PDA

View Full Version : Propuneri Server/Erori



moxu112
27-09-14, 09:19
Va rog sa nu face-ti off Topic !


Sunt acceptate doar propunerile si bugurile aparute pe parcurs pe SV !


Staff JB.ALPHACS.RO Va Multumeste !





Respect AlphaCS!!!

calin9802
27-09-14, 11:51
Vreau sa se puna din nou pluginul cu ejaculate ,dar si cel cu mesaj privat :D.</p>

Edit TheLord 09/16/2018: Sunt bagate din nou de ceva timp

aNdrei-
27-09-14, 13:42
sa schimbam skin vip si sounduri</p>

.Adrian
27-09-14, 14:54
Mai multe sounds-uri + mape noi daca se poate !!</p>

KinderBueno.
27-09-14, 16:48
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author=".Adrian" data-cid="684" data-time="1411822485">
<div>


Mai multe sounds-uri + mape noi daca se poate !!</p>
</div>
</blockquote>


</p>


Mai multe sound-uri doneaza grav sanatii serverului si duce la picare =))</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="aNdrei-" data-cid="665" data-time="1411818141">
<div>


sa schimbam skin vip si sounduri</p>
</div>
</blockquote>


</p>


Alea se vor schimba cu siguranta cat mai repede , ca sunt de mult =)))</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="calin9802" data-cid="597" data-time="1411811497">
<div>


Vreau sa se puna din nou pluginul cu ejaculate ,dar si cel cu mesaj privat :D.</p>
</div>
</blockquote>


+2 pluginuri ? Pentru ce ? Pentru distractie ? Si asa pica sv.</p>

Drogatul :X
28-09-14, 13:43
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;">Sa bage alte grade (who) . Cu Helper , Administrator , mOderator , Mod global , SuperVizor .. etc . Mi se pare mai frumos ! :D</span></span></p>

T@yGuuN
28-09-14, 15:41
nu ar arata frumos ce ai propus tu ca ar arata urat in who si mai suntem si obisnuiti asa, apropo am putea baga /trivia nu cred ca este mare pluginu dar sa se castige maxim 2$ sau cum vreti voi</p>


</p>


</p>


</p>


</p>


RESPECT ALPHACS.RO!!!</p>

moxu112
28-09-14, 17:46
Treaba cu trivia e interesanta ! dar eu vam facut voua jocuri trivia cateva zile si cam va durut la bascheti ! </p>

SmoKep
28-09-14, 19:04
As avea o propunere si aceea este de a adauga niste dayuri noi precum:</p>


ex.:Rambo day:Ts primesc M249 si 100 hp iar ct primesc M4A1 si 300-400hp</p>


1HP day:pai numele dayului cam spune totul,Ts primesc 1hp iar Ct primesc 25 hp</p>


Paint day:in acest day Ts cat si Ct vor putea face tatuaje nelimitate/infinite unul dupa altul fara oprire.</p>


Si as mai avea o propunere ca la Good Mode sa se introduca un plugin ca, Good Mode sa tina doar maxim 7 min.</p>


</p>


P.S.:Nici ideea lui Drogatul nu ar fi rea,sa se bage grade normale.</p>

ThunderJB
29-09-14, 10:26
Nu sunt de acord cu gradele, in legatura cu dayurile sunt de acord inafara de paint day.

TheGoddess
29-09-14, 14:43
<span style="color:#ee82ee;"> :contra: amandoua.</span></p>


</p>


<span style="color:#ee82ee;">Nefolositoare + ca gradurile de acum sunt mult mai bune.</span></p>


<span style="color:#ee82ee;">Day-urile nu sunt cine stie ce si ingreuneaza serverul.</span></p>


</p>


<span style="color:#ee82ee;">Un bug ar fi ca la NightDay daca lasi meniul de arme dupa ce incepe day-ul vei primi arme din meniu. Ar fi bine sa fie adaugat ceva sa iti dispara meniul exact cand se da open si politistii sunt invizibili.</span></p>

*eT* Damage
29-09-14, 19:58
As propune niste skinuri la arme

ThunderJB
30-09-14, 08:28
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="*eT* Damage" data-cid="1855" data-time="1412013525">

As propune niste skinuri la arme</p></blockquote>

Textura face lag, si asa serverul este super incarcat.

Syncron got his gun
30-09-14, 13:39
eu as propune ca srv sa ramana asa deoarece si asa e destul de incarcat +ca la haryy potter day srv mai da crash...la unele mape da err aia obostira cu chanel overflow!</p>

Lerrys
30-09-14, 14:00
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="calin9802" data-cid="597" data-time="1411811497">
<div>


Vreau sa se puna din nou pluginul cu ejaculate ,dar si cel cu mesaj privat :D.</p>
</div>
</blockquote>


<span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:18px;">Buna idea , ca in vremurile bune , cei care pot ejacula sa fie cum erau inainte de la SWAT in sus.</span></span></p>


<span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:18px;">Propun o noua regula: </span></span><span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;">Cei care vor folosii la hns day comanda kill sa primeasca kick/ban in functie de cate ori se repeta.</span></span></p>


</p>


<span style="color:#ff0000;"><span style="font-size:18px;">Propun sa se adauge knife-uri noi, unele sa fie ONLY vip altele pentru playeri si sa primesti 15$ in loc de 5$ la hns daca ramai in viata.</span></span></p>


</p>


</p>


<span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:18px;">P.S. Pluginul de ejaculat si mesajele private nu creeaza lag si nu pica serverul. Au fost foarte mult timp tinute pe server si nu erau o problema.</span></span></p>

ThunderJB
30-09-14, 14:06
Nu, zic sa nu mai fie adaugat niciun plugin, indiferent cat de mult nu provoaca lag.</p>

Punct
30-09-14, 17:26
Propun sa se bage un fel de banca pe server adica sa fie ceva gen</p>


Numele meu gogu sa zic :))

Iti faci un cont bancar iti bagi parola</p>


si daca vrei sa iti scoti dolari din banca scrii /cash si suma</p>


Iar cand iesi de pe server sa ti se salveze tot ,de inainte sa iesi ceva genu :) ar fi frumos asa</p>


Si sa se faca "eventuri" pe server iar castigatoru sa primeasca o anumita suma de bani cred ca ar fi frumos :)</p>

TheGoddess
30-09-14, 18:09
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Punct" data-cid="2091" data-time="1412090787">
<div>


Propun sa se bage un fel de banca pe server adica sa fie ceva gen</p>


Numele meu gogu sa zic :))

Iti faci un cont bancar iti bagi parola</p>


si daca vrei sa iti scoti dolari din banca scrii /cash si suma</p>


Iar cand iesi de pe server sa ti se salveze tot ,de inainte sa iesi ceva genu :) ar fi frumos asa</p>


Si sa se faca "eventuri" pe server iar castigatoru sa primeasca o anumita suma de bani cred ca ar fi frumos :)</p>
</div>
</blockquote>


<span style="color:#ee82ee;">Nu, idee proasta, s-ar putea certa de pe chestia asta, si-ar imparti parola si apoi unul din ei ar fura si ar face spam pe server sau s-ar certa pe forum degeaba, cel cu ejacula mi se pare o idee buna, la fel si cand iti dai kill la hns.</span></p>

Punct
30-09-14, 18:19
Pai la datu parolei m-am gandit sa se bage inca un plugin cand un jucator spune parola sa ii dea gag sau sa fie banca doar la cei buni nu la butii.</p>

ThunderJB
01-10-14, 16:49
Ideea cu banca e o idee acceptabila.

Propun ca la fiecare minut jucat sa primesti 1$

Punct
01-10-14, 16:55
Ar fi frumos</p>

SmoKep
01-10-14, 19:23
As propune ca de la gradul de Gardian(Slot),in sus sa se bage comenzile jbe_open->care deschide celulele si comanda jbe_nomic=>prin care poti muta un ct ts dar nu si invers.</p>

ThunderJB
02-10-14, 07:40
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="SmoKep" data-cid="2279" data-time="1412184234">

As propune ca de la gradul de Gardian(Slot),in sus sa se bage comenzile jbe_open->care deschide celulele si comanda jbe_nomic=>prin care poti muta un ct ts dar nu si invers.</p></blockquote>

Meh, nu stiu ce sa zic.

Punct
02-10-14, 19:43
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Punct" data-cid="2091" data-time="1412090787">
<div>


Propun sa se bage un fel de banca pe server adica sa fie ceva gen</p>


Numele meu gogu sa zic :))

Iti faci un cont bancar iti bagi parola</p>


si daca vrei sa iti scoti dolari din banca scrii /cash si suma</p>


Iar cand iesi de pe server sa ti se salveze tot ,de inainte sa iesi ceva genu :) ar fi frumos asa</p>


Si sa se faca "eventuri" pe server iar castigatoru sa primeasca o anumita suma de bani cred ca ar fi frumos :)</p>
</div>
</blockquote>


UP :)</p>

jesemE
04-10-14, 08:40
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="SmoKep" data-cid="2279" data-time="1412184234">
<div>


As propune ca<span style="color:#ff0000;"> de la gradul de Gardian(Slot),in sus sa se bage comenzile jbe_open</span>->care deschide celulele si comanda jbe_nomic=>prin care poti muta un ct ts dar nu si invers.</p>
</div>
</blockquote>


Dude, nici nu stii cat abuz s-ar face. ._. </p>

Punct
04-10-14, 08:57
De asta exista remove Misle</p>

Drogatul :X
04-10-14, 12:16
Skinuri noi vip..! Cel putin mie imi placea skinul cu pantera :X ! Parerea mea</p>

M&#33;CROBES
04-10-14, 19:07
Propun soundul meg & dia Remix

Sau Vlad Dobrescu - Globul de cristal

Ideea cu banca e chiar tare

Mai propun comanda de /team menu pt Gardieni, pt ca noaptea astia fac Fk, si macar slotu sa faca legea..

*eT* Damage
05-10-14, 10:31
As propune un sv sau ceva in care playeri sa isi rezerve nick

T@yGuuN
05-10-14, 16:13
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="moxu112" data-cid="1497" data-time="1411919168">
<div>


Treaba cu trivia e interesanta ! dar eu vam facut voua jocuri trivia cateva zile si cam va durut la bascheti ! </p>
</div>
</blockquote>


sa fiu sincer moxu nu cred ca am fost atunci pe server mno cu scola dar mie mi-ar fi placut sa particip la jocurile de trivia eram bogat daca eram pe server in fiecare unda doar cu drujba mergeam pt ca mno stiu ceva carte si chiar de aia am vrut sa bagati trivia :D pt ca ar fi un avantaj enorm pt mine as fi si eu ca si vipi cu drujba,speed din shop :))</p>

SkillartzHD
08-10-14, 23:43
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="SmoKep" data-cid="2279" data-time="1412184234">
<div>


As propune ca de la gradul de Gardian(Slot),in sus sa se bage comenzile jbe_open->care deschide celulele si comanda jbe_nomic=>prin care poti muta un ct ts dar nu si invers.</p>
</div>
</blockquote>


Slot = flag access b (nume rezervat pe server) jbe_nomic si jbe_open erau mai de mult , nu vad rostul la asta?:)) sa abuzati+de ce ar mai fi slot? </p>

calin9802
10-10-14, 20:14
Propunere : trivia ( ca la moxu ) dar cu probleme de matematica. La fiecare 2 minute sa fie alta intrebae cine ghiceste primeste 10$.</p>

ThunderJB
10-10-14, 20:56
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="calin9802" data-cid="6470" data-time="1412964893">
<div>


Propunere : trivia ( ca la moxu ) dar cu probleme de matematica. La fiecare 2 minute sa fie alta intrebae cine ghiceste primeste 10$.</p>
</div>
</blockquote>


hooo, ar fi prea misto dar nu cred asa ceva ca va fi :))).</p>

T@yGuuN
10-10-14, 21:51
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="calin9802" data-cid="6470" data-time="1412964893">
<div>


Propunere : trivia ( ca la moxu ) dar cu probleme de matematica. La fiecare 2 minute sa fie alta intrebae cine ghiceste primeste 10$.</p>
</div>
</blockquote>


Bun deci este super daca s-ar baga trivia dar nu nush ce calcule de matematica cu radical sau rahaturi sa stai 30 min sa le faci ceva simplu gen 10+10+10+10+10+10-60=? cam asa de astea capcana :)))) pana numara el acolo se pierde in numere si nu mai stie :))) si sa fie gen 20 sec sau mai mult pana dispare si 10$ sunt multi, sa spunem ca in 30 min cat tine mapa face in jur de 300 $ si mai sunt si tocilari de aia :))) sti tu nu stiu sa joace cs da carte stu sa vezi apoi doar cu drujba in fiecare runda :))</p>


</p>


</p>


A da si am si eu o propunere ca la vip sa primeasca mai putini dolari ca playeri normali pt ca ei au avantaje si asa ar fi mai in echilibru toate pt ca vipi la box day tot timpul au drujba mda cam atat am avut de spus sper ca ati inteles ce am vrut sa va spun aici :D</p>

calin9802
11-10-14, 11:00
Poti pune probleme si care dau numar negativ.</p>


Iar suma primita nu trebuia sa fie 10$ poate sa fie 5$ sau etc.</p>


</p>


ON : propun shop la ct ,cu viteza / viata / invizibilitate.</p>

KinderBueno.
11-10-14, 15:52
:contra: :contra: :contra: .. Serverul este foarte bun cum e el acum , dupa ce ca mai da din cand in cand reliable voi mai vreti pluginuri ? :contra: la orice propunere , serverul este cel mai bun din Romania asa cum este el , nu avem nevoie de porcarii cum ar fii Bank sau Ejaculate , doar cand mai e ceva special .. Paste , Carnaciun .. </p>

T@yGuuN
11-10-14, 19:21
Mda daca doar :contra: :contra: :contra: :contra: :contra: :contra: pt propunerile de server hai sa propun ceva si pt forum.</p>


</p>


</p>


Deci... la cererea de admin ca sa ne asiguram ca au citit toti regulamentul cand raspunde la intrebarea "Cunosc regulamentul: "</p>


Sa raspunde cu "poate" sa fie o regula gen:</p>


La intrebarea de la cereile de admin cu "Cunosc regulanentul" sa raspundeti cu "poate" sau cum vrea lord si asa cand scrie poate inseamna ca l-a citit cand scrie da atunci ne dam seama rpd ca nu l-a citit</p>

Eclypse.
12-10-14, 10:38
As propune ca la reclamatiile de admin sa poata raspunda toti..

T@yGuuN
12-10-14, 12:12
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="7436" data-time="1413103137">
<div>


As propune ca la reclamatiile de admin sa poata raspunda toti..</p>
</div>
</blockquote>


</p>


:pro:

</p>

KinderBueno.
12-10-14, 18:23
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="7436" data-time="1413103137">
<div>


As propune ca la reclamatiile de admin sa poata raspunda toti..</p>
</div>
</blockquote>


</p>


<span style="color:#00ff00;">Dece sa raspunda toti ? Nu e mai corect sa raspunda doar reclamatul/reclamantul si cei ce au o dovada in legatura cu reclamatia ??</span></p>

KinderBueno.
12-10-14, 18:23
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="7436" data-time="1413103137">
<div>


As propune ca la reclamatiile de admin sa poata raspunda toti..</p>
</div>
</blockquote>


</p>


<span style="color:#00ff00;">Dece sa raspunda toti ? Nu e mai corect sa raspunda doar reclamatul/reclamantul si cei ce au o dovada in legatura cu reclamatia ??</span></p>

T@yGuuN
12-10-14, 18:54
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="7436" data-time="1413103137">
<div>


As propune ca la reclamatiile de admin sa poata raspunda toti..</p>
</div>
</blockquote>


</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="KinderBueno" data-cid="7753" data-time="1413131032">
<div>


<span style="color:rgb(0,255,0);">Dece sa raspunda toti ? Nu e mai corect sa raspunda doar reclamatul/reclamantul si cei ce au o dovada in legatura cu reclamatia ??</span></p>
</div>
</blockquote>


Pai momentan nu este permis sa raspune si cei care au dovezi doar reclamatu si reclamantul si de aia macar daca ar lasa si pe alti eu deja am luat 1 warn din cauza asta : ) ) ) )</p>

T@yGuuN
12-10-14, 18:54
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Eclypse." data-cid="7436" data-time="1413103137">
<div>


As propune ca la reclamatiile de admin sa poata raspunda toti..</p>
</div>
</blockquote>


</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="KinderBueno" data-cid="7753" data-time="1413131032">
<div>


<span style="color:rgb(0,255,0);">Dece sa raspunda toti ? Nu e mai corect sa raspunda doar reclamatul/reclamantul si cei ce au o dovada in legatura cu reclamatia ??</span></p>
</div>
</blockquote>


Pai momentan nu este permis sa raspune si cei care au dovezi doar reclamatu si reclamantul si de aia macar daca ar lasa si pe alti eu deja am luat 1 warn din cauza asta : ) ) ) )</p>

moxu112
12-10-14, 22:04
iti dai seama ca daca la reclamatii ar avea dreptul sa raspunda toti,ce haos ar fi si ce cearta? ramane aceeasi regula ! </p>

moxu112
12-10-14, 22:04
iti dai seama ca daca la reclamatii ar avea dreptul sa raspunda toti,ce haos ar fi si ce cearta? ramane aceeasi regula ! </p>

T@yGuuN
13-10-14, 13:28
Da mno macar sa aven voie sa punem cateva dovezi :D</p>

T@yGuuN
13-10-14, 13:28
Da mno macar sa aven voie sa punem cateva dovezi :D</p>

jesemE
13-10-14, 15:45
Propun, ( ca si pe anzo ... ) sa se adauge la lr plugin-ul cu Pariuri. De ex, sa poti pune 5/10/20$ pe unul din cei de la lr, si daca el castiga, sa primesti inapoi dublu. ( evident, daca este sa castige t-ul, sa primeasca si el ceva din aceea suma.</p>

jesemE
13-10-14, 15:45
Propun, ( ca si pe anzo ... ) sa se adauge la lr plugin-ul cu Pariuri. De ex, sa poti pune 5/10/20$ pe unul din cei de la lr, si daca el castiga, sa primesti inapoi dublu. ( evident, daca este sa castige t-ul, sa primeasca si el ceva din aceea suma.</p>

calin9802
13-10-14, 15:46
Nu inteleg de ce unii nu vor schimbari pe server dar mno ... ... faza cu shopul de la ct ar fi foarte ok ... se pot scoate pluginuri care nu sunt folositoare de ex : revive/open etc...</p>

calin9802
13-10-14, 15:46
Nu inteleg de ce unii nu vor schimbari pe server dar mno ... ... faza cu shopul de la ct ar fi foarte ok ... se pot scoate pluginuri care nu sunt folositoare de ex : revive/open etc...</p>

T@yGuuN
13-10-14, 17:29
Open nici nu este si revive este bun nu tre scos</p>

T@yGuuN
13-10-14, 17:29
Open nici nu este si revive este bun nu tre scos</p>

GreenAppLe
19-10-14, 12:56
Eu as propune ca nu toti playerii cu gardian sa poata da pro/contra la propuneri...Doar la propuneri in rest da pentru ca oricine poate face 45h in...1 saptamana si gata poate da pro/contra unui player cu o vechime mai mare pe server.</p>

GreenAppLe
19-10-14, 12:56
Eu as propune ca nu toti playerii cu gardian sa poata da pro/contra la propuneri...Doar la propuneri in rest da pentru ca oricine poate face 45h in...1 saptamana si gata poate da pro/contra unui player cu o vechime mai mare pe server.</p>

Drogatul :X
20-10-14, 17:14
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:#add8e6;">Da de f. multe ori realibe</span></span></span></p>

Drogatul :X
20-10-14, 17:14
<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:#add8e6;">Da de f. multe ori realibe</span></span></span></p>

T@yGuuN
21-10-14, 13:35
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="#MisleAding." data-cid="8120" data-time="1413207922">
<div>


Propun, ( ca si pe anzo ... ) sa se adauge la lr plugin-ul cu Pariuri. De ex, sa poti pune 5/10/20$ pe unul din cei de la lr, si daca el castiga, sa primesti inapoi dublu. ( evident, daca este sa castige t-ul, sa primeasca si el ceva din aceea suma.</p>
</div>
</blockquote>


</p>


Bun deci chestia asta este geniala dar s-ar mai putea adauga ceva, daca tero-ul castiga si primeste bani atunci ct-ul cand castiga sa primeasca gen runda viitoare speed sau viata mai multa sau se fie simon urmatoarea runda sau ce bagati voi acolo

</p>

T@yGuuN
21-10-14, 13:35
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="#MisleAding." data-cid="8120" data-time="1413207922">
<div>


Propun, ( ca si pe anzo ... ) sa se adauge la lr plugin-ul cu Pariuri. De ex, sa poti pune 5/10/20$ pe unul din cei de la lr, si daca el castiga, sa primesti inapoi dublu. ( evident, daca este sa castige t-ul, sa primeasca si el ceva din aceea suma.</p>
</div>
</blockquote>


</p>


Bun deci chestia asta este geniala dar s-ar mai putea adauga ceva, daca tero-ul castiga si primeste bani atunci ct-ul cand castiga sa primeasca gen runda viitoare speed sau viata mai multa sau se fie simon urmatoarea runda sau ce bagati voi acolo

</p>

Syncron got his gun
21-10-14, 13:46
1)eu as mai propune frate sa se mai reduca din daysmenu frate de ex sa se scoatea harrypoter si asa face un lag infernal eventual si paintball!</p>


2) cand este HNS vipi sa poate ramana intr-un loc sa nu faca bhop pe toate mapa ca-i mai prinde la Craciun! adica macar la dayuri sa nu se faca favoruri ca si asa in rest... nu mai zic ca imi sariti in cap!</p>


3) chestia aceea cu PARIATUL nu prea merge deoarece daca unu are sa zicem 40$ si pariaza 20 si ala pierde gata scandalul:)</p>

Syncron got his gun
21-10-14, 13:46
1)eu as mai propune frate sa se mai reduca din daysmenu frate de ex sa se scoatea harrypoter si asa face un lag infernal eventual si paintball!</p>


2) cand este HNS vipi sa poate ramana intr-un loc sa nu faca bhop pe toate mapa ca-i mai prinde la Craciun! adica macar la dayuri sa nu se faca favoruri ca si asa in rest... nu mai zic ca imi sariti in cap!</p>


3) chestia aceea cu PARIATUL nu prea merge deoarece daca unu are sa zicem 40$ si pariaza 20 si ala pierde gata scandalul:)</p>

*eT* Damage
24-10-14, 22:07
Draga syncron:

1.Sa nu fie scos paintball da harry ar putea

2.Ba e foarte bine la vipi daca donezi ai vedea cat de tare e sa faci bhop la hns.

3.Ai mare dreptate ca asa se vor face drujbele repede si daca pierd lrul încep sa se injure intre ei,amenintari etc.

*eT* Damage
24-10-14, 22:07
Draga syncron:

1.Sa nu fie scos paintball da harry ar putea

2.Ba e foarte bine la vipi daca donezi ai vedea cat de tare e sa faci bhop la hns.

3.Ai mare dreptate ca asa se vor face drujbele repede si daca pierd lrul încep sa se injure intre ei,amenintari etc.

Lerrys
25-10-14, 08:28
Propun sa se bage un plugin anti spam , si sa schimba skin-urile la knife-uri si sa se bage mai multe knife-uri .</p>


</p>


</p>


<span style="color:#40e0d0;"><span style="font-size:18px;">EDIT: Propun sa se bage pluginul cu zapada , acela care face sa ninga pe mapa, sa se bage cateva mape de iarna noi si skinuri la arme si vip-i si cutite noi.</span></span></p>


<span style="color:#40e0d0;"><span style="font-size:18px;">Mai propun sa se adauge , cand omori un CT sa iti dea cadouri.</span></span></p>

Lerrys
25-10-14, 08:28
Propun sa se bage un plugin anti spam , si sa schimba skin-urile la knife-uri si sa se bage mai multe knife-uri .</p>


</p>


</p>


<span style="color:#40e0d0;"><span style="font-size:18px;">EDIT: Propun sa se bage pluginul cu zapada , acela care face sa ninga pe mapa, sa se bage cateva mape de iarna noi si skinuri la arme si vip-i si cutite noi.</span></span></p>


<span style="color:#40e0d0;"><span style="font-size:18px;">Mai propun sa se adauge , cand omori un CT sa iti dea cadouri.</span></span></p>

SmoKep
26-10-14, 19:27
Atunci cand sv de jb e full sa nu te mai redirectioneze pe cel de bb..</p>

*Eq*Pyramyde
29-10-14, 10:16
Sa ai shop la ct adica gen..1Simon next 2.Super arme etc..

SmoKep
01-11-14, 20:13
As propune sa se creeze comanda /ball prin care un admin sa creeze o minge de football.</p>

T@yGuuN
03-11-14, 14:52
Daca se baga chestia cu /ball ar abuza toti cand ar juca fotbal ar lua mingea la ei</p>


In fine daca tot este vorba de minge sa va dau si eu 1 propunere</p>


</p>


<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:rgb(0,0,205);">Este un day numit haxball day nush cumva asemanator in fine la acest day se pun toti prizonieri la mun perete si simonul arunca cu mingea si prizonieri trebuie sa se fereasca cand simonul a palit pe un prizonier acel prizonier moare (moare instant nu trebuie sa il omoare alt ct) si care ramane ultimul se poate duela sau cand raman doy sa fie box pt cei 2 si cel care castiga se poate duela.</span></span></span></p>


<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"><span style="font-size:18px;"><span style="color:rgb(0,0,205);">Cam atat am avut de spus :D</span></span></span></p>

imported_TheLord
05-11-14, 16:29
Comanda de ball este demult, dar este bagata doar la creatori.</p>

jesemE
05-11-14, 16:30
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="8120" data-time="1413207922">
<div>


Propun, ( ca si pe anzo ... ) sa se adauge la lr plugin-ul cu Pariuri. De ex, sa poti pune 5/10/20$ pe unul din cei de la lr, si daca el castiga, sa primesti inapoi dublu. ( evident, daca este sa castige t-ul, sa primeasca si el ceva din aceea suma.</p>
</div>
</blockquote>


Bump la asta ?</p>

Linus @ AlphaCS
05-11-14, 20:18
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="8120" data-time="1413207922">
<div>


Propun, ( ca si pe anzo ... ) sa se adauge la lr plugin-ul cu Pariuri. De ex, sa poti pune 5/10/20$ pe unul din cei de la lr, si daca el castiga, sa primesti inapoi dublu. ( evident, daca este sa castige t-ul, sa primeasca si el ceva din aceea suma.</p>
</div>
</blockquote>


</p>
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="6`JaggerJack # sXe`" data-cid="19689" data-time="1415201409">
<div>


Bump la asta ?</p>
</div>
</blockquote>


<span style="font-family:'times new roman', times, serif;">Este o idee foarte faina :D . Propun sa fie bagata cat de curand ! </span></p>

calin9802
06-11-14, 20:16
Propun un plugin cum era inainte /nomic ,dar in loc sa te poata scoate daca esti pus simon ,astefel daca se baga cineva simon sa poata iesi cand vrea el sau daca a intrat peste cineva.</p>

fnatic # B_91.
09-11-14, 06:26
Propun sa se bage dayul 1hp

Comentarii destre day : Prizonerii au 1 hp iar gardienii au 25hp.. Se joaca numai cu bulanu respectiv ria drujba etc

Incerc sa fac rost de day

FiNNNuTzu.
13-11-14, 20:06
Propul urmatoarele chestii.</p>


</p>


</p>


</p>


1. Sa fie amx_psay</p>


2. Sa fie /dance la admini de la politist in sus</p>


3. Sa se bage day-ul 1 hp (Inspirat de la Brian)</p>


4. Sa se bage Hook ( pe bani)- Abilitate spider-man bind x +hook sau cum se scria si cand apesit pe x apare un laser si te trage dupa el</p>


5. Sa se bage grab (pe bani) - bind x +grab , pui tinta pe un player apesi x si il poti muta unde vrei.</p>

ShOaPtA
15-11-14, 03:01
Te pisi pe ele day-uri noi.

Singurul lucru trebuie adăugată comandă psay în rest e bine, a şi scos pintball că e lag!

HRT
17-11-14, 20:58
Am o propunere simpla dar folositoare, sugerez sa puneti pluginul /reg , pluginul /reg vine de la REGISTER ( inregistrare ) , aceasta ar ajuta la simpla inregistrare a jucatorilor in-game.
BENIFICI: Jucatorii strain nu mai pot intra pe numele tau cand nu ai slot, asa ca numele tau este securizat si nimeni nu poate sa iti fure numele pe server sau sa injure de pe numele tau.
Pluginul in gasiti pe net, scrieti pe google " plugin register cs ". Eu cred ca ar fi foarte folositor in securitatea " niku-rilor" de pe server. :)

KinderBueno.
18-11-14, 13:57
Am o propunere simpla dar folositoare, sugerez sa puneti pluginul /reg , pluginul /reg vine de la REGISTER ( inregistrare ) , aceasta ar ajuta la simpla inregistrare a jucatorilor in-game.
BENIFICI: Jucatorii strain nu mai pot intra pe numele tau cand nu ai slot, asa ca numele tau este securizat si nimeni nu poate sa iti fure numele pe server sau sa injure de pe numele tau.
Pluginul in gasiti pe net, scrieti pe google " plugin register cs ". Eu cred ca ar fi foarte folositor in securitatea " niku-rilor" de pe server. :)

S-a propus de mii de ori pluginul acesta , dar fondatorii nu vor sa il puna si sunt de acord cu ei , sunt prea multe pe server si cateodata pica .. Ce ar fii sa mai bage si asta peste ? ..

HRT
18-11-14, 14:06
Aaa...ok..scuze Kinder, nu am stiut :)

ProtocoL*
18-11-14, 20:32
Ca tot vine craciunul baga ca vipi sa arate ca mosu si sa bagi cadourile .... Ar fi cea mai buna idee

T@yGuuN
22-11-14, 12:35
Propul urmatoarele chestii.</p>


*</p>


*</p>


*</p>


1. Sa fie amx_psay</p>


2. Sa fie /dance la admini de la politist in sus</p>


3. Sa se bage day-ul 1 hp (Inspirat de la Brian)</p>


4. Sa se bage Hook ( pe bani)- Abilitate spider-man bind x +hook sau cum se scria si cand apesit pe x apare un laser si te trage dupa el</p>


5. Sa se bage grab (pe bani) - bind x +grab , pui tinta pe un player apesi x si il poti muta unde vrei.</p>
vreau sa spun cate ceva desprea prop. 4 si 5
4.iti dai seama la vipi aia care fac bani dintr-o puscatura de deget si isi iau hook si cand ai deschide cusca toti vipi is pe voi cu hook are fi un chin pt ct au la box dai box si toti fug cu hookurile :)) si nu ii mai prinde nici draqq
5. nu este bine sa se poata muta isi iau bani si cand spune simonul simon spun cine minsca moare si aia sa ii ia cu grabu si sa ii miste si le dea cap sau sa te miste sa cazi undeva un poti muri
+ Ca sv este bubuit de pluginuri si este destul el de incarcat si pica cand il apuca vremea deci nu cred ca ar mai fi nevoie de aceste chestii

*eT* Damage
26-11-14, 11:15
Nu ma e mai bn asa.
Srv e bn asa cum e.
As propune ca sa se scoată harry Potter ca ne face lag si sa fie alte modele de vip la arme da sa faca acelasi lucru.
De exemplu la drujba playeri sa aibă modelul normal iar vipi altul un citit mare sau nush da sa afaca acelasi lucru

T@yGuuN
26-11-14, 15:33
drujba tot drujba ramana orce ai face :))

Popcorn
28-11-14, 18:16
Propun sa adaugati din regulament , am mai facut un topic pentru asta dar parca a zis ca lord vede el ce baga si ce nu baga . Inca o intrebare e voie sa dai retry cand te doare pe tine ? [ adica un fel de revive ]

Cosmin.
28-11-14, 22:06
Propun sa se bage skinuri-le la vip de pe ANZO .
Alea cu cutia de lapte si carnatu . Erau misto ..
Si sa schimbam sounduri-le odata la 2 saptamani ..

T@yGuuN
29-11-14, 08:17
Doar la carnat de gandesti asai :> :))
Nu lasa asa si sa se bage skinuri de mos

Cosmin.
29-11-14, 08:35
Taci ma ca erau mai misto alea ..

KinderBueno.
29-11-14, 09:33
Parierea mia , oitzele alea de Paste .. Alea au fost cele mai geniale .

KinderBueno.
04-12-14, 17:09
Sa mai bage Lord cativa admini vechi la propuneri , din lista aia doar zeKar e activ .. Zk3n nu a mai dat pe server de pe vremea lui Hitler , Strumf si Lord sunt ocupati cu Forumul / League of LoL , Moxu e in aventuri cu gajica si nu mai da pe server . =))

*eT* Damage
05-12-14, 18:50
Ba eu as zice sa se mai bage mai multe cutite.Adica sa nu fie drujba ultima sa fie o alta arma care ii dai una si moare sau alte puteri speciale la vip.Adica sa fie alte skinuri de cutite la vip.
Si kinder eu cred ca moxu va intra pe server in 2015 si ne va zice ca are copil. =]]]

ProtocoL*
06-12-14, 00:05
Propun sa bagati skinul acela cu castravetele care era mai de mult era awesome genial va rog din inima... si daca e posibil la sound sa bagati maneaua aia "omu cu valoare se vede din aveon"

Cr!m3
07-12-14, 09:16
Problemă majoră !

NU se aude microfonul pentru cei care intră să joace pe server de pe un CS de Steam.

Rezolvați această problemă urgent, fiindcă aveți de pierdut jucători importanți.

*eT* Damage
07-12-14, 09:21
Crime sa sti ca aia de pe steam nu aud ce vb simon si nu e de la noi e de la steam

KinderBueno.
07-12-14, 13:07
Problemă majoră !

NU se aude microfonul pentru cei care intră să joace pe server de pe un CS de Steam.

Rezolvați această problemă urgent, fiindcă aveți de pierdut jucători importanți.

Fugi la zeKer , el are Cs pe steam si aude ceea ce se vorbeste de la microfon . .

Cr!m3
07-12-14, 14:47
Fugi la zeKer , el are Cs pe steam si aude ceea ce se vorbeste de la microfon . .

Nu se poate ca doar la mine sa fie problema aceasta..
Pe alte servere de joc imi merge, doar pe al vostru nu.

ProtocoL*
07-12-14, 19:00
Nu se poate ca doar la mine sa fie problema aceasta..
Pe alte servere de joc imi merge, doar pe al vostru nu.
Ia.ti man alt cs ce te tot caci pe tine din atata lucru .. intra pe siteu asta si iati ce cs vrei tu edit

Cr!m3
07-12-14, 19:21
Ia.ti man alt cs ce te tot caci pe tine din atata lucru .. intra pe siteu asta si iati ce cs vrei tu EDIT
O voi face pe tine.
Eu doar am semnalat o problema, amice - fiindca s-ar putea sa fie si altii in situatia mea si nu pierd eu jucatorii, ci serverul.

ProtocoL*
08-12-14, 08:38
Ma scuzi dar acei playeri nu sunt la fel de prosti ca tine incat sa nu isi ia alt cs da... si nu cred ca esti un player asa de important .... serverul e full mai mereu

Diicot
12-12-14, 07:04
Trebuie sa va injurati ptr atata?

#Krom.
15-12-14, 21:22
Propun sa se adauge si alte arme la /knifeshop sau sa fie schimbate si sa se mai adauge si alte chestii la /shop :D

Cr!m3
15-12-14, 23:04
Ma scuzi dar acei playeri nu sunt la fel de prosti ca tine incat sa nu isi ia alt cs da... si nu cred ca esti un player asa de important .... serverul e full mai mereu

Prefer sa joc un CS original pe Steam nu ca altii..

Punct
18-12-14, 18:37
Salut azi am facut o cerere de up si mi-a raspuns Strumf cum ca am 30 de zile de la ultima cerere desi cand intru pe server tot acelasi grad am :-j sunt acc ?sau nu

*eT* Damage
18-12-14, 19:21
TheLord iar la paint dau drop armele de la t.

#Krom.
21-12-14, 17:26
Propun sa scoata cadourile! :\

KinderBueno.
28-12-14, 10:41
1.Sa se scoata cadourile
2. Comanda " amx_ss " [ Sa nu aiba nimeni imun la ea , daca se poate .. ]
3. Comanda amx_showip [ Doar de la Agent in sus daca se poate . ]

T@yGuuN
28-12-14, 12:22
Chestia cu cadourile este super faza este ca voi sunteti buti

KinderBueno.
28-12-14, 12:48
Chestia cu cadourile este super faza este ca voi sunteti buti

Si faza e ca , tu , esti un agramat si jumatate .

Moshu.!?
28-12-14, 15:10
1.Sa se scoata cadourile
Daca o sa se scoata...o sa se intample dupa sarbatori ;)

Si vreau sa propuns ca imunitate sa aiba doar de la sef penitenciar in sus...si vip...

*eT* Damage
28-12-14, 20:23
Vip sa nu aibe doar sef e mai bn

Punct
02-01-15, 09:28
PROPUNERE :
Propun sa se bage un logs ,pentru toti admini de la kick pana la ban si asa mai departe...sa nu mai minta cineva ca nu a folosit comanda x pe playeru y
sa apara data exacta si ora cand s-a petrecut

Punct
02-01-15, 11:56
PROPUNERE :
Propun sa se bage un logs ,pentru toti admini de la kick pana la ban si asa mai departe...sa nu mai minta cineva ca nu a folosit comanda x pe playeru y
sa apara data exacta si ora cand s-a petrecutup :]] sa vada toti

c0sMyN
04-01-15, 21:22
1.Propun varsta minima pentru admin.De exemplu, Gardian,Politist ->nu conteaza;Agent,S.W.A.T. -> 14 ; Comisar,Comandant -> 15 ; General,Sef penitenciar -> 16...sau macar varsta minima 14. Am scapa de multi care abuzeaza si ar fi un staff mai "cu capul pe umeri"

2.La politist avem acces la amx_t,amx_ct dar la amx_teammenu nu avem acces si avem nevoie cand sunt playeri cu acelasi nume pe server. Stiu,puteam folosi varianta cu status dar nu toti o stiu..

NeBuNeL
04-01-15, 22:07
Propun niste skinuri pt admini ca sa iasă si ei in evidenta față de playerii simpli http://gamebanana.com/members/1381945
If u think this is a bad ideea please just ignore it

Fuck4Ever
09-01-15, 22:26
Propun să se mai adauge o comandă de exterminare .
Adică , voi nu v-ați săturat când sunt mai mulți cu numele SM-Player sau cv de genu sã nu le puteți face nimic .
1.Ei se tot bagă CT , fară să stea si văd ca au si ei CS-uri cu rezistență la destroy ..și în unele cazuri chiar si la BAN .
Propun să se bage vechea comandă jbanzo sau alta cu accesul de la Șef .

George.
11-01-15, 21:40
Propun sa punem skinuri speciale pt cei fara vip, care au doar admin, deoarece si adminii ar iesi in evidenta

George.
11-01-15, 21:41
Link http://cs.gamebanana.com/skins/129713

xBourne
04-02-15, 23:27
Propun ca cei care au vip si primesc freeday sa li se dea skin-ul de freeday, eventual sa gasiti unul tot asa verde si mai special pentru vip dar ar mai fi un skin in plus, deci recomandat ar fi sa se dea skin-ul verde, ca asa multi ii omoara pe cei cu fd/nu-i omoara pe cei fara fd.

NeBuNeL
04-02-15, 23:30
:pro: O idee buna...

moxu112
05-02-15, 00:18
treaba cu skin pt vipii cu free day e interesanta ! dar nu alt skin ! se poate baga un glow ca sa straluceasca vipul respectiv,dar e ceva de munca la asta ! oricum.. pana acum e cea mai buna idee !

#Krom.
05-02-15, 01:08
Propun ideea lu chat . Am nick moxu112 cand intru pe sv prima data sa imi ceara register si dupa cand intru imi cere pw. Cum e pe sv de furien.Sa bagam si sa scoatem banii in banca.
Propun un alt antiguard. Propun sa rezolvati faza cu unbanul.

xBourne
05-02-15, 11:09
treaba cu skin pt vipii cu free day e interesanta ! dar nu alt skin ! se poate baga un glow ca sa straluceasca vipul respectiv,dar e ceva de munca la asta ! oricum.. pana acum e cea mai buna idee !

da , e bine si cu glow verde, dar sa nu se bage cumva din chat gen /glow si sa primeasca glow, ca asa se duce pe pla tot:))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Propun sa se mai bage niste beneficii pentru vip la ct. Nu e nimic in dezavantaj, adica e la fel, ori ca ai o arma ori ca ai una cso tot il omori pe tero, si nimeni nu ar fi dezavantajat. Sa se bage gen un meniu special de arme cum este acum meniul sa se bage un sub-meniu , deci sa explic mai clar . Meniul este asa :

Lunetist.
Gardian
Politist
.
.
.
.
etc..
si la sfarsit sa se bage:
Vip Weapons
care sa contina 2-3 arme cso si la fiecare sa-ti dea deagle bonus.
Nu este chiar asa greu daca fondatorii au facut meniul .

TheLord
23-02-15, 20:47
Problemă majoră !

NU se aude microfonul pentru cei care intră să joace pe server de pe un CS de Steam.

Rezolvați această problemă urgent, fiindcă aveți de pierdut jucători importanți.

Problema asta este de la steam. Cauta pe google counter strike 1.6 steam nu se aude microfon, si o sa gasesti acolo forumuri care au postat un cs mai vechi si se expllica pe acolo.


PROPUNERE :
Propun sa se bage un logs ,pentru toti admini de la kick pana la ban si asa mai departe...sa nu mai minta cineva ca nu a folosit comanda x pe playeru y
sa apara data exacta si ora cand s-a petrecut

asta avem de cand e sv.


Propun ca cei care au vip si primesc freeday sa li se dea skin-ul de freeday, eventual sa gasiti unul tot asa verde si mai special pentru vip dar ar mai fi un skin in plus, deci recomandat ar fi sa se dea skin-ul verde, ca asa multi ii omoara pe cei cu fd/nu-i omoara pe cei fara fd.

am facut

Linus @ AlphaCS
26-02-15, 21:03
Propun sa fie scoasa mapa jail_alphacs_winter deoarece la 50% din playeri nu le merge mapa...cred ca resursele sunt de vina, sau nu stiu...
Mie imi da eroarea asta : CLICK (http://i.imgur.com/5rjzpNi.png)

eNd-exterminatorul
26-02-15, 21:06
Si mie imi da eroare Linuse...

RayaN.
27-02-15, 13:26
Mie imi merge, da am observat ca unora nu le merg. Deci frumoasa idee.

moxu112
27-02-15, 16:03
http://www.girlshare.ro/34502543.9 modelul lipsa ! il bagati in cstrike/model/mapping.ro/

alexZo
08-03-15, 13:30
Propun sa se puna pe sv /maketeams pt simon la meciurile de fotball ar fi fain.

Khajiit
16-03-15, 13:31
Propuneri :>:
VIP: Viaţă 300, Viteză +, Gravitaţie, Pack Grenades... zău??? Dacă sunt 3 VIPS pe server, cei de la CT nu au nicio şansă. Am înţeles, se vrea atragerea de cumpărători, îi momiţi cu avatanje mari la VIP şi alte şmecherii, dar totuşi uitaţi că din 32 de jucători, 2 pot avea VIP, restul nu. Propunerea mea constă în scăderea avatajelor celor cu VIP, se fac diferenţe prea mari şi nu prea mai aduce a realitate. Trag într-un VIP de mă plictisesc, iar el având viteză+hp, poate ucide întreaga echipa CT lejer. Ştiu că undeva trebuie să fie o diferenţă, pentru a se cumpăra VIP, dar mi se pare prea exagerată diferenţa şi aduce dezavantaje. Pe mine unul mă enervează, nu pentru faptul că nu am VIP, ci pentru faptul că mi se pare o aberaţie să fie aşa avantajat VIP-ul.
Deci, Viaţă: 200 cel mult pentru VIP. :)
PS: Skin-ul de la CT seamănă cu cel de la T, de multe mori mi s-a întâmplat să confund TERO cu CT sau invers.(banane stricate ambele skin-uri :)) ).
Comanda /ball pentru simon. Nu strică, de multe ori mingea dispare, se poate introduce comanda /ball la simon. :)
Regulă: Să nu se mai vorbească inutil de la SPEC/T. Mulţi se trezesc să pună manele, să se injure, să facă ca toate animalele la microfon în timpul rundei în care un SIMON doreşte să ofere comenzi, dar nu reuşeşte sau nu este înţeles.
Regulă: Să se respecte regula cu simon random + simon odată la 2 runde. Mulţi se anunţă ca simon, mulţi se bagă de câte ori apucă la SIMON...şi nu este corect. PS: Mulţi nu ştiu regulamentul...şi se contrazic cu jucatorii inutil, având comanda /rules în faţă.
Pe ceea ce vreau eu să pun accent? PE REGULAMENT. Nu sunt eu genul care să stea să facă demo-uri, print-uri, reclamaţii etc, dar mulţi fac abateri grave de la regulament, dar mi se pare normal, media de vârstă este de 12-13 ani.


Sper să luaţi în calcul propunerile.
Mulţumesc.

Bles
16-03-15, 13:49
Propuneri :>:
VIP: Viaţă 300, Viteză +, Gravitaţie, Pack Grenades... zău??? Dacă sunt 3 VIPS pe server, cei de la CT nu au nicio şansă. Am înţeles, se vrea atragerea de cumpărători, îi momiţi cu avatanje mari la VIP şi alte şmecherii, dar totuşi uitaţi că din 32 de jucători, 2 pot avea VIP, restul nu. Propunerea mea constă în scăderea avatajelor celor cu VIP, se fac diferenţe prea mari şi nu prea mai aduce a realitate. Trag într-un VIP de mă plictisesc, iar el având viteză+hp, poate ucide întreaga echipa CT lejer. Ştiu că undeva trebuie să fie o diferenţă, pentru a se cumpăra VIP, dar mi se pare prea exagerată diferenţa şi aduce dezavantaje. Pe mine unul mă enervează, nu pentru faptul că nu am VIP, ci pentru faptul că mi se pare o aberaţie să fie aşa avantajat VIP-ul.
Deci, Viaţă: 200 cel mult pentru VIP. :)
PS: Skin-ul de la CT seamănă cu cel de la T, de multe mori mi s-a întâmplat să confund TERO cu CT sau invers.(banane stricate ambele skin-uri :)) ).
Comanda /ball pentru simon. Nu strică, de multe ori mingea dispare, se poate introduce comanda /ball la simon. :)
Regulă: Să nu se mai vorbească inutil de la SPEC/T. Mulţi se trezesc să pună manele, să se injure, să facă ca toate animalele la microfon în timpul rundei în care un SIMON doreşte să ofere comenzi, dar nu reuşeşte sau nu este înţeles.
Regulă: Să se respecte regula cu simon random + simon odată la 2 runde. Mulţi se anunţă ca simon, mulţi se bagă de câte ori apucă la SIMON...şi nu este corect. PS: Mulţi nu ştiu regulamentul...şi se contrazic cu jucatorii inutil, având comanda /rules în faţă.
Pe ceea ce vreau eu să pun accent? PE REGULAMENT. Nu sunt eu genul care să stea să facă demo-uri, print-uri, reclamaţii etc, dar mulţi fac abateri grave de la regulament, dar mi se pare normal, media de vârstă este de 12-13 ani.


Sper să luaţi în calcul propunerile.
Mulţumesc.
Ca bine zice.
Faza cu vorbitul de la spec si t peste simon ma deranjaza si are dreptate multi admini chiar si cu grad mai mare nu stiu regulamentul.

Syncron got his gun
16-03-15, 13:55
Eu as propune ceva foarte important mi se pare destul de ok LA HNS TOTI VIPI FUG bha frate asta nu mi se pare corect deloc lorde/strumfe poate vreti si voi sa remediati asta multumesc :)Adica nu mi se pare corect :)

TheLord
19-03-15, 21:52
Propuneri :>:
VIP: Viaţă 300, Viteză +, Gravitaţie, Pack Grenades... zău??? Dacă sunt 3 VIPS pe server, cei de la CT nu au nicio şansă. Am înţeles, se vrea atragerea de cumpărători, îi momiţi cu avatanje mari la VIP şi alte şmecherii, dar totuşi uitaţi că din 32 de jucători, 2 pot avea VIP, restul nu. Propunerea mea constă în scăderea avatajelor celor cu VIP, se fac diferenţe prea mari şi nu prea mai aduce a realitate. Trag într-un VIP de mă plictisesc, iar el având viteză+hp, poate ucide întreaga echipa CT lejer. Ştiu că undeva trebuie să fie o diferenţă, pentru a se cumpăra VIP, dar mi se pare prea exagerată diferenţa şi aduce dezavantaje. Pe mine unul mă enervează, nu pentru faptul că nu am VIP, ci pentru faptul că mi se pare o aberaţie să fie aşa avantajat VIP-ul.
Deci, Viaţă: 200 cel mult pentru VIP. :)
PS: Skin-ul de la CT seamănă cu cel de la T, de multe mori mi s-a întâmplat să confund TERO cu CT sau invers.(banane stricate ambele skin-uri :)) ).
Comanda /ball pentru simon. Nu strică, de multe ori mingea dispare, se poate introduce comanda /ball la simon. :)
Regulă: Să nu se mai vorbească inutil de la SPEC/T. Mulţi se trezesc să pună manele, să se injure, să facă ca toate animalele la microfon în timpul rundei în care un SIMON doreşte să ofere comenzi, dar nu reuşeşte sau nu este înţeles.
Regulă: Să se respecte regula cu simon random + simon odată la 2 runde. Mulţi se anunţă ca simon, mulţi se bagă de câte ori apucă la SIMON...şi nu este corect. PS: Mulţi nu ştiu regulamentul...şi se contrazic cu jucatorii inutil, având comanda /rules în faţă.
Pe ceea ce vreau eu să pun accent? PE REGULAMENT. Nu sunt eu genul care să stea să facă demo-uri, print-uri, reclamaţii etc, dar mulţi fac abateri grave de la regulament, dar mi se pare normal, media de vârstă este de 12-13 ani.


Sper să luaţi în calcul propunerile.
Mulţumesc.

In legatura cu vip, totul ramane asa cum este. Asa este VIP de 3 ani stiu ca nu joci de mult pe server, skin la vip le schimb lunar sau cateodata din 2 in 2 saptamani. Acuma asa s-a nimerit
sa fie aceste skinuri maine le schimb iara , lafel si sound maine le schimb.
/ball la simon nu prea ii vad rostul, adica mingea nu se buguieste si asa moxu e de multe ori pe server sau ryu si poate creea el iara mingea.
Da am vazut ca multi vorbesc spec/t si o sa le scot la toti accesu + nu o sa mai fie permanent de acuma vorbitu ci lunar ca se ajunge in faza ca din momentul de fata.

Reclama playerii care abuzeaza si o s ane ocupam de ei.

Kaleb
20-03-15, 05:34
Ba trebuie sã bagi \ball bã bozgore!

moxu112
20-03-15, 11:28
imi pare rau.. nu am /ball ! ! ! doar tu cu strumf aveti :) tiam repetat asta de 2 luni :))

PuNcT>
05-05-15, 19:51
cand intri pe sv iti dau gag 3 min motiv jb.alphacs.ro! Rezolvati-l

moxu112
13-05-15, 09:08
ba..lord.. nu stiu cum sa ma adresez protocolar,dar baga chestia aia care nu iti permite sa intrii pe sv daca ai nume din 1 respectiv 2 caractere !

Catalin.
23-05-15, 23:24
Bug: La VIP cand cumperi speed din /shop si schimbi arma pe grenada sau lama sau orice pierzi speed-ul.Il mai pierzi si cand Tragi cu arma..... nu e neaparat sa o schimbi. Doar tragi si pa pa speed. Si DA face diferenta speed din shop.


Propunere: Sa se bage Gravity la Shop.

M!xTe4
08-06-15, 19:21
Bug de mapa ( nu stiu cum ati putea rezolva dar sunt sigur ca e bug ) deci : mapa ( jail_xmf ) sunt 2 parti de unde poti face kz si la un moment dar sunt asa puse in ambele locufri _|_ dar ca in cealalta parte e mai joc "bara" pe care trebuie sa cazi dupa ce ai ocolit "peretele ala " iar fara vip nu poti face kz pe partea aia sunt sigur am incercat si pe sv cand aveam fd si cand ma jucam cu boti e IMPOSIBIL saltul ala v-as ruga daca puteti sa schimbati kz sau macar sa scoateti mapa sau sa puneti ceva gen o bariera sau ceva sa nu mai puteti intra la kz


P.S pe partea aia lalta merge saritura aia

GaBy 01
08-06-15, 23:05
As vrea ca in dayuri, de ex. Good mode day, si cand se termina mapa, mapa sa se schimbe la sfarsitul day.ului, nu in mislocul day.ului

SavaToma
07-07-15, 11:28
Eu am bug la vip uneori nu am gravity, la CT cand apas de ex (1,2,3,4,5,6,7) pentru arme inainte de timpu ala de rosu marcat cu minus
nu mai am gravity normala la V.I.P

SavaToma
07-07-15, 11:30
Azi a picat serveru la 11:40 (nuj exact)

c0sMyN
07-07-15, 19:20
Eu am bug la vip uneori nu am gravity, la CT cand apas de ex (1,2,3,4,5,6,7) pentru arme inainte de timpu ala de rosu marcat cu minus
nu mai am gravity normala la V.I.P
E de la arme. La 7 iti scate gravitatia,la altele nu stiu. Foloseste 6 ca la ala ai.

aLone
21-07-15, 18:09
E bug cand sunt terro , e hns si schimb knife-ul in grenada si papa gravity.. Dispare si gravity de la Hns..Si gravity de la vip..Si raman cu gravitatea unui player normal..Si raman blocat cand se termina timpul in care trb sa te ascunzi..Si trb sa apas pe "Q" ca sa imi dea inapoi gravity de vip..Puteti rezolva cumva?

Christian #GD
29-07-15, 10:36
fii atent asta se intampla doar atunci inainte de day cand iei arma doar atunci se intampla adica atata stiu

Naruto
10-08-15, 16:35
As propune ceva distractiv pt cei care au admin si slot sa se bage rcon pt slot si politist si de la politist in sus hook ar fi distractiv

busTed_
11-08-15, 09:15
Nu e destul ca scapa terro si asa,dar cu hook, gandeste-te putin... probabil la un god mode e bun,dar daca ma gandesc mai bine...nici asa.

moxu112
13-08-15, 03:56
multi din voi nu stiti sa folositi corect amx_addban,amx_slapmeu , dar pai amx_rcon nici atat ..
hook,exclus .. e nefolositor,plus ca ar fi o zarva infernala,tinand cont ca 3/4 jucatori,sunt admini ,deci o sa vezi numai jucatori care zboara,care se lipesc de pereti ca omu paianga ..

Catalin.
13-08-15, 04:07
Bug: La VIP cand cumperi speed din /shop si schimbi arma pe grenada sau lama sau orice pierzi speed-ul.Il mai pierzi si cand Tragi cu arma..... nu e neaparat sa o schimbi. Doar tragi si pa pa speed. Si DA face diferenta speed din shop.


Propunere: Sa se bage Gravity la Shop si sa coste tot 25 ca Speed.

un raspuns si aici? :/

moxu112
13-08-15, 16:59
un raspuns si aici? :/
e suficient shopul asa !!! oricum, 80 % din playeri nu folosesc shopul .. pt ceilalti 20 % sunt suficiente chestii in shop de cumparat .. adaptativa !!

aLone
13-08-15, 21:44
E bug cand sunt terro , e hns si schimb knife-ul in grenada si papa gravity.. Dispare si gravity de la Hns..Si gravity de la vip..Si raman cu gravitatea unui player normal..Si raman blocat cand se termina timpul in care trb sa te ascunzi..Si trb sa apas pe "Q" ca sa imi dea inapoi gravity de vip..Puteti rezolva cumva? Aici un raspuns.. ceva?

ShadowLight
04-09-15, 18:35
Aici e ceva problema si pe mine ma deranjeasa la hns.imi iau speed dupa ce se termina timpu de ascuns si ma pot misca, iar daca iau si knife gata speedu so dus raman blokat.

goodnight.juan
05-09-15, 21:11
Lista buguri =))
1) PaintBall Duel : Terro da paintball duel cu "X" -> "y" "z" au USP si pot sa il omoare
2) SnowBall Due : Terro da duel de SnowBall cu "X" -> "Y" "Z" au He Grenade pot sa il omoare
3) Drujba -> Sa zicem BoxDay -> In cap da 30 DMG in picior sau alta parte peste 50 ( Ar trebui setat sa dea 100 cu drujba in cap sau mai mult , totusi e drujba )
4) Scut -> Multi la LR dupa sparta fac un bug cand arunca scutu -> Dupa ce lau aruncat le ramane Partea Din Scut care protejeaza dar nu se vede
5) Arme la Tero din prima secunda de respawn -> Cand se termina runda , sunt 5 sec aprox. pana la respawn . Cand sunt mape care au arme cu buton (xmf) apesi pe ea inainte de respawn si iti da arma
6) GAG -> Dai gag unu-i jucator care a iesit , chiar daca auto-gagu salveaza IP (daca ai dinamik) se transfera GAG-ul la alt player/admin
7) HNS + VIP = Daca ai schimbat arma/knife sau orice ai avut in mana cand a dat hns pierzi GRAVITY
8) Meniu 7 -> La vip cand iei ultimu meniu pierzi GRAVITY
9) Slap -> Multi stiu de bug-ul cu slap pentru viata infinita ( nu zic cum se face pt ca ar fi dezastru cu "am testat" ) *Nu cred ca se poate rezolva
10) Pachetul De Grenazi -> Uneori cand incepi runda si ai VIP iti ia toate GRENAZILE
11) SnowBall Day -> Pica sv
12) PaintBall -> pica sv
13) HarryPoter -> Pica sv
14) amx_nick -> nu schimba nick (in 80% din cazuri)
15) ShotGun duel -> Tragi odata iar dupa iti incarca FULL ARMA
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Propunere : Sa se scoata SnowBall si sa fie adaugat de craciun .
2) HarryPoter day sa fie scos de tot (5% din toate dayurile pe 10 mape se alege harry *de 3 ori* )
3) Sa nu se mai adauge skinuri cum e *mario ala gigant* si alte skinuri mari (deoarece nu poti sa tragi in cap si nu vezi adversarul)
4) Sounds care contin cuvinte *pula muie pizda sloboz etc* sa se dea dupa 22:00 deoarece sunt copii ziua care joaca la boxe
5) Alte hats-uri
6) Alt /knifeshop
7) Sa fie adaugat amx_ss (sa se poate aplica peste IMUN)
8) Adaugare "ejaculate"
GoodNighT[;x]
JB

ShadowLight
09-09-15, 08:22
Lista buguri =))
1) PaintBall Duel : Terro da paintball duel cu "X" -> "y" "z" au USP si pot sa il omoare
2) SnowBall Due : Terro da duel de SnowBall cu "X" -> "Y" "Z" au He Grenade pot sa il omoare
3) Drujba -> Sa zicem BoxDay -> In cap da 30 DMG in picior sau alta parte peste 50 ( Ar trebui setat sa dea 100 cu drujba in cap sau mai mult , totusi e drujba )
4) Scut -> Multi la LR dupa sparta fac un bug cand arunca scutu -> Dupa ce lau aruncat le ramane Partea Din Scut care protejeaza dar nu se vede
5) Arme la Tero din prima secunda de respawn -> Cand se termina runda , sunt 5 sec aprox. pana la respawn . Cand sunt mape care au arme cu buton (xmf) apesi pe ea inainte de respawn si iti da arma
6) GAG -> Dai gag unu-i jucator care a iesit , chiar daca auto-gagu salveaza IP (daca ai dinamik) se transfera GAG-ul la alt player/admin
7) HNS + VIP = Daca ai schimbat arma/knife sau orice ai avut in mana cand a dat hns pierzi GRAVITY
8) Meniu 7 -> La vip cand iei ultimu meniu pierzi GRAVITY
9) Slap -> Multi stiu de bug-ul cu slap pentru viata infinita ( nu zic cum se face pt ca ar fi dezastru cu "am testat" ) *Nu cred ca se poate rezolva
10) Pachetul De Grenazi -> Uneori cand incepi runda si ai VIP iti ia toate GRENAZILE
11) SnowBall Day -> Pica sv
12) PaintBall -> pica sv
13) HarryPoter -> Pica sv
14) amx_nick -> nu schimba nick (in 80% din cazuri)
15) ShotGun duel -> Tragi odata iar dupa iti incarca FULL ARMA
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Propunere : Sa se scoata SnowBall si sa fie adaugat de craciun .
2) HarryPoter day sa fie scos de tot (5% din toate dayurile pe 10 mape se alege harry *de 3 ori* )
3) Sa nu se mai adauge skinuri cum e *mario ala gigant* si alte skinuri mari (deoarece nu poti sa tragi in cap si nu vezi adversarul)
4) Sounds care contin cuvinte *pula muie pizda sloboz etc* sa se dea dupa 22:00 deoarece sunt copii ziua care joaca la boxe
5) Alte hats-uri
6) Alt /knifeshop
7) Sa fie adaugat amx_ss (sa se poate aplica peste IMUN)
8) Adaugare "ejaculate"
GoodNighT[;x]
JB La 5 nu se poate rezolva e pe toate sv bugu.asa e de la mapa.nu avem ce sa facem. 8. Ar fi bine ejaculate de la gradu de Agent.

Yinxisys
11-11-15, 19:41
Uite : CLICK - 1 (http://cs.gamebanana.com/skins/142819)
CLICK - 2 (http://cs.gamebanana.com/skins/142139)
CLICK - 3 (http://cs.gamebanana.com/skins/141834)
CLICK - 4 (http://cs.gamebanana.com/skins/141708)
CLICK - 5 (http://cs.gamebanana.com/skins/141611)

Radusca
13-11-15, 09:24
Salut , am gasit un bug (cred).
E doar la VIP de la TERRO: Cand aveam "drujba" sau "sabie laser" nu ne mai da grenaziile (he,fb)

mRn|N1ke.
25-11-15, 18:40
Scoate harry poter.

Diamond
22-01-16, 17:13
Eu,din punctul meu de vedere aș mai adăuga niște mape de jb,joc de aproape 1 lună pe server și văd aceleași mape în fiecare zi.

MONK.
25-01-16, 21:12
Nu mai sunt bugguri.
http://imgur.com/lz0XhJn.png

uZzZy
07-02-16, 12:47
Propun regula sa nu avem voie comenzi intre admini... multi dau minne degeaba sau gag,ban.

claudiukiller
20-02-16, 11:35
Iubesc WwW.AlphaCS.Ro!!!

claudiukiller
20-02-16, 11:41
Propun regula sa nu avem voie comenzi intre admini... multi dau minne degeaba sau gag,ban.
Daca unul face abuz, sau altceva mai rau.. Nu pateste nimic? Mai bine comenzile pe admini oricum daca e abuz poti sa te duci sa ii faci o reclamatie http://alphacs.ro/forumdisplay.php?21-Reclamatii

xTwIsteR.
14-03-16, 13:28
Am luat minne si am reinstalat din nou cs-u si nu mai pot sa schimb mana in care pot tine arma si este blocat pe mana stanga si se vede putin mai ciudat decat inainte.Help va rog!
In plus niste admini mi-au spus cv de un "render" si imi scrie Software e cv gresit?

Alexandru.
14-03-16, 13:31
Ti-a bulit placa video.

SiNiSTER
14-03-16, 15:00
S-a dus placa :)) schimb-o

ShadowLight
14-05-16, 19:31
Nu-i adevarat !! Asa am patit si eu de la mine, intra in Cs->Video->Unde ai Software baga OpenGL si baga-ti si rezolutia care ai avuto si iti revine la normal poti schimba mana cu comanda cl_righthand 1.

SergiuOfficial
14-05-16, 19:58
Propun sa facem iar prezenta pe forum ... nu se facuse de mult o mica prezenta sa vedem cine mai e activ pe forum ..

KªlI3rU Fr3căţ3i
23-09-16, 11:09
eu propun ca ct sa aiba viteza mai mare sa poata folosi si eu /shop
eu propun sa se bage si alte mape noi
eu propun sa nu se mai foloseasca mapele jail_anzo jb_snow ca multora nu le merg mapele si ii da crush pcul
eu propun sa se adauge dayuri noi personalizate
eu propun ca un god mode day sa tina max 5 min pt ca e plictiseala mare sa astepti dupa altu si poate nici nu apuci
eu propun ca mapele sa duree 35 de min
eu propun ca vipi sa nu atace ct pana nu incepe dayu
eu propun mai multe accese pentru admini
eu propun ca atunci cand un creator isi da bani sa le poata da si playerilor cel mult 100$
eu propun ca Ts sa aiba 150 hp
eu propun ca cei din spec sa nu poata sta spec mai mult de 2 min
eu propun sa existe knife day si Ts sa aiba 150hp si ct 300hp
eu propun ca daca un player se muta ct fara mic si min mai mult de 5 ori sa pimeasca ban 10 min
eu propun ca playerii fara mic si dar cu min sa stea ct in ultimile 5-10 min ale mapei
eu propun ca cei care fac fk adica da sa dea fd daca a omorat un Ts sa ii dea fd dar daca 5 fk sa primeasca ban 10 min
eu propun ca o echipa sa poata vb la mic adica Ts sa vb intre ei si Ct intre ei iar simonu sa se auda la ambele echipe daca simon spune echipa ct taceti ei sa taca iar la Ts daca se vorbeste peste simon admini se vor ocupa de ei
eu propun ca de la comandant in sus sa se poata folosi microfonul pentru a se face anuntuti fara a folosi comanda /simon
eu propun sa existe jocuri la care sa se castige 10 $ inafara de box sau gang eu ma refel la trividia sau atunci cand ai castigat la lr sa ti se dea 30 $

LioNNN
23-09-16, 13:48
Nu schimbi nicio placa video...nu s-a bulit nicio placa video....intri in cs mergi la options si dupa la Video si ai acolo un chenar care scrie software...si apesi si selectezi opengl si dupa apply si gata...o sa fie totul ca inainte

RMV.
23-09-16, 21:32
Ti-a bulit placa video.


S-a dus placa :)) schimb-o
Daca nu aveti nici cea mai mica cunostinta in "CS" si setarile sale. Nu va mai bagati ca musca in lapte..
Nu trebuie sa schimbi nicio placa VIDEO.
"Render" Cum schimbi "Renderu" Simplu
Intri Options --> Video -->Ai acolo "Render"--> dai click pe sageata aia-->Si selectezi "OpenGl" "D3D" Doar pe acestea doua poti avea arma pe partea "dreapta"
La Software asa e ai arma pe stanga.. Mare branza.. Auzi cica schimba placa...

uZzZy
15-01-17, 00:24
-Propun sa nu se mai dea creator la orice player. Cei care vor sa cumpere creator sa joace măcar de 1 an pe sv.
-Propun sa se facă un Day nou,adică freze tag Day,în care CT sa fugăresc T și dacă da din K oferta sa fie înghețat 10 secunde și după acele 10 secunde sa moara în caz ca nu vine un coechipier și sa în el.
-Propun ca la God Mode CT sa poată da simon-ul unui T. Ar fii ceva special.
-Propun ca la GOD Mod după cele 7 minute trecuta sa moara toți playerii ca la sparta sau hns,sa apară pe mijloc sus secundele ramase pentru ca sunt unii admini cu imunitate care îl țin toată mapa.
-
-

dEv.
15-01-17, 10:09
Propun sa facem iar prezenta pe forum ... nu se facuse de mult o mica prezenta sa vedem cine mai e activ pe forum ..

Mie o să îmi pară rău dacă o să fie o prezență forum și eu n-aș putea participa la ea deoarece pot intra pe forum foarte foarte rar
Dar ar merge o prezență să vedem cine este activ pe forum o să încerc să fiu și eu

zotyyk
19-01-17, 09:30
La Gang Day e un bug, daca 1 ramane in viata la gang din echipa rosie, doar ala primeste bani, restul echipei nu, degeaba scrie acolo ca toata echipa a castigat 25 de dolari, doar 1 daca ramane in viata doar ala castiga 25 de dolari.

TheRemix
30-01-17, 06:37
Propuneri :>:
VIP: Viaţă 300, Viteză +, Gravitaţie, Pack Grenades... zău??? Dacă sunt 3 VIPS pe server, cei de la CT nu au nicio şansă. Am înţeles, se vrea atragerea de cumpărători, îi momiţi cu avatanje mari la VIP şi alte şmecherii, dar totuşi uitaţi că din 32 de jucători, 2 pot avea VIP, restul nu. Propunerea mea constă în scăderea avatajelor celor cu VIP, se fac diferenţe prea mari şi nu prea mai aduce a realitate. Trag într-un VIP de mă plictisesc, iar el având viteză+hp, poate ucide întreaga echipa CT lejer. Ştiu că undeva trebuie să fie o diferenţă, pentru a se cumpăra VIP, dar mi se pare prea exagerată diferenţa şi aduce dezavantaje. Pe mine unul mă enervează, nu pentru faptul că nu am VIP, ci pentru faptul că mi se pare o aberaţie să fie aşa avantajat VIP-ul.
Deci, Viaţă: 200 cel mult pentru VIP. :)
PS: Skin-ul de la CT seamănă cu cel de la T, de multe mori mi s-a întâmplat să confund TERO cu CT sau invers.(banane stricate ambele skin-uri :)) ).
Comanda /ball pentru simon. Nu strică, de multe ori mingea dispare, se poate introduce comanda /ball la simon. :)
Regulă: Să nu se mai vorbească inutil de la SPEC/T. Mulţi se trezesc să pună manele, să se injure, să facă ca toate animalele la microfon în timpul rundei în care un SIMON doreşte să ofere comenzi, dar nu reuşeşte sau nu este înţeles.
Regulă: Să se respecte regula cu simon random + simon odată la 2 runde. Mulţi se anunţă ca simon, mulţi se bagă de câte ori apucă la SIMON...şi nu este corect. PS: Mulţi nu ştiu regulamentul...şi se contrazic cu jucatorii inutil, având comanda /rules în faţă.
Pe ceea ce vreau eu să pun accent? PE REGULAMENT. Nu sunt eu genul care să stea să facă demo-uri, print-uri, reclamaţii etc, dar mulţi fac abateri grave de la regulament, dar mi se pare normal, media de vârstă este de 12-13 ani.


Sper să luaţi în calcul propunerile.
Mulţumesc.

Faza cu vip-ul e naspa, tu de ce creezi ma ca doneaza pt vip? Tocmai de aia e vip sa fie mai bun ca un membru. :contra: eu zic sa ramana asa vip-ul.


Jb
TheRemix
Creator

dEv.
30-01-17, 09:02
Faza cu vip-ul e naspa, tu de ce creezi ma ca doneaza pt vip? Tocmai de aia e vip sa fie mai bun ca un membru. :contra: eu zic sa ramana asa vip-ul.


Jb
TheRemix
Creator

Idem cu TheRemix de aceea este vip-ul să aibă niște avantaje mai mari ca un membru/player
300hp/gravitație/viteză/pack grenazi
:contra: vip-ul să rămână așa cum este el fără schimbări

KeEn
Slot cu Destroy

Gabitu.
30-01-17, 14:29
Idem cu TheRemix de aceea este vip-ul să aibă niște avantaje mai mari ca un membru/player
300hp/gravitație/viteză/pack grenazi
:contra: vip-ul să rămână așa cum este el fără schimbări

KeEn
Slot cu Destroy
daca nu mai este cum e acuma si o sa aiba 200 hp sa zicem nu ti mai convine sa donezi pentru ca iti iei droguri :d

Nairobi
03-06-17, 04:55
Propun scoaterea melodiei de la duel cu " poti sa fugi " și să fie adăugată una mai faină de exemplul m-am uitat la niste video-uri de pe canalul lui Lord si era una cu bad boy sau nu stiu altceva

RMV.
06-06-17, 11:19
La Gang Day e un bug, daca 1 ramane in viata la gang din echipa rosie, doar ala primeste bani, restul echipei nu, degeaba scrie acolo ca toata echipa a castigat 25 de dolari, doar 1 daca ramane in viata doar ala castiga 25 de dolari.
Nu este niciun bug la Gang Day, Daca un singur player ramane in viata din echipa rosie. Doar acela va primii acei "25$".
Daca tu ai fost ucis in timpu' day-ului, Ai pretentia sa primesti si tu banuti?..Fiind ucis in timpul day-ului..
E chiar atata de greu sa gandesti? fail, fail, fail

Yety#
06-06-17, 12:04
Nu este niciun bug la Gang Day, Daca un singur player ramane in viata din echipa rosie. Doar acela va primii acei "25$".
Daca tu ai fost ucis in timpu' day-ului, Ai pretentia sa primesti si tu banuti?..Fiind ucis in timpul day-ului..
E chiar atata de greu sa gandesti? fail, fail, fail
E un singur bug acolo , daca omori multi nu primesti 25$ primesti pana la 125$

[Andrei]
13-06-17, 19:12
khhjkjdkddddkddkdkdkdddkd

Children
12-07-17, 16:50
Sa se bage in shop deghizare in ct doar T sa poata folosi.
>:)

TheRemix
12-07-17, 20:43
Sa se adauge ceva arme noi in [/knifeshop], cred ca ne-am plictisit toti de tigaie, smecher, sabie laser... Drujba poate sa ramana :D

Scandura serifu
31-07-17, 22:09
Salut, propun sa se adauge amx_psay de la gardian, sau de la politist. Asa ne putem da intre noi PM-uri, in caz de vreo problema, sa nu vada playerii .

ByCooL
17-10-17, 19:26
Salut, propun sa se adauge amx_psay de la gardian, sau de la politist. Asa ne putem da intre noi PM-uri, in caz de vreo problema, sa nu vada playerii . pro sddsdsdsds

Skrillex23
27-11-17, 09:53
Propun sa se adauge iar jail_rats

quadrazid
27-11-17, 15:17
Propun sa se adauge iar jail_rats
Propun sa îți dai delete la system32

?RyN?
27-11-17, 15:43
Propun sa se adauge iar jail_rats
deja este fail

RMV.
27-11-17, 15:49
Propun sa scoatem jb_piu , Pentru ca toti ratatii profita de bugu' cu hp.

?RyN?
27-11-17, 16:08
Propun sa scoatem jb_piu , Pentru ca toti ratatii profita de bugu' cu hp.
toti ratatii ma ? Esti unul din ei ca si tu l-ai facut =))

TheLord
14-03-18, 21:58
Am citit din nou toate cele 19 pagini chiar daca unele propuneri sunt din 2014 am mai notat in txt toate propunerile !
Daca mai aveti propuneri postati aici sau aici : http://alphacs.ro/showthread.php?76904-Big-UPDATE!(MEMO-UPDATE)

xinith
13-08-18, 22:22
Salut! Propun sa se adauge un sistem Trivia care sa contina tot felul de intrebari legate de matematica, limba romana, geografie etc. Intrebarea sa se dea odata la cinci minute si sa o poata vedea toti playerii inafara de cei de la CT (nu are sens sa o vada). Primul care raspunde castiga 5$, miza ramane la decizia unui fondator daca propunerea va fi luata in considerare. Astept propuneri PRO si CONTRA cu argumente pe masura!:)

PS: Si skinurile de la vip sunt cam vechi si urate, nu ar strica sa fie schimbate si ele.

:KiLLEr:
13-08-18, 22:46
Salut! Propun sa se adauge un sistem Trivia care sa contina tot felul de intrebari legate de matematica, limba romana, geografie etc. Intrebarea sa se dea odata la cinci minute si sa o poata vedea toti playerii inafara de cei de la CT (nu are sens sa o vada). Primul care raspunde castiga 5$, miza ramane la decizia unui fondator daca propunerea va fi luata in considerare. Astept propuneri PRO si CONTRA cu argumente pe masura!:)

PS: Si skinurile de la vip sunt cam vechi si urate, nu ar strica sa fie schimbate si ele.

:pro: , chiar daca presupun ca e foarte greu sa se faca asa ceva.. o sa faca serverul mult mai distractiv. O idee ar fi sa se bage o comanda pentru trivia(amx_trivia [intrebare] [raspuns]) presupun ca s-ar abuza mult de ea, chiar daca ar fi de la sef in sus. Daca a-i putea implementa sistemul presupun ca ar fi mai frumos.

Ano Original
28-08-18, 11:46
TheLord cand esti CT si iti iei al 3-lea meniu de arme..lunetistul ala ai speed doar pana dai switch la arme..

leo123
01-09-18, 22:29
as vrea si eu sa lucrati la asta mereu cand is simon si dau day-ul Find the gift t fac bloc si nu pot da open as vrea sa rezlovati asta si azi a dat cineva fin the gidt si abea dupa ce sa terminat day-ul sa dat open TheLord Strumf sper sa vedeti asta

Andronie
01-09-18, 22:55
Sa se adauge USP duel 1vs1.

TheLord
16-09-18, 20:05
TheLord cand esti CT si iti iei al 3-lea meniu de arme..lunetistul ala ai speed doar pana dai switch la arme..

Rezolvat , mersi de report :)




as vrea si eu sa lucrati la asta mereu cand is simon si dau day-ul Find the gift t fac bloc si nu pot da open as vrea sa rezlovati asta si azi a dat cineva fin the gidt si abea dupa ce sa terminat day-ul sa dat open TheLord Strumf sper sa vedeti asta

Dupa ce expira timpul poti da ca simon /open , daca face careva block il poti omora :) Aici totul functioneaza bine , am verificat din nou in sursa si dupa ce se deschid usile nu conteaza de day facem remove la taskul de blocare /open.

Am citit toate propunerile DIN NOU , asta este cred ca a 10-a oara.
Dau T/C la acest topic deoarece este vechi de 4 ani si vad ca pana la pagina 7-8 nu se vad bine unele posturi deoarece sunt importate de pe ipb.
Deci acest topic http://alphacs.ro/showthread.php?149 este curat , totul ce imi placea este notat si multe chestii au fost fixate de aici deja si unele urmeaza sa fie fixate si unele lucruri sa fie bagate.
Totul este notat intr-un txt din care o sa bag incet incet toate chestiile si dupa o sa fac topic cu tot ce este facut :) Atunci o sa ajungem la nivelul care putem spune ca am terminat de bagat tot pe jb.

ACEST TOPIC O SA FIE INCHIS DECI DE ACUM FACETI PROPUNERILE AICI : http://alphacs.ro/showthread.php?73585 de la topicul nr 149 pana la topicul nr 73585 este un drum lung:)) Deci propuneti acolo dragutilor :) Va pupix

T/C