PDA

View Full Version : Moderatori pentru LOL



Strumf
31-03-15, 17:38
http://alphacs.ro/forumdisplay.php?1039-League-of-Legends

Cine are cunostinte generale de lol si vrea sa se ocupe?
Nu caut incepatori, vreau sa cunoasca jocul si ce builduri sa faca :) o sa mai ajut si eu, buildurile sa contina si imagini cu itemele si suport tehnic pentru ajutarea erorilor si alte probleme intampinate (in caz ca nu va putem ajuta noi apelati la suportul lor care este experimentat).
Repet: nu caut incepatori, daca se crede unu tarzan si se gandeste sa fie el si nu-l duce capul ii dau remove.

AndyBlack
31-03-15, 17:40
Ma bag eu...

Strumf
31-03-15, 17:45
Baga un build personal pt mid:
Swain vs Talon, tu esti talon, zi un build pe care sa-l bati pe Swain.

AndyBlack
31-03-15, 17:47
Baga un build personal pt mid:
Swain vs Talon, tu esti talon, zi un build pe care sa-l bati pe Swain.
Un forta treiimi Hidra falcile lui marmotius Lama-fantomă a lui Youmuu Paşii lui Mercur si ultimul sau un Sceptru abisal sau Sabia regelui īnfrānt depinde cat de feedat e...

Desigur mai poti face pe el si Satārul negru sau Lama-fantomă a lui Youmuu

Strumf
31-03-15, 18:02
Un forta treiimi Hidra falcile lui marmotius Lama-fantomă a lui Youmuu Paşii lui Mercur si ultimul sau un Sceptru abisal sau Sabia regelui īnfrānt depinde cat de feedat e...

Desigur mai poti face pe el si Satārul negru sau Lama-fantomă a lui Youmuu

Next, m-am lamurit:
Abyssal Scepter pe Talon? de unde ai scos-o?
+70 ability power
+50 magic resistance
la ce te ajuta ap pe Talon?

Nicioata nu se face Trinity Force primul item pe Talon indiferent de ce campion ai adversar.
Primul item se face: Malmortius, urmat de Black Clever sau Youmuu (indicat e Black clever) daca Swain e prea feedat pe mid faci Spirit Visage (magic resist + regenerare).

Deci, next.
Nu are ce cauta AP pe AD

AndyBlack
31-03-15, 18:20
Next, m-am lamurit:
Abyssal Scepter pe Talon? de unde ai scos-o?
+70 ability power
+50 magic resistance
la ce te ajuta ap pe Talon?

Nicioata nu se face Trinity Force primul item pe Talon indiferent de ce campion ai adversar.
Primul item se face: Malmortius, urmat de Black Clever sau Youmuu (indicat e Black clever) daca Swain e prea feedat pe mid faci Spirit Visage (magic resist + regenerare).

Deci, next.
Nu are ce cauta AP pe AD
Eu ziceam eventual... se mai facea pe el.. stiu ca mai mult se face daune din atac... si penetrare armura...

R3mYx
31-03-15, 18:30
Eu ziceam eventual... se mai facea pe el.. stiu ca mai mult se face daune din atac... si penetrare armura...
Nu ti-a cerut "eventual", ti-a cerut "personal", adica ce iteme faci tu la inceput cand joci cu Talon vs Swain mid ca sa-l bati. Si dupa ce iteme faci in continuare pentru a castiga Team Fight. Daca tu iei dupa google builds de talon e clara treaba.

AndyBlack
31-03-15, 18:32
Nu ti-a cerut "eventual", ti-a cerut "personal", adica ce iteme faci tu la inceput cand joci cu Talon vs Swain mid. Si dupa ce iteme faci in continuare pentru a castiga Team Fight. Daca tu iei dupa google builds de talon e clara treaba.
Nu is de pe net stai calm.... si daca e as lua si ala ca da rez la magie vaz zis depinde si cum joaca swain si cat de feedat e..

Catalin.
31-03-15, 18:42
Nu is de pe net stai calm.... si daca e as lua si ala ca da rez la magie vaz zis depinde si cum joaca swain si cat de feedat e..
de ce ai lua abisal si nu un spirit visage / banshee daca tu vrei neaparat magic resist

Strumf
31-03-15, 18:45
de ce ai lua abisal si nu un spirit visage / banshee daca tu vrei neaparat magic resist

Nu te-a intrebat nimeni nimic :)) nu mai faceti off-topic, vorbim ce e la subiect, cine e interesat sa modereze sa lase reply, aceasi chestie i-am zis si eu

Catalin.
31-03-15, 19:50
da lasa-ma pe mine mod, chiar daca nu mai e echipa o sa ma ocup eu de categorie

Strumf
01-04-15, 22:19
Alti doritori?

Angel of Chaos
01-04-15, 23:29
As dori eu , ma sti Hi im Robert.

Catalin.
02-04-15, 03:33
Strumfe , suntem 2...
ne descurcam noi..
poti da t/c :)

RECORD's
02-04-15, 12:52
Ma ofer si eu
Astept decizia

pyro2k oldpal
02-04-15, 18:01
Daca vreti sunt si eu disponibil si am timp sa ma ocup.

Strumf
02-04-15, 18:24
i-am pus pe cei 2, Ryder si Angel of chaos, vedem cum se descurca, in caz contrar cautam pe altii
:tc:

R3mYx
28-05-15, 10:33
Re-Open, cautam altii care sa se ocupe de categoria LOL.
Daca o faceti doar pentru culoare va dau ban.
Astept 2 oameni seriosi si care sa stie despre ce este vorba.
Dati la prima pagina si cititi ce va zice Strumf.
Daca vad reply cu "doresc eu, vreau eu, ma bag eu", etc.... luati Infraction.

RECORD's
28-05-15, 10:46
Ma ocup eu si asa ma plictisesc
Pot sa ma apuc de acum sa postez

R3mYx
28-05-15, 12:50
Ma ocup eu si asa ma plictisesc
Pot sa ma apuc de acum sa postez
zi un build personal Shyvana vs Fiora Top
tu esti Shyvana, zi ce iteme faci ca sa o bati pe Fiora

RECORD's
28-05-15, 13:35
hydra, sunfire cape, randuinu, Thornmail, booti cu armura, BOTRIK-u

Daca am nevoie de dmg mai mare, se mai poate si frozen mallet.... si guardian angel( in caz ca isi da ultimata sa o pot bate dupa)

OldSKull
28-05-15, 15:51
Ma ofer si eu . Joc Lol de 2 ani si cred ca am destule cunostinte sa va ajut.

Voguer
28-05-15, 17:13
Vreau si eu sa ma bag. Joc lol de pe la jumatatea sezonului 2. Ce trebuie sa fac? :)

RECORD's
03-06-15, 13:34
BUMMMMMP
Remyxe astept raspunsul :))

AdyTzu
03-06-15, 13:39
Ma bag si eu man!

R3mYx
03-06-15, 16:50
numai bag pe nimeni
nu ii vad rostu... oricum mai tarziu nu o sa mai postati

Topic Closed