PDA

View Full Version : ce parere aveti



George.
04-03-15, 14:45
Sall jb

eram acuma pe cs si am primit un cap degeaba-> fk

ok dupaia se baga unu simon si spune paint day da paint si eu primesc fd care nu se pune la paint

deci as vrea ca fd sa mearga abia daupa ce sa dat dayu cell normal walk jump god etc

xBourne
04-03-15, 14:49
Sall jb

eram acuma pe cs si am primit un cap degeaba-> fk

ok dupaia se baga unu simon si spune paint day da paint si eu primesc fd care nu se pune la paint

deci as vrea ca fd sa mearga abia daupa ce sa dat dayu cell normal walk jump god etc

Auziti, voi vreti imposibilul. Crezi ca lucreaza cineva cateva zile pentru un freeday? Frate eu ti-am dat cap din greseala si ti-am dat fd la paint. Moxu a fost de fata si a zis ca nu exista regula sa dam fd cand vrea tero, next are fd si gata.

George.
04-03-15, 14:51
asta e nu e regula daca nu vor aia sa bage o regula ar fi utila chestia asta

si in plus eu nu am facut reclamatie

Kaleb
04-03-15, 15:10
Ar fii bine sa se dea numai la dayuri gen duck day , cell day , normal day ... Eu cel putin dau fd la dayurile acestea chiar daca dau la sparta paint ball etc.

sinapsis
04-03-15, 15:26
Ar fii bine sa se faca o regula in legatura cu asta cand e un fd de dat sa se dea duck/sau alte day-uri cu comenzi

Florin Salam =]]
04-03-15, 15:37
Așa e , cānd sunt dayuri normale atunci sa se dea fd nu la dayuri speciale .

AssAssiNsCreeD
04-03-15, 15:40
Este buna idee.Ca asa o fost si la mine si.......

moxu112
04-03-15, 15:57
dupa parerea mea,primesti FD urmatoarea runda dupa ce ai murit din greseala,indiferent de ce day e !
e ca atunci cand la duel LR alegi Free Day ! daca alegi free day la LR si urmatoarea runda e Sparta de exemplu,nu o sa mai ai FD la urmatoarea runda dupa sparta,doar ca nu ai putut tu sa te folosesti de FD in timpul spartei !
mai pe limba voastra,FD primesti indiferent de day,urmatoarea runda dupa ce ai murit ! o sa bag asta in regulament !

Christian #GD
07-03-15, 11:57
Bn punctat moxule asa e normal

George.
13-03-15, 17:19
ok va rog t/c
am vazut de mult in reguli ca ai pus moxu
da topicu sta deschis fara motiv

Strumf
22-03-15, 23:57
rezolvat
:tc: