PDA

View Full Version : Anunt Admine Furate!



Ryu
13-03-15, 15:56
6`JaggerJack # sXe Aka Anonymous Are un server si dobitoci de voi care ati intrat pe Respawn.AlphaCs.Ro si va aflat setinfo si acum le stie adminele asa la
The[K]ing
SuGra
Linus
Iovu
Bles
Nemo.
Si alti admini in fine ceea ce conteaza este cand intrati pe alte sv scrieti in consola alt nume diferit si setinfo _pw asdasfvrsefdl sa nu va afle parola ca din cauza ca sunteti prosti si ati intrat pe respawn va aflat parola de la admin si sunt multi alti admini eu nu am intrat :) Deci cei care au intrat pe Respawn si au admin pe jb sunt rugati sa dea pm lui lord/strumf sa le schimbe parola ca na nu cred ca va convine sa va intre pe admine Va Multumesc!.

w1zZaRd
13-03-15, 16:00
http://imgur.com/aEsrGU8 :)))) Domnu jagger http://imgur.com/vhPC5zZ =))



ON: nu am admin pe respawn si a intrat pe contu meu...

ProtocoL*
13-03-15, 16:04
http://imgur.com/JXm6rNy !!! dovada

Kaleb
13-03-15, 16:16
Daca sunteti retarzi si va lasati setinfo ... =)) Pa admin .

w1zZaRd
13-03-15, 16:18
Eu sunt sigur ca jagger e baiat responsabil.. dar oricum exista un plugin si cand intra un admin pe server ii scris setinfo_ pw asdawds

jesemE
13-03-15, 16:35
Iovu e fondator acolo,
Nemo nu am parola,
La ceilalti nu am facut nimic.
Stiti de cate pri v-am zis cum sa va protejati parola, nu?
Si nu e niciun plugin de "aflat parole", diar ca v-au zis astia sa schimbati setinfo cand intrati pe sv, nu?

Off: respectul meu pentru ryu care nu a injurat si a stiut sa dea ban.:) king cu acces la quit statea ca prostu si nu facea nimic.
Off2: moxu s-a spart de ras cand vedea cum schimb parolele:))

Nu astia sunt toti, mai am cativa: marian, mister, si inca vreo 2.
Stati calmi, nu am stricat nimic, dar daca era altul ce faceati?

Cosmin F.
13-03-15, 16:51
Eu am parola schimbata pe toate serverele. Pe mine nu ma intereseaza ce parole au pe jb pentru ca eu nici nu mai joc jb si nici nu intru ;)

George.
13-03-15, 17:00
aDEVARAT DACA AI ADMIN PE MAI MULTE SV NU E BINE SA AI ACEIASI PAROLA

Bles
13-03-15, 17:03
Eu am dat pm lui lod si strumf poate imi schimba parola.

Ryu
13-03-15, 18:05
Plm eu v-am zis schimbativa setinfo eu asa fac scriu setinfo _pw Sugipulacanutidauparola mereu :) ca asa evit sami ciordeles parola si + ca eu intru doar pe bb si jb :)

Cosmin F.
13-03-15, 19:33
Ba acum de ce ne injurati pe noi daca aia sunt prosti si folosesc aceeasi parola peste tot? Adevarul e ca e si vina lui Jagg ca îl mănâncă in cur sa faca toate astea.
Si nu e niciun plugin, ei au luat admin prin cerere si au trimis datele si parola lor e si asta de pe jb.
Pe mine chiar nu ma interesează ce faceti dar eu nu vreau sa fiu înjurat de toti deloc.

jesemE
13-03-15, 19:35
Nici eu nu sunt injurat, ca nu am abuzat lol.

Khajiit
13-03-15, 20:12
6`JaggerJack # sXe Aka Anonymous Are un server si dobitoci de voi care ati intrat pe Respawn.AlphaCs.Ro si va aflat setinfo si acum le stie adminele asa la
The[K]ing
SuGra
Linus
Iovu
Bles
Nemo.
Si alti admini in fine ceea ce conteaza este cand intrati pe alte sv scrieti in consola alt nume diferit si setinfo _pw asdasfvrsefdl sa nu va afle parola ca din cauza ca sunteti prosti si ati intrat pe respawn va aflat parola de la admin si sunt multi alti admini eu nu am intrat :) Deci cei care au intrat pe Respawn si au admin pe jb sunt rugati sa dea pm lui lord/strumf sa le schimbe parola ca na nu cred ca va convine sa va intre pe admine Va Multumesc!.


Pentru a nu se mai fura parolele prin acel script, folosiţi o singură versiune de CS 1.6 doar pentru serverul de JB.ALPHACS.RO. Adică, atunci când doriţi să intraţi pe JB, vă conectati de pe o versiune de CS speciala, ca de exemplu: CS 1.6 LANT sau MERDISO, folosind o versiune doar pentru serverul de JB. Totodată vă puteţi edita GameMenu.Res, Background, options şi aşa mai departe.
Chiar dacă o să aveţi două CS-uri instalate, cel puţin nu mai riscaţi să vi se fure adminele şi să fie folosite în mod abuziv.

SkillartzHD
13-03-15, 22:12
Inca o dovada ca suntetii idiotii
Poate va intereseaza ce va fi in updateul zanyx (get_user_info [adica poti sterge setinfo _pw automat/manual)

Engine 1300
-Un mic modul care ajuta clientul cu mult!(za_[comanda] , configurile cu "special" au fost admise pe acest engine)
-Orice tip de crash "#" a fost blocat pe acest client
-Sa adaugat restrictie la precache .rc pentru ca sa gasit o vulnerabilitate usturatoare
-Cu comanda za_resetinfo cu care puteti curata get_user_info
-Sansele de a primi overflowed pe acest client au scazut cu 60-70%
Urmeaza
-Construirea a tot clientului
-O functie in launcher in care get_user_info sa fie curatat automat la connect [ON/OFF]
-Comanda version a primit hook si a fost rescrisa
-Un button disable/enable la get_user_info automat
-Sa adaugat un sistem de oprirea slowhack-ului (SVC_STUFFTEXT)
-Sa adaugat un alt sistem de oprirea slowhack-ului (SVC_DIRECTOR)
-Sa adaugat un log cu comenzile blocate de anti-slowhack (SVC_DIRECTOR & SVC_STUFFTEXT)
-Sa adaugat un "fps booster" automat la conectarea serverelor (fps_max 1000 blalba..)
Update 10.02.2015 (nu sunt atasate in versiunea preview!)
-Sa fixat exploitul Nexon Project
-Sa imbunatatit sistemul de securitate la ambele module
-Stergerea automata a fisierelor incompatibile (trackerui,ctshield,csxguard,raiz0guard blbalba) + va veni cu o protectie noua care va aflea mai multe functii care vor ajuta clientul
-Adaugarea intr-un form datele de contact celor care mau ajutat cu ideei pentru launcher
-Rezvolarea mai multor bug-uri neplacute
View all log update : http://www.extreamcs.com/forum/diverse/counter-strike-zanyx-t273069-20.html

d3agl3
14-03-15, 13:38
jagger nu am acces la quit asa ca ciocu mic !

moxu112
14-03-15, 15:09
1.nu a facut nimic ! nu a dat banuri.. nu a dat destroy ! e in regula ! dupa parerea mea,asta sa va fie invatatura de minte,ca atunci cand intrati pe alte sv, sa schimbati parola ! cum a spus ala mai sus , inainte sa intrati pe altte sv, scrieti in consola setinfo _pw alksdjhaslj
2. jager nu are nici o vina ! ceilalti merita remove pt chestia asta ! dar trecem cu vederea ! parerea mea !
asa intrati pe alte servere si va iau aia parola si apoi plangeti ca nu mai avetia dmine si etc... !
hai t/c ca deja miati facut nervi !
pot da reply daca mai are cineva ceva de spus doar de la GM in sus !