PDA

View Full Version : La Multi Ani STrumf!



Catalin.
04-03-15, 00:01
La multi ani strumf !
Iti doresc ca viata ta sa-ti fie la fel de frumoasa precum sentimentul de iubire, gingasa ca zambetul tau si linistita ca marea cand nu adie vantul! La multi ani!
Sa ne traiesti !



Iti doresc ca viata ta sa-ti fie la fel de frumoasa precum sentimentul de iubire, gingasa ca zambetul tau si linistita ca marea cand nu adie vantul! La multi ani!
Copyright by http://felicit.net/

=))))))))))


P.S. Daca nu e ziua ta asa m-a mintit skype-ul =))

Angel of Chaos
04-03-15, 00:02
Astazi este o zi speciala, ai ajuns la varsta la care toate caile iti sunt deschise spre un nou orizont cu bune si cu rele. Fie ca aceasta zi sa te binecuvanteze, sa-ti strecoare cate un strop de bunatate, fericire, iubire si speranta in toate realizarile tale. Iti doresc viata lunga, plina de aventuri si succese alaturi de cei dragi tie, mult noroc in toate deciziile pe care le vei face si fie ca Dumnezeu sa-ti lumineze calea spre tot ce este cel mai bun. Sa reusesti sa treci cu bine peste toate obstacolele de pe jb, sa tii fruntea sus indiferent de situatie si sa fii increzatoare in propriile tale forte stiind ca succesul e garantat. La multi ani! =]]

Florin Salam =]]
04-03-15, 01:36
La mulți ani Strumfe ! Să crești mare să fii sănătos , si tot ce îți dorești sa ti se îndeplinească , îți scriu mâine mai multe pe Skype/Server etc , acuma mor de somn ! Si vezi ca nu uit . La multi ani

jesemE
04-03-15, 06:02
Mai minte si skype-ul....

George.
04-03-15, 06:25
La mulți ani strumf! !

Sa iti traiasca familia si sa traiesti si tu mulllllllttttttt

la mulți ani!

Kaleb
04-03-15, 07:10
La multi ani Strumf .

pyro2k oldpal
04-03-15, 07:23
Hopa am vazut si eu pe skype [8:21:05 AM] *** It's Strumf's birthday today. *** La multi ani daca e ziua ta daca nu sa vezi ce murim de ras noi :)))

#Sebi.
04-03-15, 08:30
La multi ani strumf , dar eu ti-am zis primu pe skype $__$ Ca stateam si mi-a aparut mesajul. Dar nu stiu sigur daca este ziua ta :(

SoriceLu
04-03-15, 08:51
la multi ani prietene ,ai ajuns la cea mai frumoasa varsta , sa o traiesti cu placere , sa iei permisu , o fata pentru tine, si cel mai important lucru sanatatea , te pup sa ne vedem cu bine :* my bro

AurelluDauCuSpellu
04-03-15, 08:53
La multi ani strumf!!!!!

BaTerIe
04-03-15, 08:59
Sincere felicitari cu ocazia zilei de nastere! Fie ca in aceasta zi in sufletul tau sa se trezeasca o dorinta arzatoare de a trai frumos, de a crea lucruri deosebite si de a realiza cele mai tainuite visuri. Fie ca soarele sa-ti ofere caldura si lumina, ploaia curata – liniste sufleteasca, zambetul oamenilor – incredere in sine, zilele anului – prieteni, visele de azi sa devina realitate, sperantele de miine – impliniri, orice cadere – un pas inainte iar fericirea sa te insoteasca mereu. La Multi Ani Strumf!!!!
Moldoveanule!!!



https://www.youtube.com/watch?v=KgLQpij7qPQ =]]]]]

eNd-exterminatorul
04-03-15, 09:06
La multi ani strumfe !!!

Marius.
04-03-15, 10:06
La Multi ani , ma strumfe :*

D3v1L
04-03-15, 10:20
La Multi ani Strumfica! Iti doresc multa sanatate, fericire si iubire. Sa ne traiesti multi ani!!!
Te pupa D3v1L! :*

Strumf
04-03-15, 10:23
se vede cat de bine ma cunoasteti
am pus la vrajeala
:tc: