PDA

View Full Version : Propunere



pyro2k oldpal
08-03-15, 17:15
Salut mi-a venit o idee cand am vazut acel post cu admini codati :)) mai demult pe un server de clasic eram admin si aveau un plugin smeker unde cand erai mort/spectate pe un player puteai sa vezi ca un fel de wall pentru ai putea detecta mai usor pe cei cu wall si l-am intrebat pe owner de unde avea acel plugin mi-a dat linku etc mai multe aici https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=203405?p=203405 astept pareri cititi cu atentie

Edit: pusesem linku din alta comunitate

xBourne
08-03-15, 17:32
1. ai facut reclama.
2. esp este pentru classic.
3. ar ingreuna serverul degeaba.
4. doar king este specimen codat cu imunitate, restul ii rezolva stafful.
5. nu ar avea rost.

ProtocoL*
08-03-15, 17:48
1 BORNA ESTI UN PROST SI NU FOLOSESC WALL , o SA VEZI TU VEZITI DE TREABA CA O SA MAI FAC RECLAMATII ,CREZI CA ALEAS SINGURELE POZE ? O SA MAI FAC VREO 3 RECL LIN , SI AJUNGI TU LA COMISAR
2 O SA IEI BAN PYORICEL ! RECLAMA LA ALTA COMUNITATE !

Florin Salam =]]
08-03-15, 17:51
inG;77773']1 BORNA ESTI UN PROST SI NU FOLOSESC WALL , o SA VEZI TU VEZITI DE TREABA CA O SA MAI FAC RECLAMATII ,CREZI CA ALEAS SINGURELE POZE ? O SA MAI FAC VREO 3 RECL LIN , SI AJUNGI TU LA COMISAR
2 O SA IEI BAN PYORICEL ! RECLAMA LA ALTA COMUNITATE !

1.Ești prost
2. Ești vai de capul tău , ești imatur și un șmecher de ultima clasă ...
3. Pe ce ia ban pe forum sau server ? Sunt foarte curios
4. Pyrocel , propunere inutila
5. Fac si eu ca Linus , King e specimenul ... dar să vedem daca se ia masuri la acest copil


:contra:

Scorpion.
08-03-15, 19:28
:contra: Propunere inutila.

Bles
08-03-15, 21:06
Contra propunere degeaba.

pyro2k oldpal
08-03-15, 21:16
dc drq e propunere inutila degeaba etc...?? daca nu posta singur poza ca prostu il prindea cineva vreodata pe ala?

ProtocoL*
08-03-15, 21:25
Pyrocel tu nu stii poveste nu? Aia nu e poza mea e luata de la nemo uita.te si tu si fi mai atent

Alexandru.
08-03-15, 21:50
1: Vei lua infraction pentru ca nu ai voie sa pui alta comunitate !
2: este inte-un fel o propunere frumoasa , doar ca nu se poate sa facem asa ceva.
3: Protocol , nu foloseste wall ! A zis si el ca nu sunt pozele ma rog nu-mi pasa .
4: legat cu propunerea ta dinou nu ar fi pusa pentru ca ar da lag mai mare si se vor caca pe noii ! Macar iti apreciam curajul ca macar ne-ai spus despre asemenea va lua lord / moxu /strumf in considerarea propunerea ta!

pyro2k oldpal
08-03-15, 22:10
1: Vei lua infraction pentru ca nu ai voie sa pui alta comunitate !
2: Este inte-un fel o propunere frumoasa , doar ca nu se poate sa facem asa ceva.
3: Protocol , nu foloseste wall ! A zis si el ca nu sunt pozele ma rog nu-mi pasa .
4: Legat cu propunerea ta dinou nu ar fi pusa pentru ca ar da lag mai mare si se vor caca pe noii ! Macar iti apreciam curajul ca macar ne-ai spus despre asemenea va lua lord / moxu /strumf in considerarea propunerea ta!


nu este o comunitate aceea este linkul de la un forum strict legat de scripting

ProtocoL*
08-03-15, 22:34
Si eu am luat ban ca am facut reclama la acel forum!

Christian #GD
08-03-15, 23:28
Bah baietzi pe site-ul acela mai jos scrie line on .... asta e pluginu de la nvidia e6 baieti

KrAzZzY
08-03-15, 23:35
Pluginul asta se foloseste pentru modurile clasice / respawn / war3ft / furien.... Moduri unde daca intri cu wall ai ce face ... Pe jb nu-si ar avea rostu .....

Va anunt ca nu a facut cine stie ce mare reclama .... Alliedmods este o comunitate straina mare de scripting cs ...

ProtocoL*
09-03-15, 05:42
Nu conteaza... eu am luat ban ca am facut reclama la zanyx v5 de pe acelasi forum

Kaleb
09-03-15, 06:40
:contra: Propunere inutila ! Se foloseste asta doar la classice

IL CAPO
09-03-15, 13:26
:contra: propunere inutila e pt svr clasice...

Strumf
13-03-15, 20:18
esp se foloseste pt respawn/clasic full
nu pt jb
:tc: