PDA

View Full Version : Nush ce sa mai fac



T@yGuuN
07-03-15, 22:03
Ba chiar nu mai stiu ce sa mai fac daca va las pe server sa faceti ce vreti ajungeti sa ma natjocoriti in toate formele
Daca is drept cu voi si va dau ban cand abuzati ca buti iau -1 sau ce plm iau
Sa incep cu nesimtiti,abuzatori si cu ciudosi dar si ofticati
Nemo :
Un nesi care abuzeaza la greu si un oftocat al dreaqq
Ex: Inteleg frate ca esti praf in societate si doar in lumea virtuala esti smecher si incerci sa fi cel mai bun
Pentru ca in lumea reala esti varza
Intru intr-o seara pe server stau 2 mape tero ca sa nu inceapa scandal si in ultimele 8 min din mapa butu de plm care imi daduse mimne mi-a dat si pnm a trebuit sa imi reinstalez csu si pe cand termin si intru pe sv (toate astea durase vreo5 min) cand am intrat minutele se sterse si pnm eu avusem de invatat pt scoala si mno statusem si 2 mape tero deja ma saturasem de stat si pnm am intrat la ct
E sa vezi akm scandal ca neaNemo nu avuse loc la ct rpd la ryu sa imi dea minne
IN SEARA AI BUTI ASTIA MI-AU DAT 3 MINNEURI si un ban de 2 zile si nush ce cu motiv abuz
Frate eu am si de trait viata reala nu pot sta tot timpu pe server dar macar atunci lasatima sa ma bucur ca acele cateva minute care le stau pe server

Linus:
Oare de unde sa incep cu tine?
Abuzator ciudos ofticat
Nush ce aveti cu asta da toatebrecl care le face le aceptati
Fratele meu eu din 3 slapuri am luat -1 si el incepe intr-o seara si de in jur de 7-8 slapuri odata si i-am dat ban 10 min
Ohoooo pentru el mai era o ocazie sa mai faca inca o recl si ma trezesc cu -1 iar
INCEP SA PRETIND CA ORCE AS FACE IAU -1
Si oare mori din 10 min?

xBourne si Soric
2 abuzatori imputiti
Intru intr-o seara pnm toti stateau cate 14 min poate 15 si ziceau ca au voie pai atunci inseamna ca si eu am totbdreptu
Pnm intru ct
Ce sa vezi? Moxu lord zeker xBourne ct si eu si saravu soric nu a mai avut loc ce sa faca?
Rpd incepe cu voiceu tay daca nu iesi de la ct te zbor sau nush ce a zis
Oooo dar cum sa nu intervina si Bourne iubita lu Soric cu ii mai si zice viata lui
Nush ce vb soric acolo si intervine bourne si imi da quit
DECAT SA IMI ZICA FRUMOS SA PLEC LA T CA NUSH CE PULA MEA MU LE-A CONVENIT IMI DA QUIT DIRECT

Ba imi vine sa ma tot las de jb si sa imi bag pla in el admin si de am bagat 10 e pana akm ca de nani aia beiam de imi crapa pula dar eu am als sa vii dau voua dar atata ca ii smecher sv si is unu playeri cu care ma inteleg si astea ma mai tin ca de nu imi bagam pla in toate si plecam



RESPECT ALPHACA
_|_ admini buti

George.
07-03-15, 22:20
Soric nu e si nici bourne (baieti cuminti si de treaba)
nemo nush ai pic dreptate
vezi ca ai mai uitat cativa admini (nu dau nume) ca sa nu creada ca jignesc
linus 100% adevărat
si mie imi vine sa il mai enervez ca e cam nestapanit dar ma abtin
respect restu adminilor si : strumf.moxu.lord.kinderbueno

moxu112
08-03-15, 03:45
nu mio lua in nume de rau ! eu raspund la reclamatii in functie de ce vad acolo ! sa iti zic sincer,incepusem sa cred ca ai luato pe cai gresite.team vazut ca nu mai ai rabdare,si orice se intampla,fie ca e corect fie ca nu, dai ban .. dar.. parerea buna despre tine mia revenit intro seara,cand erau foarte putini pe sv,si erai si tu ! aveam alt nume.sincer am vrut sa ies ca ma gandeam ca te iei de mine si apoi mai multi nervi imi fac.. am ramas placut surprins sa vad ca mai ajutat cu tot ce tiam cerut eu ( ca player normal)
fratilor.. dupa parerea mea,taygun nu e chiar asa de rau .. o abuza el.. dar credetima.. din cauza voastra lumea ajunge sa abuzeze.de ce? pt ca e de ajuns sa faca unu gura mare pe sv ca apoi sar toti.. si asa se ajunge la abuz.. da.. asta e parerea mea.. cat despre toti aia taygune,fale reclamatie.. pt orice nimic.. si am eu ac de cojocul fiecaruia :)

Scorpion.
08-03-15, 06:03
Hmm... Nemo mai zic si eu ca abuzeaza , dar linus si bourne ?? Ai fost lovit in cap cu ciomagul ??

1-0 Romana.

T@yGuuN
08-03-15, 07:05
Like eu zic ce am vazut a el pana acum pe server la ei
Mersi mult moxu
Respect

George.
08-03-15, 07:58
Deci acuma sicer cred ca cei care vor raspunde la topic vor mai raspunde si fals
adica
eu spun ca linus e rau
dar nemo mie imi e simpatic
dar like spune fix invers
Oricum toti au abuzat candva

Kaleb
08-03-15, 09:42
T@yGuuN si tu ti-ai luat-o in cap frate , mai usor cu limbajul mai usor cu abuzul , ca nimeni nu are nimic cu tine ! Decat daca nu ai abuza.

T@yGuuN
08-03-15, 11:27
Frate eu cand ajung sa abuzez o fac pt ca ei ma provoca pentru ca is bat joc de mine in toate formele daca nu fac nimic si daca is drept cu ei toti imi fac reclamati

Florin Salam =]]
08-03-15, 11:36
Si tu crezi ca daca ai făcut acest topic se va schimba ceva ? Așa vor rămāne ...

xBourne
08-03-15, 12:01
report dragul meu. Lipsa de dovezi. Vorbe prea multe. Te vad foarte rar pe server si atunci rupi abuzul.
Bafta.

pyro2k oldpal
08-03-15, 13:44
frate poate ai dreptate si-au cam batut joc de tine dar mie dc pl.m mi-ai dat destroy ?? cu ce motiv?? intradevar poate esti un admin bun dar vad ca mai nimeni nu te place nu mi-o lua in nume de rau nu te cunosc dar abuzul isi face loc intodeauna cand esti pe server incearca sa o dai la pace cu ei

Linus @ AlphaCS
08-03-15, 16:11
Incepem cu inceputul.... nu te mai victimiza atat...ca nu induiosezi pe nimeni ;). In primul rand eu sunt batjocora voastra, nu cum zici tu ca tu esti ca nu stiu ce...tu te trezesti ca iei -1, eu ma trezesc ca iau ban-uri ampulea...sincer m-am cam saturat de voi (de abuzatorii astia infecti). Intru intr-o seara pe sv, linistit ma jucam eu acolo, dintr-o data vad in chat : T@yGuuN imi da DS (de 2 ori). Pe ce motiv ? Numai tu stii ;) (si tu zici de mine ca sunt ofticat, pai fratele meleu, stai cuminte in banca ta si nu iti am treaba ! Reclamatiile care ti le-am facut le meriti din plin frate ! Asa ca nu te mai victimiza atat).
The[K]inG: Si asta la fel, ieri ma jucam linistit, eram simon si am dat comanda sa mearga toti in cusca mare, el vroia sa ma fure si sa mearga sus la butane sa-i omoare pe restu', eu i-am dat CAP, si dupa imi da slay, si asta la fel, zice de mine ca sunt ofticat...pai frate cine naiba te-a pus sa urci sus la butoane ? Chiar nu te inteleg, imi incalci comanda, te omor si dupa TOT TU ESTI CEL CU GURA MARE...pai asta deja e tupeu jegos maxim frate...
Sharky<3: Cand avea S.W.A.T imi dadea ban-uri la greu...daca dadeam un HS din greseala, poc ban pe motiv FK...pai asta deja e nesimtire frate. Voi va meritati soarta, ca va credeti cam zei de cand ati luat grad mare...

Moxu: Ai si tu dreptate frate, dar deja eu nu mai suport...eu sunt singurul admin cu care aceste specimene au treaba....sincer m-am cam saturat de abuzurile voastre, m-am saturat sa stau pe bara ca voi sunteti ofticati, ca voi nu stiti sa imi ascultati comenzile etc. Puneti-va frate cu un admin de gradul vostru, nu cu unul "amarat"...\
Cam atat am avut de zis. Bafta!
P.S: Scuzati greselile de ortografie, dar era pe laptop, si merge naspa tastatura :)).

T@yGuuN
09-03-15, 18:18
Intradevar atunci am avut nieste remuscari
Imi venea sa iti dau ban perm daca putem
Plus ca atunci nush ce facui si eram si mai nervos si am zis e acu te-am prins pe server stai ca iti arat eu tie
Atunci luasem -1 tot din cauza ta

Cosmin F.
09-03-15, 18:23
No, sa fii mai calm ori f*ti besini (Loverboy) SAU te dai cu capul de pereti si nu mai acorzi atentie. Easy dud.

Christian #GD
10-03-15, 15:41
Respecta si vei fi respectat!!!

Sebastian.
10-03-15, 21:14
ba t@ygun m ai zici de altii ca abuzeaza ? :|| cand tu abuzezi cel m ai rau ?! imi dai Ban pentru y@ cand am zis odata ''open'' ? si tu folosesti y@ de 6-7 ori intr-un minut . Cand ai lu at Sef P ziceai numai ''BA VA dau DESTROYS" , patetic .

SkillartzHD
10-03-15, 22:56
ai categoria de reclamatii daca te supara cineva , daca te retragi am doar doua cuvinte pentru tine
Drum bun