PDA

View Full Version : [REZOLVAT] cerere unban robbyz



robbyz
25-02-24, 20:35
► Nick CS: robi~!
► Motiv pentru care ai luat ban: you have been kicked
► Durata ban: uknown
► Dovezi(poza cu banul):
► Steam ID-ul tau:
STEAM_0:0:195407119

BANKAI.
25-02-24, 20:40
dovezi ??????

robbyz
25-02-24, 20:41
dumnezeu si jucatorii de pe server sunt singurii martori

robbyz
25-02-24, 20:49
Onorată instanță, īmi adresez astăzi cu respect și cu convingerea sinceră că, īn ciuda unor acțiuni regretabile, există posibilitatea unei reconcilieri. Īn această privință, doresc să vă prezint cererea mea de revizuire a deciziei de excludere permanentă de pe serverul public de Counter-Strike 2 al comunității dumneavoastră.

Prin aceste cuvinte, "să moară băieții mei de am făcut ceva greșit," īmi exprim profundul regret pentru comportamentul meu și recunosc fără rezerve că am īncălcat regulile comunității. Īntr-un moment de neatenție și lipsă de judecată, am adus prejudicii experienței de joc pentru ceilalți participanți și am īncălcat principiile care stau la baza unei comunități virtuale sănătoase.

Īn spiritul sincerității, īmi asum total responsabilitatea pentru greșelile mele și doresc să vă asigur că am īnțeles consecințele acțiunilor mele. Īmi propun să īnvăț din această experiență și să contribui pozitiv la comunitatea dumneavoastră īn viitor.

Vă rog, onorată instanță, să luați īn considerare această cerere cu īnțelegerea că, īn ciuda greșelilor trecute, există dorința și angajamentul de a repara daunele aduse și de a reintegra īn mod constructiv īn cadrul comunității.

Vă mulțumesc pentru timpul acordat și pentru īnțelegerea de care veți da dovadă.

STEFANX.
26-02-24, 11:33
Te astept diseara cu o poezie invatata si o sa primesti unban.

Closed.