o dadea pe fata. baiatul joaca cu silent aim sau un aim setat foarte bine + ca admin nu isi face treaba
► Dovezi (poze/demo/etc.): https://prnt.sc/12jfnap

Str!k3r
06-05-21, 14:55
Si eu aprob ce zice stef, foarte multi playeri sau plans de el ca e suspect de aim , si am tot incercat sa il prind , si nu am avut noroc, in poza de la stef e poza facuta de $upreme din calculatorul lui sweaty cum ca o folosit cod, si la fel si cu adminul , e degeaba

Alin
06-05-21, 22:26
Și dovezi că a jucat pe srv cu aim sunt? Poza aia nu mă interesează.

Stef360
06-05-21, 22:35
Am scris mai sus
Nu avem cum sa īl filmam pentru ca cunoaste toți adminii și dacă stam spec unul din noi și l scoate
Am īncercat de multe ori sa fac un demo,dar pur și simplu nu aveam la ce pentru ca īl scoate sau nu o da pe fata

Alin
06-05-21, 23:30
Am scris mai sus
Nu avem cum sa īl filmam pentru ca cunoaste toți adminii și dacă stam spec unul din noi și l scoate
Am īncercat de multe ori sa fac un demo,dar pur și simplu nu aveam la ce pentru ca īl scoate sau nu o da pe fata

Și cum vrei tu să sancționez pe cineva fără dovezi? De ce nu vă puneți un nume random ca să nu știe că sunteți admin și stați spec pe el

Stef360
07-05-21, 06:12
Sincer sa īți spun nu ne am gandit niciunul,dar oricum dacă era asa putea sa se uite pe profilele noastre mai ales ca majoritatea adminilor activi zilnic il au la prieteni pe steam și era usor sa īși dea seama ca baiatul nu e prost

Alin
07-05-21, 09:37
Fără un demo/video concret nu pot să-l sancționez. E ca și cum mi-ar spune cineva că tu joci cu aim și eu să te sancționez pe baza la ce spune el fără să am dovezi, nu e corect.
Am să-l monitorizez și eu și īncercați și voi diferite metode de-al surprinde.
Pānă atunci rămāne reclamație fără dovezi.