PDA

View Full Version : Reclamatie no1se awp.alphacs.ro



Smart
16-01-22, 16:02
Nickname CSGO: Coliva
Motiv: Imi da slay daca il omor pe el cu motivul (camp), dar l-am surprins pe prietenul lui OG cum sta camp (aveti timpul in poza si cine stie mapa, stie ca acolo e baza lor). Dadeau info pe U(chat) intre ei, OG nu isi lua gag pentru injurii cand ma jignea pe mine. E super ok personalul din staff, ce sa zic. Si mai erau 2 admini dar le-am uitat numele. Din cate stiu abuzul de bhop se pedepseste, dar ce sa vedem, nimeni nu a primit slap/slay pentru bhop. Faceam un kill in turn si coboram si el incepea sa tipe, de ce? Fiindca il omoram pe el si efectiv innebunea (OG). Imi spunea no1se ca stau toata runda in turn, si i-am zis "ok, imi poti da ban daca tu asta consideri. Daca tu crezi ca am stat toata runda in turn si nu doar un kill/15 secunde". Se poate vedea log-ul pentru a vedea chat-ul. Sunt destul de constient ca nu am o dovada cu adminul abuzand, am zis ca nu imi bat capul, dar nesimtirea trebuie platita cumva. Toti playerii se plang si de VIP's ca abuzeaza de bhop, adminii radeau. Pai ce exemplu sunt ei in momente de genul? Mai era si unul cu aimbot ca ii sarea tinta nenorocire, dar ce sa vezi, adminii erau preocupati sa rada de playerii fara VIP.
Dovezi (poze): https://imgur.com/aLuEzTX
Nickname admin reclamat + SteamID: no1se awp.alphacs.ro (Nu gasesc steamID, cand il caut imi da un player cu lvl 36 din Germania)

EDIT: O mica completare. Dupa abuzul facut nu a mai intrat, deci el in total cred ca a stat 2 ore pe azi. 2 ore in care nu si-a facut treaba. Pe server au mai intrat 2 admini si am vorbit si cu ei, le-am explicat situatia, au zis ca au vazut si ei si ca No1se nu prea e activ pe server pt lucruri benefice comunitatii.

Sa inteleg ca pe nimeni nu intereseaza abuzurile de pe server. Am inteles. Multumesc!

robertP19
19-01-22, 13:22
O sa il sanctionez. Din pacate in ultimele 2 luni am fost ocupat cu facultatea si n am apucat sa ma mai uit pe server, observ ca unii si au luat o in cap in timpu asta...